Strona 1 z 1

FAQ - często zadawane pytania

PostNapisane: 16 marca 2010, o 14:12
przez vosen
1. Dlaczego nie ma skilli?
Skille są. Każdy zarejestrowany użytkownik ma przydzielony skill od 1 do 4. Te poziomy dostępne są do wglądu i zmiany tylko dla adminów. Bot podczas startowania pickupa bierze te wartości pod uwagę i miesza teamy tak by były wyrównane. Skill medyków nie jest brany pod uwagę.

2. Dlaczego pickup startuje zanim skończy się poprzedni?
Następna wersja bota będzie poprawnie radziła sobie z takimi sytuacjami. Nie jest takie proste zaimplementowanie tej funkcjonalności i wymaga zmian w dużych obszarach programu. Oczywiście jeśli jakiś dobry człowiek zasponsoruje nam serwer sprawa się rozwiąże dużo szybciej.

3. Dlaczego nie ma statów?
Podstawowe statystyki, czyli data wystartowania pickupa, rozgrywana mapa i zapisywani zawodnicy są zapisywane. Bardzo chętnie byśmy uruchomili stronę ze statystykami, jeśli znajdzie się ktoś chętny by ją wykodować. Ja nie mam czasu.

4. Dlaczego bot jest taki powolny?
Bot nie jest powolny, ale ma narzucony limit 4 sekundy pomiędzy każdą wysłaną wiadomością aby uniknąć Excess Flood. Uroki quakenetu.

5. Dlaczego nie ma info na priva?
Patrz punkt 4. Quakenet lubi wywalać za Excess Flood, bezpieczniej jest wypisać raz i kanał. Jeśli ktoś ma dokładne dane przy jakiej częstotliwości quakenet kickuje, można to wprowadzić.

6. Dlaczego coś jest inaczej niż na multiplayu
Prosty powod: to nie jest multiplay.

Re: FAQ - często zadawane pytania

PostNapisane: 16 marca 2010, o 16:48
przez MiHaU
w punkcie 5 powinno być "Patrz punkt 4"

Re: FAQ - często zadawane pytania

PostNapisane: 16 marca 2010, o 17:25
przez vosen
racja, dzieki