Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Polski Serwerowy Turniej TF2 (WTF v2) - Kolejka IV

Highlanderowy turniej serwerów publicznych
[Wyniki Drugiej edycji]

Re: Polski Serwerowy Turniej TF2 (WTF v2) - Kolejka IV

Postprzez astradamus404 » 26 czerwca 2012, o 21:20

Velture bez jaj twoje zadufanie w sobie i pewność mnie powala. Naprawdę gdybym chciał i miał czas na trenowanie z kilkoma osobami te HL zapewne wy byście nawet nie dostali jednego punktu. Bo wbrew pozorom ja wole się skupić na 6vs6 niż tracić czas na HL. A co mnie najbardziej śmieszy to fakt tego, że "najmnieszy pies, najgłośniej szczeka". Tyle.
Obrazek
astradamus404

Postprzez adriano66 » 26 czerwca 2012, o 21:25

jakby babacia miała wąsy to by była dziadkiem

serio, o co ta spina, velture sika po nogach bo ma hajtow na serwerze, a ty się spinasz bo velture sika po nogach ;]
niech się cieszy... póki ma powody :D

bany napisał(a):"ogladalibyscie" - oglądałem , tylko że z pierwszej perspektywy inżyniera mordownii :wink:

nie chcę teraz aby wyszło że się czepiał, bo jednak poświęcił swój czas, jakieś tam rozeznanie w tym co mówił słychać było że ma, ale IMO jak są takie turnieje to do komentowania powinni brać osoby bezstronne , nie związane z drużyną która obecnie gra. tyle w tym temacie

to nie była czasem jakaś inicjatywa z jego strony? nie był to jakiś "oficjalny" komentarz, a cały turniej też jest przecież 4fun, momentami troszkę przesadzacie z podejsciem. Rozumiem, rywalizacja, te sprawy, ale... ale.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Spite » 26 czerwca 2012, o 21:38

Astradamus, naprawdę nie czaisz przedmeczowych spinek?
To się nazywa, hm....
Kibicowanie?
"MOJA DRUŻYNA JEST LEPSZA OD WASZEJ, PRZEJEBIECIE"
Zobaczymy w czwartek, jak Stajnia Veltura dostanie w pizdę z FFA,
Co nie Velt?
Spite

Postprzez Velture » 26 czerwca 2012, o 21:54

astradamus404 napisał(a):Velture bez jaj twoje zadufanie w sobie i pewność mnie powala. Naprawdę gdybym chciał i miał czas na trenowanie z kilkoma osobami te HL zapewne wy byście nawet nie dostali jednego punktu. Bo wbrew pozorom ja wole się skupić na 6vs6 niż tracić czas na HL. A co mnie najbardziej śmieszy to fakt tego, że "najmnieszy pies, najgłośniej szczeka". Tyle.

Bla, bla, bla. Chciałbym, mógłbym, zrobiłbym. Czas przyszły niedokonany. Dostaliście w dupe do ZERA przy najsłabszym składzie stajni. To są fakty. Żaden gracz u nas nie ma praktycznie żadnego doświadczenia w HL. Graliśmy HL może pare razy - da sie policzyć na palcach 1 ręki.

Prosze nie pisz do mnie więcej na friends z zaczepkami przez grupe kapitanów.
Z friends normalnego mnie wywaliles po tym jak napisalem tobie "dzięki za gre" więc trzymaj się tego do końca a nie wywalasz mnie a poźniej przez grupe kapitanów zaczepiasz i prowokujesz.
Wywaliles mnie bo to czy tamto a nie bo nie miales miejsca na friends (masz ok 170 friends na max 250). Później jakieś wieśniackie zaczepki na friends.

Przepraszam bardzo ale przykładowo Lanc ze skillpointa też od nas dostał ale nadal z nim mi się miło i przyjaźnie gada na friends i nie hejtujemy do siebie. Ty musiałeś wyleczyć kompleksy wywalając mnie odrazu po meczu z friends - meczu w którym nie grałem nawet - po tym jak napisałem ,że dziękuje za gre.

Co do meczu z ffa - wygramy, przegramy to bez różnicy. Gramy w jednej drużynie czyli Max-Play.

Chcesz dalej spinać dupe to prosze bardzo ale nie zaczepiaj mnie na friends i nie prowokuj bo nie mam zamiaru sie pieprzyć z tobą w jakieś hejtowe gadki.

Logiczne ,że nakręcamy atmosfere przed meczem z FFA...... I CO Z TEGO? Siedzimy razem na mumble i sie śmiejemy z tego. Lubimy się. Nieważne czy wygra stajnia czy ffa to i tak wygra max-play ten mecz. Pojmij to typie i odYeb się ode mnie. Nie pisz do mnie bo nie chce z tobą więcej gadać.
Ostatnio edytowano 26 czerwca 2012, o 22:12 przez Velture, łącznie edytowano 2 razy
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez Spite » 26 czerwca 2012, o 21:57

Wiesz Velture, podejrzewam że nawet gdyby Stajnia była dalej częścią STERU to i tak wchodzilibyśmy na swoje serwery, żeby krzyknąć "CZEŚĆ PEDALE" kilka razy zabić i wyjść ;pppp
Spite

Postprzez adriano66 » 26 czerwca 2012, o 21:58

ale to już na pw sobie załatwcie
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Velture » 26 czerwca 2012, o 22:02

korzystając z okazji... SPITE PEDAU!!!!!!!

