Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Tf2league.pl Kolejka - 4

Podwórkowe ligi 6v6

Tf2league.pl Kolejka - 4

Postprzez CiociaKasia » 28 maja 2012, o 21:55

Witam tych, którzy nadal to czytają :)

A więc mamy 4tą już kolejkę.
Mapy:Badlands oraz Snakewater

Pary:

Div2
Le vs No limit

Loulers vs Tp

Div3
Uber
vs kaliber44

S.A. vs G*f

Aktualne tabele:

R - ranking
W - wygrane mecze
P - punkty z map

Div2:
Kod: Zaznacz cały
--------------------------------------------------------------
|  R  | TEAM                  |        W+/-       |      P+/-     
|  1  | Sp                    | +1    (1-0)       |  9  (9-3)
|  2  | Tp                    | +0    (1-1)       |  9  (9-9)
|  3  | no limit              | +0    (0-0)       |  6  (6-6)
|  4  | loulers               | +0    (0-0)       |  6  (6-6)
|  5  | *le                   | -1    (0-6)       |  0  (0-6)

Div3:
|  R  | TEAM                  |         W+/-     |      P+/-     
|  1  | S.A                   | +     (3-0)     |  18  (18-0)
|  2  | FnF                   | +0     (1-1)     |  6  (6-6)
|  3  | uber                  | -1     (1-2)     |  6  (6-12)
|  4  | gf                    | -1     (0-1)     |  0  (0-6)
|  5  | kaliber44             | -1     (0-1)     |  0  (0-6)

Powodzenia!
CiociaKasia

Re: Tf2league.pl Kolejka - 4

Postprzez jarzyna » 28 maja 2012, o 22:22

Widzę, że zrobiono nas w pytkę zaliczając mecz FnF - S.A walkowerem mimo, że byliśmy gotowi go zagrać przez całe 2 tygodnie (nawet w pięciu).

Liczyłem na sympatyczną podwórkową atmosferę, ligę w której chcecie się sprawdzić i faktycznie coś pograć, ale jeśli wolicie kręcić nosem, że żaden termin Wam nie pasuje, a potem zgłaszać mecze jako walkower to ja dziękuję za taką ligę.

Oczywiście nie chodzi mi tu o organizatora, bo wiem ile pracy wkłada w to, aby cokolwiek zrobić, tylko o podejście osób biorących udział w turnieju. Zastanówcie się po co gracie... Ja pasuję w tym sezonie, bo ogólna napinka wokół całego turnieju jest żałosna.
Obrazek
Obrazek
jarzyna

Postprzez CiociaKasia » 29 maja 2012, o 06:37

jarzyna napisał(a):Widzę, że zrobiono nas w pytkę zaliczając mecz FnF - S.A walkowerem mimo, że byliśmy gotowi go zagrać przez całe 2 tygodnie (nawet w pięciu).

Liczyłem na sympatyczną podwórkową atmosferę, ligę w której chcecie się sprawdzić i faktycznie coś pograć, ale jeśli wolicie kręcić nosem, że żaden termin Wam nie pasuje, a potem zgłaszać mecze jako walkower to ja dziękuję za taką ligę.

Oczywiście nie chodzi mi tu o organizatora, bo wiem ile pracy wkłada w to, aby cokolwiek zrobić, tylko o podejście osób biorących udział w turnieju. Zastanówcie się po co gracie... Ja pasuję w tym sezonie, bo ogólna napinka wokół całego turnieju jest żałosna.

Niestety ale ja nic nie mogę z tym zrobić, S.A. wolą punkty niż mecz, to nie był "duch sportu", ale mieli do tego prawo skoro mecz był umówiony.

Dziękuję za udział, do zobaczenia w drugiej edycji.
CiociaKasia

Postprzez jarzyna » 29 maja 2012, o 07:51

Fajnie, że jesteś lepiej poinformowany ode mnie, mi nawet nie raczyli podać terminu. Rozmawialiśmy 2 tygodnie temu w poniedziałek i powiedziałem, że mamy serwer i jesteśmy grać to na spontanie kiedy tylko wszyscy się zejdą. Zdaje się, że termin ustalili sami ze sobą w takim razie.

