Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Nie moge tradować.

Jeśli masz jakiś problem ze STEAM, to w tym dziale możesz uzyskać pomoc.
Regulamin działu
Masz problem ze steam? Chętnie pomożemy jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu w innym wypadku pomocy nie otrzymasz, nie jesteśmy wróżkami.
1. W nazwie tematu podaj w czym masz problem - tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
2. Dokładnie opisz na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie zgadywał dlaczego coś Ci się psuje skoro masz komputer z drewna
3. Załącz otrzymywane komunikaty w postaci zdjęcia lud przepisz komunikaty błędów, napisanie "Otrzymuję błąd, czy coś..." NIC nam nie mówi

Nie moge tradować.

Postprzez MyPsycho90 » 2 maja 2015, o 18:03

Witam. Dzisiaj postanowiłem użyć stronki scrap.tf, lecz pokazał się komunikat że nie można wysłać oferty i że jest to problem steama. Chciałem też wysłać trade gociowi ale wyskoczył komunikat "wystąpił błąd podczas wysyłania zaproszenia do wymiany. Wymiana może być tymczasowo niedostępna lub twoje konto nie może teraz zapraszać do wymiany." Steam guarda mam włączonego od roku. Możecie pomóc?
MyPsycho90

Re: Nie moge tradować.

Postprzez hINDUs » 3 maja 2015, o 16:09

daj namiary na swoje konto
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez MyPsycho90 » 3 maja 2015, o 16:18

MyPsycho90

Postprzez hINDUs » 5 maja 2015, o 05:02

trade bana nie masz, premium jest, konto steam wygląda na pełne, nie limited... może chwilowy błąd steama?
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Powrót do Steam - Problemy