Wygrałem dziś!

Powodzenia jutro na mumble zjom! Może uda ci się w końcu wygrać spite ;D
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez wonderT » 27 czerwca 2012, o 06:59

Fajnie się czyta kłótnie cebulek :D
wonderT

Postprzez deeveejay » 27 czerwca 2012, o 17:41

komentarz Behemota jak dla mnie spoko, a ze kibicowal swoim to sie nie ma co dziwic. cieszyc sie nalezy, ze zachowany zostal obiektywizm i docenione byly lepsze momenty mordowni i nie pominiete milczeniem slabsze stajni.

co do spinek w czasie gry (ktore zostaly nota bene ladnie zauwazone prez panow komentatorow - pozdro!) to wynikly one z faktu, ze mialem w pewnym momencie wrazenie ze stajnia ze tak powiem "odpuscila" sobie. a ze nie lubie grac przeciwko komus kto nie gra na 100% to dalem temu wyraz. moze kogos to dziwi, wiec wyjasniam ze dla mnie dyshonorem otrzymanie wpierdzielu nie jest, ale jak juz go dostaje to lubie miec poczucie ze ktos sie przy tym postaral, a nie robil cos "na odwal sie". wiec jak widze ze druzyna przeciwna nagle zaczyna sie opieprzac to lubie ich zmobilizowac do dzialania ;)

co do spinek forumowych - Velture jak na to ze z Astradamusem nie chcesz gadac to sie niezle ziomuś rozpisales :)
deeveejay

Postprzez Velture » 27 czerwca 2012, o 17:51

deeveejay napisał(a):co do spinek w czasie gry (...) to wynikly one z faktu, ze mialem w pewnym momencie wrazenie ze stajnia ze tak powiem "odpuscila" sobie. a ze nie lubie grac przeciwko komus kto nie gra na 100% to dalem temu wyraz. moze kogos to dziwi, wiec wyjasniam ze dla mnie dyshonorem otrzymanie wpierdzielu nie jest, ale jak juz go dostaje to lubie miec poczucie ze ktos sie przy tym postaral, a nie robil cos "na odwal sie". wiec jak widze ze druzyna przeciwna nagle zaczyna sie opieprzac to lubie ich zmobilizowac do dzialania ;)

Chcieli wam dać honorowy pkt :)
Velture

Postprzez deeveejay » 28 czerwca 2012, o 06:32

wiem, bo widzialem wypowiedz Twoja na czacie, ale jesli z Waszym rozumieniu jest to jakas łaska to sorry... :) BTW te "honorowe" punkty prawie zdobylismy sobie sami nawet po tym jak juz spinales sie i mowiles ze "nie bedzie litosci" ;)
deeveejay

Postprzez Velture » 28 czerwca 2012, o 06:52

prawie się zgadza tylko ,że ja nie spinałem - musisz nauczyc się rozróżniać żarty od spiny ZJOM :wink:
Velture

Postprzez deeveejay » 1 lipca 2012, o 23:13

dziekujemy ekipie strefygier.pl ze dzisiaj nie stawil sie od nich zaden zawodnik, gg chlopaki. o takie zwyciestwo nam chodzilo (trollface.jpg)
deeveejay

Postprzez Lanc » 2 lipca 2012, o 15:51

SkillPoint FFA vs Wiejska Chata - remis, po 3 pkt dla każdej z drużyn

STV: http://www.speedyshare.com/YprCG/sp-vs-wch.zip

Z mojej strony dzięki wielkie chłopaki za bardzo wyrównany mecz. Pozdrowienia dla 4ciego, który wszystkich irytował i się go ubić nie dało :P Pojedynki sniperów też były dobre 8)

Mecz ciekawy patrząc na to, że oba teamy się posiłkowały mercami szukanymi na kilka minut przed meczem.

Stay cool ;)
Ostatnio edytowano 2 lipca 2012, o 23:55 przez Lanc, łącznie edytowano 1 raz
SkillPoint.pl - największa polska sieć serwerów TF2 [2x FFA, War3, Jump, MGE, Surf]

Obrazek - co wtorek/piątek/sobotę wieczory z customami!
Obrazek
Lanc

Postprzez Xantraz » 2 lipca 2012, o 21:42

wonderT napisał(a):Fajnie się czyta kłótnie cebulek :D

Raczej kłótnie Velture vs reszta.
Xantraz
Darczyńca

Poprzednia strona

Powrót do Wielki Turniej FFA