Powodzenia z tą "ligą", bo widzę, że sporo racji w powiedzeniu "z gówna bata nie ukręcisz"... Niestety w tym kraju zamiast zdrowego rozsądku i ducha rywalizacji dominuje, cytując klasyka: "skurwysyństwo i pogarda" ludzi, którym się wydaje, że jak wstawią 3 literki przed nickiem i kupią czapkę z dymkiem czy innym deszczykiem to są pro. Ja wolę zostać po jasnej stronie mocy.
Obrazek
Obrazek
jarzyna

Postprzez PuFF » 29 maja 2012, o 08:36

jarzyna ja nie rozumiem o co ci chodzi z tego co mi powiedziano termin był piątek chyba 20 a kiedy nadszedł ten piątek wszyscy u nas się zebrali i ciebie nie było więc nie mów. a po drugie w czym problem możemy rozegrać ten mecz to nie problem chyba ciocia mógł by edytować post o ile byśmy przegrali.
PuFF

Postprzez wonderT » 29 maja 2012, o 14:33

PuFF napisał(a):jarzyna ja nie rozumiem o co ci chodzi z tego co mi powiedziano termin był piątek chyba 20 a kiedy nadszedł ten piątek wszyscy u nas się zebrali i ciebie nie było więc nie mów. a po drugie w czym problem możemy rozegrać ten mecz to nie problem chyba ciocia mógł by edytować post o ile byśmy przegrali.

Jarzynie chodzi o to, że on z wami nie ustalił ŻADNEGO terminu bo nie dawaliście znaku życia i ten piątek wymyśliliście sobie sami.
wonderT

Postprzez Cichymeh » 29 maja 2012, o 17:49

"mi nawet nie raczyli podać terminu" Tak zgodze sie z tym poniewaz, WY podaliscie termin na godzine w piatek od 17 do 20 w tym czasie moj team byl online. Przez reszte dni sobota, niedziela równiez byłem dostępny, lecz jakos nie widzialem jakiegokolwiek zainteresowania z twojej strony ustaleniem kolejnej daty do rozegrania meczu.
Cichymeh

Postprzez N0body » 29 maja 2012, o 21:50

@jarzyna, szkoda że Steam nie ma wbudowanego logowania chatu, pewnie nigdy się nie dowiemy jak było na prawdę i każda strona ma swoją wersję wydarzeń.

Tak to wygląda z naszej strony:
1. Dałeś Cichemu termin piątek 17:00-20:00.
2. Czekaliśmy, ale o was ani widu, ani słychu o czym pisałem 22 maja, tj. tydzień temu w ostatnim poście w tym temacie viewtopic.php?f=58&t=7475&start=15 oraz to samo mówi Cichy i Puff Puff w tym temacie w którym teraz się wypowiadamy. Tydzień temu, po moim poście, mogłeś powiedzieć, że coś jest nie tak.
3. Nie daliście żadnego znaku życia, nie było żadnej wiadomości typu "hej, w piątek nie możemy", "hej, kiedy możemy to w końcu zagrać". Zero prób kontaktu. Zapomniałeś o nas.
4. Cichy wyszedł z prośbą o uznanie tego za walkower.
5. Prośba rozpatrzona pozytywnie.
6. Mija kolejny tydzień i Ciocia Kasia ogłasza nową kolejkę i wyznacza następne mecze (2 tygodnie od ogłoszenia tego, że mamy zagrać ze sobą), a ty dopiero się obudziłeś i przypomniałeś sobie o nas. Dajesz posta jacy to wszyscy źli, że uznano to za walkower, w kraju "skurwysyństwo i pogarda" i to nasza wina. Były 2 tygodnie, od ciebie zero inicjatywy, podałeś termin i się nie stawiłeś, a teraz dorabiasz do tego historyjkę.

jarzyna napisał(a):ogólna napinka wokół całego turnieju jest żałosna.

Nic do ciebie nie mam, ale ty się tu najbardziej spinasz. Tak jak ci z div1, którzy pytali dlaczego div1 rozwiązana, oni nie zdążyli zagrać żadnego meczu i im ligę rozwiązali.

CiociaKasia napisał(a):to nie był "duch sportu"

Właśnie dla mnie to nie jest sportowe zachowanie. Jeśli się ustala termin to się go dotrzymuje, a nie 2 tygodnie po wybiega z pretensjami. Mogliście chociaż powiedzieć dlaczego nie było was w piątek. Wyjść z inicjatywą i ustalić dogodniejszy termin, ale kolejny raz powtarzam, zero kontaktu od was. Nie wyjaśniliście dlaczego was nie było, dlatego Cichy wstąpił o walkower.

jarzyna napisał(a):Powodzenia z tą "ligą", bo widzę, że sporo racji w powiedzeniu "z gówna bata nie ukręcisz"... Niestety w tym kraju zamiast zdrowego rozsądku i ducha rywalizacji dominuje, cytując klasyka: "skurwysyństwo i pogarda" ludzi, którym się wydaje, że jak wstawią 3 literki przed nickiem i kupią czapkę z dymkiem czy innym deszczykiem to są pro. Ja wolę zostać po jasnej stronie mocy.

