Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Mam njusa!

Wiadomości oraz komentarze ze strony głównej.

Re: Mam njusa!

Postprzez qba » 3 kwietnia 2015, o 21:50

Live and Let Spy [SFM]
qba

Postprzez Eltanin » 9 sierpnia 2015, o 15:18

Nowy duży update! "Gun Mettle Update"
http://www.teamfortress.com/gunmettle/powerhouse.php

Zmieniono działanie wielu broni i dodano nową mapę Powerhouse.
Eltanin

Postprzez qba » 9 sierpnia 2015, o 16:30

Eltanin napisał(a):Nowy duży update! "Gun Mettle Update"

Spóźniłeś się tylko o miesiąc! :mrgreen:
qba

Postprzez Eltanin » 9 sierpnia 2015, o 22:20

Ale jestem pierwszy który to ogłosił na forum :P
Eltanin

Postprzez Barosa7 » 27 marca 2016, o 01:33

TF2 Matchmaking już jest!

Obrazek

Obecnie w zamkniętej becie, ale każdy z was ma szansę pograć! Obecnie istnieją na to dwa sposoby:

1. Dołączenie do odpowiedniej grupy na Steam (https://steamcommunity.com/groups/tfcompetitive), oraz załapanie się na tzw. "stress test" organizowany raz na jakiś czas przez Valve (wymagane dodatkowo jest jeszcze spełnienie kilku innych warunków, więcej info w FAQ na grupie)
    2. Otrzymanie od innego gracza lub wydropienie zaproszenia do udziału w becie. Dostaniesz razem z nim kilka kopii do rozdania samemu, oraz będziesz mógł grać mecze kiedykolwiek zechcesz.

Więcej informacji o organizacji i formacie:

ꔷ Obecnie grane jest tylko 6v6, ma dojść tryb 9v9.
    ꔷ Niezależnie od mapy gra się obecnie do dwóch zwycięstw.
    ꔷ Brak limitów klas i blokad na unlocki.
    ꔷ Wyłączone losowe kryty, dmgspread i fixweaponspread
    ꔷ System rankingowy podobny do tego z CS:GO. Ranking jest ogólny, nie ma podziału na klasy.
    ꔷ Dopracowywany jest tryb karania graczy, którzy opuszczą grę przed końcem meczu.
    ꔷ Dodano na górze panel pokazujący stan obu drużyn oraz animacje na początku i końcu rundy.
    ꔷ Wymuszone użycie DirectX 9, viewmodel_fov zablokowane na 75 oraz inne ograniczenia wizualne. Valve dąży do tego, żeby gra była czytelniejsza dla nowych graczy oglądających streamy. Obiecywane są usprawnienia optymalizacji gry, żeby zbędne stało się używanie configów.
    ꔷ Odradzane jest korzystanie z P-RECa oraz customowych HUDów, ponieważ powodują crashe gry.

Grupa liczy obecnie 150 TYSIĘCY LUDZI, także nikt nie ma prawa twierdzić, że TF2 umarł! Ciśnienie ze strony konkurencyjnej gry od Blizzarda dało pozytywny efekt 8) Valve chce namieszać do takiego stopnia w mecie, że stare formaty pewnie zostaną i będą żyć po staremu, także dla starych wyjadaczy dużo się nie zmieni. Bardzo prawdopodobne są kolejne duże zmiany w statystykach unlocków ze względu na brak blokad.

Także na co jeszcze czekasz? Dołączaj i do zobaczenia na meczu!

(nie mogę uwierzyć, że nikt tego wcześniej nie napisał :d. swoją drogą, też chętnie przyjmę zaproszenie do bety!)
Barosa7

Poprzednia strona

Powrót do TF2.com.pl - Wiadomości