Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Weekendowe Pickupy #41 i #42

Nudzi cię chaos na publikach i chcesz posmakować prawdziwie drużynowej rozgrywki? Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje potrzebne do zagrania pickupa.
#tf2.pickup.pl @ quakenet.org | [Samouczek] | Pickupowa grupa steam

Weekendowe Pickupy #41 i #42

Postprzez thaZu » 14 maja 2014, o 15:13

(Na wstępie chciałbym przeprosić za tygodniowe opóźnienie z zeszłotygodniowymi pickupami i tak jak obiecałem każdy z top5 z zeszłego tygodnia jako bonus dostanie slot nie na tydzień a na dwa tygodnie.)

Za nami już 3 pickupowe weekendy, od czasu naszego powrotu. Może brakuje nam jeszcze wiele aby osiągnąć dawną świetność pickupów, lecz małymi krokami zmierzamy ku temu. Serdecznie chciałbym podziękować każdemu kto uczestniczył we wspólnej grze i liczymy, że na następny weekend przyprowadzicie swoich znajomych, aby było nas coraz to więcej i więcej. :)

A oto i podsumowanie ostatnich dwóch weekendów razem z pickupami.

• Rozegranych pickupów: 26
Najchętniej grane mapy:

1. cp_badlands - 7
2. cp_process_final - 6
3. cp_gullywash_final1 - 5
4. cp_snakewater_final1 - 5
5. cp_granary - 3

• Najwięcej gier rozegrano w 41 tygodniu, rozgrywając 18 gier.
• Logi z gier dostępne na logs.tf

Tydzień #41

Najczęściej grali:
Obrazek

Najczęstsi medycy:
Obrazek

Tydzień #42

Najczęściej grali:
Obrazek

Najczęstsi medycy:
Obrazek

Tak jak pisałem powyżej, za tydzień #41 top5 grających i top3 medyków dostają 2 tygodniowego VIP'a+ na serwerze Stajni Ogarów
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich na tydzień #41 który rozpocznie się już w ten piątek (16.05).
Ostatnio edytowano 15 maja 2014, o 06:25 przez thaZu, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
thaZu
Administracja Pickupów

Re: Weekendowe Pickupy #40 i #41

Postprzez adriano66 » 14 maja 2014, o 17:48

#40, #41 albo #41, #42
Numerki w sumie mało istotne ale daty do poszczególnych są poniżej.
#40 26/04/2014
#41 02/05/2014
#42 09/05/2014
Weekendy od restartu = 3
W razie wątpliwości "tymczasowa" lista pisana na kolanie jest tutaj https://www.dropbox.com/s/udqvophxy6b6z ... C3%B3w.txt
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Bonkers » 14 maja 2014, o 17:57

Mój znajomy chwilowo wyjechał w ważnej delegacji za granicę i poprosił mnie żebym pomógł mu rozwiązać pewną sprawę. Oto jej treść, którą podał mi telefonicznie, a ja skrupulatnie spisałem:

Witam, co bystrzejsi z czytelników owego forum pewno zauważyli (a jak nie to zaraz pozostałym januszom wytłumaczę) że w poście nie ma ani słowa o nagrodach za tydzień #40 (słownie: czterdziesty). Ja natomiast po całym weekendzie grania wymagających pickupów chciałem się zrelaksować na serwerze "Stajnia Ogarów", lecz niestety nie mogę. Pomimo uplasowania się na lokacie #2 (drugiej) w klasyfikacji generalnej graczy pickupów najczęściej grających dalej nie jestem w stanie wejść na serwer. Jest to niebywałe, i pragnąłbym, aby ktoś z tzw. "góry" pomógł mi rozwiązać owy problem.
Bonkers

Postprzez adriano66 » 14 maja 2014, o 19:09

Nagrody w postaci slotów dotyczyły tylko pickupów w długi weekend majowy(viewtopic.php?f=43&t=10142), chyba, że ktoś ze stajni zdecyduje inaczej i rozda też sloty za kolejne tygodnie.

Sugeruje "januszowi" zgłosić się do thaZu, jeżeli sam nie jest w stanie napisać posta(no bo przecież jest w delegacji i komunikuje się z tobą telefonicznie) to i grać nigdzie raczej nie będzie.

...

Odradzam wam też dalsze pisanie w 'czyimś imieniu'.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Re: Weekendowe Pickupy #41 i #42

Postprzez thaZu » 15 maja 2014, o 06:29

Bonkers napisał(a):Mój znajomy chwilowo wyjechał w ważnej delegacji za granicę i poprosił mnie żebym pomógł mu rozwiązać pewną sprawę. Oto jej treść, którą podał mi telefonicznie, a ja skrupulatnie spisałem:

Witam, co bystrzejsi z czytelników owego forum pewno zauważyli (a jak nie to zaraz pozostałym januszom wytłumaczę) że w poście nie ma ani słowa o nagrodach za tydzień #40 (słownie: czterdziesty). Ja natomiast po całym weekendzie grania wymagających pickupów chciałem się zrelaksować na serwerze "Stajnia Ogarów", lecz niestety nie mogę. Pomimo uplasowania się na lokacie #2 (drugiej) w klasyfikacji generalnej graczy pickupów najczęściej grających dalej nie jestem w stanie wejść na serwer. Jest to niebywałe, i pragnąłbym, aby ktoś z tzw. "góry" pomógł mi rozwiązać owy problem.

Pierwszy pickup który wystartował od restartu (patrz 26-27.04) był okresem próbnym, w którym chcieliśmy sprawdzić ile osób zainteresuje się tym, dlatego nie było jeszcze za niego nagród.
Obrazek
thaZu
Administracja Pickupów

Powrót do Polski Pickup