Na podstawie jednego meczu, który się nie odbył, wysnuwasz wnioski na temat stanu całego kraju. Nie widzę tu logiki.

Należy sobie zadać jedno pytanie:
Dlaczego dopiero teraz sobie przypomniałeś o całej sprawie? Pisałem tydzień temu posta. Link dałem wyżej. Mecz mieliśmy zagrać w czasie kolejki 2. Teraz mamy kolejkę nr 4.
N0body

Postprzez jarzyna » 31 maja 2012, o 14:58

N0body napisał(a):
CiociaKasia napisał(a):to nie był "duch sportu"

Właśnie dla mnie to nie jest sportowe zachowanie. Jeśli się ustala termin to się go dotrzymuje, a nie 2 tygodnie po wybiega z pretensjami. Mogliście chociaż powiedzieć dlaczego nie było was w piątek. Wyjść z inicjatywą i ustalić dogodniejszy termin, ale kolejny raz powtarzam, zero kontaktu od was. Nie wyjaśniliście dlaczego was nie było, dlatego Cichy wstąpił o walkower.

Nie wyjaśniliśmy bo nikt nas nie pytał o zdanie.

N0body napisał(a):podałeś termin i się nie stawiłeś, a teraz dorabiasz do tego historyjkę.

Ewentualnie Cichy mnie źle zrozumiał lub Wy wymyśliliście sobie historyjkę ustalając między sobą jedyny termin, który mi nie pasował, kilka dni po terminie pisząc na forum, którego nie czytam, w wątku, który nie ma z tym związku, że chcecie walkower... a wystarczyło skontaktować się ze mną i spytać co jest grane.

N0body napisał(a):@jarzyna, szkoda że Steam nie ma wbudowanego logowania chatu, pewnie nigdy się nie dowiemy jak było na prawdę i każda strona ma swoją wersję wydarzeń.

Również żałuję, że nie ma tej opcji, wiem jednak co pisałem. Powiedziałem Cichemu, że najlepiej będzie gdy zagramy mecz na spontanie w jakiś wieczór, bo niemal codziennie cała moja ekipa jest dostępna i może grać. Upierał się, że chce konkretny termin bo Was to raczej ciężko złapać razem i wtedy padł z mojej strony magiczny piątek... "my możemy grać codziennie byle nie w ten piątek, bo po 17 jade na juwe. Jak pogadasz ze swoimi to daj znać kiedy Wam pasuje."

N0body napisał(a):Należy sobie zadać jedno pytanie:
Dlaczego dopiero teraz sobie przypomniałeś o całej sprawie?

Po tym z jakim nastawieniem spotkałem się w pierwszym meczu, w rozmowie z Cichym i po przeczytaniu kilku wątków tego forum - mówię jasno atmosfera mi nie pasuje i jedyne co chciałem to rozegrać wszystkie mecze bez żadnego angażowania się. Dostawałem zawsze link od Kasika odnośnie rozpiski meczy i było to wygodne. Dla mnie prosta sprawa - sprawdzam z kim gram umawiam się z konkretnymi osobami osobiście, gram, daje wyniki na forum. Wy najwyraźniej obraliście strategię unikania kontaktu ze mną i rozwiązywania spraw między nami przez forum na którym nikt z nas nie jest aktywny.

N0body napisał(a):Pisałem tydzień temu posta. Link dałem wyżej. Tydzień temu, po moim poście, mogłeś powiedzieć, że coś jest nie tak.

Świetnie, że napisałeś posta zamiast odezwać się do mnie - znalazłem go właśnie teraz, czas na pretensje minął?

N0body napisał(a):Na podstawie jednego meczu, który się nie odbył, wysnuwasz wnioski na temat stanu całego kraju. Nie widzę tu logiki.

Nadinterpretujesz - wysuwam wnioski odnoście części osób zgromadzonych wokół tej ligi. I wysuwam je po znacznie większej liczbie poszlak, szczególnie po postach na forum.

Znałem sympatycznych ludzi wyciągających przyjemność z gry, którzy stali się strasznie napuszali i zawzięci, gdy zobaczyli marchewkę na końcu kijka. Przestało Was to bawić.

