Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

WTF v2 - Mordownia.com vs Playnext.pl

Highlanderowy turniej serwerów publicznych
[Wyniki Drugiej edycji]

Re: WTF v2 - Mordownia.com vs Playnext.pl

Postprzez KapiDL » 11 czerwca 2012, o 18:23

deeveejay napisał(a): tak do Twojej wiadomosci to polowa ludzi o nas gra w tym teamie jakimis syfami typu spy, pyro itd.,

to ze nie umiesz nimi grać to nie musisz nazywać ich syfem,bo to nie są tylko noobskie klasy ale tez przydatne jak ktos umie nimi grać(nie tylko W+M1 i Dead ringer + enforcer)
KapiDL

Postprzez WhiteDragon » 11 czerwca 2012, o 18:48

Gdzieś tam supra napisał, że jedyne określenie pasujące do mnie to: "haters gonna hate". Zbytnio się nie pomylił.

@supra Nie chodziło o napisanie jacy to wy jesteście słabi itp. Byłem po prostu zdziwiony, że taki serwer (myślałem, że wszyscy gracie tam na takim samym poziomie) ojechał inny team. Skąd mogłem wiedzieć, że gracie highlandery przez większość czasu. Dlatego zapytałem o ten "czynnik". Teraz już wiem.

@Zoro Bardzo się cieszę, że zarejestrowałeś się tu specjalnie dla mnie. Niestety administracja nie da mi żadnego prezentu za to (a może?) : / Jestem jeszcze bardziej szczęśliwy, że mnie pamiętasz. Staram się być haterem duchem, ale widzę, że udało Ci się mnie przechytrzyć. Tak oto zakończę tą ironiczną część.
Wtedy jak napisałem, że jestem przeciętny, ale lepszy od Was bardziej chodziło mi o cel gry niż skill. Co do mikro: ile razy wejdę (fakt, że rzadko, ale czasem) to zawsze drą się jakieś dzieci i krzyczą co ile kosztuje i jak udało im się kogoś oszukać. Każdy się uczy grać (cały czas chodzi mi o cele gry), ale na playnext jest "trochę" dziwnie. Na innych serwerach jest jakiś teamplay, tutaj jest "gram solo i nie pomogę mojej drużynie". To razi.
"Wyobrażacie sobie mecz np Polska-Rosja my wygraliśmy" W tym momencie moja odpowiedź już brzmi "nie" : )

@all Nie napisałem tego postu, żeby dopiec ludziom z playnexta, tylko po prostu mocno się zdziwiłem. Gratuluję tym co wpadli w pułapkę agresywnego posta i dali się ponieść emocjom. Gratuluję też GT, który wystąpił pod banderą playnext, wygranej.
jestem szpiegiem i mam enfrocera i ded ringera i zawsze jestem pierfszy na dobrych serverach i nie wiem o co chodzi z tymi ligami pewnie i tak bym tam wygral
WhiteDragon

Postprzez Zoro » 11 czerwca 2012, o 19:40

Panie Dragonie, proszę nie porównywać dzieciaków do nas fakt że mamy trochę zwariowanych ludzi ale to nie są dzieciaki i wątpię żeby o nich chodziło, co prawda to prawda że są takie dzieciaki ale to przecież pub a nie highlander gra kto chcę i mówi co chcę "w granicach rozsądku" zresztą każdy wie co czasami się dzieję na serwerach pub.
Co do "gram solo i nie pomogę mojej drużynie" to jest największa pomyłka i mógłbym Ciebie oskarżyć o "Nie znasz nas to skąd to możesz wiedzieć" ale to by było zbyt proste i trochę nie ładnie,napisze tylko to że mylisz się strasznie zawsze gramy na włączonym priv chacie i zawsze gramy >teamwork< no chyba że na przeciw sobie, innym oczywiście też staramy się pomagać, bardzo możliwe że wszedłeś akurat jak zaczęliśmy dopiero co grać "wiadomo rozgrzewka ogólne ogarnięcie" (bynajmniej ja Ciebie widziałem tylko raz)

Dziękuję za twoją odpowiedź i mam nadzieję że dostaniesz jakąś nagrodę że musiałem się tutaj przez Ciebie zarejestrować ;) pozdrawiam i zapraszam na nasz serwer jestem pewien że jak trochę pograsz zmienisz o wszystkim zdanie :).
Ostatnio edytowano 11 czerwca 2012, o 20:39 przez Zoro, łącznie edytowano 1 raz
Zoro

Postprzez deeveejay » 11 czerwca 2012, o 19:46

re kapiDL: nie chcialem urazic nikogo grajacego spy i pyra, uzylem okreslenia ze tak powiem "potocznego", no offence. oczywiscie doceniam te klasy i przyznaje - nie umiem nimi grac ;)
deeveejay

Postprzez astradamus404 » 12 czerwca 2012, o 11:23

Pytanie mam bo pare osób sie pyta czy ktoś ma nagrane sourceTV z meczu a jeśli nie to czy można nagrywać i na podsumowanie Turnieju zrobić filmik z najlepszymi akcjami. :)
Obrazek
astradamus404

