Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Drużyna na Mann Up.

Forum ogólne o Team Fortress 2.
Regulamin działu
Pamiętaj, by sprawdzić, czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w dziale z poradnikami lub na Team Fortress Wiki

Re: Drużyna na Mann Up.

Postprzez lukaszsadl » 8 września 2014, o 19:43

czesc zobaczyłem że jest temat więc piszę: próbuje sklecić jakąś drozyne na mvm misja 2 miasta 1 z czterech
nie mam jeszcze biletu ale w niedlogim czasie będe mial (jakieś 2 tyg bo nie gram od pon - pintek) - trzeba się uczyc
piszę w czesniej zeby udało się zebrać 4 lub 6 zalezy kto się zglosi i ile liczy misja (sorki ale nie patrzylem) więc chętnych zapraszam do znaomych
lukaszsadl

Postprzez VirtuZ » 10 września 2014, o 08:13

Bardzo chętnie zagram :p przegrane to mam wszystkie Operacje, oprócz tej najłatwiejszej (nie ma to jak dropnąć diamond bootkiler na expercie, yeaaaah :B1:)

Preferuje grę najlepiej Medykiem (kritz), soldem (black box, buff baner i bat), demo (Stickylauncher styka na normalu. nie potrzeba mi normalnego granatnika :D), Scout (fan o war, mad milk, soda pooper - Pod warunkiem że mi pieniążków nie będzie nikt kraść :D)

Kontakt głosowy podczas gry?: Tok.
kontakt PW, prześlę tam swojego steama, jakby ktoś chciał.
VirtuZ

Postprzez TheMadner » 10 września 2014, o 19:47

Też mogę się dołączyć, gram wszystkiem (niekoniecznie dobrze ;D) tylko muszem znaleźć jakiś bilet. Liczy się również o której ty chciałbyś to grać :)

TheMadner

Postprzez Deadalus » 22 października 2016, o 10:20

Odświeżam temat. Szukam chętnych głównie do trybu Expert. Przeszedłem go kilkakrotnie jeszcze przed aktualizacją Dwa Miasta. Od tamtej pory nie da się znaleźć sensownych ludzi, do grania na nim. Gram głównie Grubym, Żołnierzem lub Skautem.
Deadalus

Postprzez MrGreeens1 » 5 marca 2018, o 21:11

WItam,odświeżam temat szukam grupy do mann
MrGreeens1

Poprzednia strona

Powrót do Ogólnie o Team Fortress 2