Na dzień dobry był Uber: Przez tydzień pyskowali, że mam załatwić serwer na mecz (dlaczego taka pro drużyna nie ma serwera nie wiem do dzisiaj), gdy załatwiłem nie pasował im config... Gdy 5 minut przed umówioną godziną brakowało jednego z naszych padł tekst: "jak zaraz nie przyjdzie to jest walkower" pomimo zapewnień, że najwyżej zagramy w pięciu, ale według nich tak przecież nie można, tak samo jak nie można było grać innymi klasami niż oni... Gdy w 11 rundzie (gdy wszystko mieliśmy wygrane) zamieniliśmy się z nudów klasami był wielki bulwers i powtarzanie meczu, tylko dlatego, że gość który nie gra normalnie skautem wypadł przez przypadek na jedno życie z buzownikiem... Faktycznie to na pewno był powód dla którego przegrali 3 mecze - wszystko przez buzownik. Zagrajmy to jescze z 10 razy, albo niech w końcu wyleją sobie kubeł zimnej wody na głowę.

Na dokładkę Cichy w naszej rozmowie wypalił: "tylko sobie wcześniej pobierzcie mapy do tfa, bo nie będę za wami czekał", brakuje jeszcze by pomógł mi w przejściu samoczuka, jako tak doświadczony gracz. Z resztą widzę, że jest tak zajebisty, że nawet nie musi z nami grać by wygrać. A bulwers kilku z Was na grę gdy spotkaliśmy się jakiś miesiąc temu na na FFA był żalowy - chyba, że Wy od razu urodziliście się pro-graczami.

Skąd ta napinka się pytam? Jesteście dobrzy - fantastycznie, chcecie grać jeszcze lepiej - popieram w pełni, ale weźcie wyluzujcie bo wam żyłka pójdzie.

N0body napisał(a):Mecz mieliśmy zagrać w czasie kolejki 2. Teraz mamy kolejkę nr 4.

W 4. rundzie nie ma w ogóle mojej drużyny, więc domyślam się, że wyrzucono nas przez nierozegrane spotkania, którego terminu nie znałem, a które chciałem grać. Gdy ogłoszono 3. kolejkę w której miałem przerwę powiedziałem Kasikowi, że rozegramy nasze zaległe spotkanie jednak żadnego z Was nie było wówczas online, a Cichy z którym się kontaktowałem wcześniej miał status "wracam w czwartek", zwyczajnie wypadło mi z głowy skontaktowanie się w kolejnych dniach z pozostałą dwójką, a im najwyraźniej na rękę było nie odzywać się wcale.

Przyznaje szczerze - zdupiłem sprawę, ale powiedz mi jedno: Dlaczego nikt z waszej trójki którą mam w FL przez 2 tygodnie nie odezwał się ani razu i nie spytał dlaczego nie było nas na tym niby umówionym terminie? Łatwo zdobyte 6 punkcików jest zbyt łakome prawda? Czy może tak trudno mnie złapać w ciągu 15h/dzień, gdy jestem dostępny na Steam?

Sprawa została wyjaśniona z Cichym - uznaliśmy, że nie ma potrzeby dyskutowania na forum.
Obrazek
Obrazek
jarzyna

Postprzez CiociaKasia » 3 czerwca 2012, o 21:40

Garść wyników.
Div2
Tp vs Loulers - Loulersi nie dali rady w tym tygodniu, mecz zagramy w następnym tygodniu

Le vs No limit
Walkower Le

3div
Sa.A vs GF
Badlands 3:4
Snake: 0:5

Uber vs K44
badlands: 2:1 http://img135.imageshack.us/img135/9562 ... 200004.jpg
snakewater: 2:0 http://img821.imageshack.us/img821/368/ ... 200006.jpg

Oraz zaległy mecz k44 vs GF:
gullywash: 5:0 http://img6.imageshack.us/img6/138/2012060200009.jpg
Obscure 1:2

Aktualne tabele:

R - ranking
W - wygrane mecze
P - punkty z map

Div2:
|  R  | TEAM                  |        W+/-       |      P+/-     
|  1  | no limit              | +1    (0-0)       |  12  (12-6)
|  2  | Sp                    | +1    (1-0)       |  9  (9-3)
|  3  | Tp                    | +0    (1-1)       |  9  (9-9)
|  4  | loulers               | +0    (0-0)       |  6  (6-6)
|  5  | *le                   | -2    (0-2)       |  0  (0-12)

Div3:
|  R  | TEAM                  |         W+/-     |      P+/-     
|  1  | S.A                   | +     (3-0)     |  21 (21-3)
|  2  | FnF                   | +0     (1-1)     |  6  (6-6)
|  3  | uber                  | -0     (1-2)     |  6  (6-12)
|  4  | gf                    | -1     (0-1)     |  3  (3-9)
|  5  | kaliber44             | -1     (0-1)     |  3  (3-15)
CiociaKasia

Powrót do Liga Podwórkowa