Postprzez Phroblem » 14 czerwca 2012, o 13:01

@UP
Przecież każdy może sobie nagrywać co chcę, a to, że chcesz coś z tego zrobić to już zależy od Ciebie (ewentualnie od tych co również nagrywali).
Pewno, że można.
Phroblem

Postprzez cl3ver » 14 czerwca 2012, o 13:18

astradamus404 napisał(a):Pytanie mam bo pare osób sie pyta czy ktoś ma nagrane sourceTV z meczu a jeśli nie to czy można nagrywać i na podsumowanie Turnieju zrobić filmik z najlepszymi akcjami. :)

Zawsze przy polskich turniejach prosiliśmy żeby wysłać nagrane demka na sandboxtf2.wordpress.com, tylko że zazwyczaj skończyło się to totalnym fiaskiem albo materiału było za mało albo tak naprawdę był nie wystarczający, jedyny przyjemny filmik z polskich zmagań skleił robak przy pierwszej edycji pro vs pub.
http://www.youtube.com/watch?v=rkLz3APD ... ature=plcp
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez Pantheon » 14 czerwca 2012, o 16:04

supra napisał(a):Pożyjemy, zobaczymy. My też uważaliśmy, że mordownia do cieniasy, bo przed turniejem graliśmy już z gamesboard.pl (oni się wycofali z turnieju, nie wiem dlaczego) i wygraliśmy na tyle dobrze, że nie przejęli ani jednego punktu na badwater, ani na badlands. Ale jak już wstępnie się nim przyjrzyłem, byli lepsi, niż się wydawało. Udowodnili to wczoraj. Jeszcze był mecz z minecrafterzy.pl...ile on trwał? 15 min? Szybki spiel do 0, przeszliśmy badwater bez zatrzymywania się w 3.56 min. A później oni się sapali "że oni nie grają na poważnie". Skoro nie gracie na poważnie, to po co w ogóle gracie? Bo ja, jak mam coś robić byle jak, to w ogóle tego nie ruszam, bo nie ma sensu. Więc wymądrzanie się tu że "ja jestem najlepszy, a wy cieniasy" jest nie na miejscu.

Br0, Jeżeli nie znasz sytuacji to po kiego uja się wypowiadasz? Mój PC wyzionął ducha 1,5 dnia przed meczem, organizacja padła pod moją nieobecność w team. Nie wiem nawet jak mecz wyglądał bo nie było tematu na forum (chyba), nikt dem nie kręcił..... Połowa głownego składu nawet podobno się nie stawiła :!: , więc nie dziw się txt typu "nie gramy na serio"
Najpierw wypadałoby się rozeznać w sytuacji...
aukulelelelelellelelelellele
Pantheon

Postprzez astradamus404 » 14 czerwca 2012, o 19:53

cl3ver napisał(a):
astradamus404 napisał(a):Pytanie mam bo pare osób sie pyta czy ktoś ma nagrane sourceTV z meczu a jeśli nie to czy można nagrywać i na podsumowanie Turnieju zrobić filmik z najlepszymi akcjami. :)

Zawsze przy polskich turniejach prosiliśmy żeby wysłać nagrane demka na sandboxtf2.wordpress.com, tylko że zazwyczaj skończyło się to totalnym fiaskiem albo materiału było za mało albo tak naprawdę był nie wystarczający, jedyny przyjemny filmik z polskich zmagań skleił robak przy pierwszej edycji pro vs pub.
http://www.youtube.com/watch?v=rkLz3APD ... ature=plcp

Jak coś powysyłamy wam demka bo większość z ekipy mordownia ma preca do nagrywania dem. Wiec nie ma problemu.
Obrazek
astradamus404

Postprzez WhiteDragon » 14 czerwca 2012, o 20:58

@Zoro Po ostatniej wizycie na playnext jestem pozytywnie zaskoczony. Pierwszy raz nie było mikrofonowego spamu, pierwszy raz ludzie grali i było fajnie. Nawet jakiś gracz mnie przywitał (mimo, że go nie znam) :D

Pozdro dla wszystkich graczy playnext (i tak wiem, że mnie hejcicie : )!
jestem szpiegiem i mam enfrocera i ded ringera i zawsze jestem pierfszy na dobrych serverach i nie wiem o co chodzi z tymi ligami pewnie i tak bym tam wygral
WhiteDragon

Postprzez deeveejay » 15 czerwca 2012, o 07:08

gz Dragon, moze sie zalapiesz do filmiku StoneAlone i Joja, bo profesjonalny koment to jednak darmowa reklama ;)
deeveejay

Postprzez supra » 13 maja 2013, o 14:52

Yo, tak przeglądam ten temat...no i sobie wyobrażam, jacy byliśmy słabi.

Ma ktoś ten komentarz z meczu? Chętnie posłucham?
supra

Poprzednia strona

Powrót do Wielki Turniej FFA