Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Poszukiwana pomoc grafika 3D!

Robisz mapy, skiny, rysujesz, grasz na gitarze... - to dział dla Ciebie
Regulamin działu
Jeżeli krytyka, to tylko konstruktywna.

Poszukiwana pomoc grafika 3D!

Postprzez Gamandorio » 28 sierpnia 2014, o 10:18

Cześć, ostatnio chciałem stworzyć kilka przedmiotów, w ogóle mam kilka pomysłów ale problem w tym że NIE MAM SMYKAŁKI DO PROJEKTÓW 3D jedyne co ogarniam to paint więc... jeśli ktoś kto jest w tym obcykany, kto może już dodawał przedmiot niech napisze na GamXX_Gry@interia.pl albo od razu zaprosić na Steam http://steamcommunity.com/id/GamXX, jak wygląda współpraca? Ja podaję pomysł i opcjonalnie szkic na paincie grafik tworzy w swoim czasie potem przesyła mi efekt końcowy oceniam i zatwierdzam wtedy grafik (albo ja jak ogarnę) wstawia przedmiot opis (można razem wymyśleć)) nazwę itp. no i wpisuje nas obydwóch na listę twórców, no i czekamy i pozostajemy w kontakcie na inne pomysły
Gamandorio

Re: Poszukiwana pomoc grafika 3D!

Postprzez TheMadner » 28 sierpnia 2014, o 14:33

Czyli szukasz człowieka od brudnej roboty który zrobi za ciebie większość owej pracy a potem ty zgarniasz wszystko? Też kiedyś taki miałem pomysł więc postanowiłem się nauczyć tworzenia, chociażby w Blenderze. Jednak jako że jestem bardzo leniwy nie zrobiłem tego. Więc proponuje ci abyś tak jak ja zrobił coś co masz w zasięgu, np SFM,PS

TheMadner

Postprzez feszt » 28 sierpnia 2014, o 17:02

Chłopak ma pomysły, tylko nie ma wiedzy by wcielić je w życie. Chce się podzielić łupem 50/50, więc w czym problem?
feszt

Postprzez hINDUs » 28 sierpnia 2014, o 21:40

noooo, jest postęp
teraz jest 50/50 a kiedyś z murzynami było 99/1 :D
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez Kamikaze007 » 29 sierpnia 2014, o 14:57

Mam dla Ciebie taką samą radę jak theMadner. Zacznij tworzyć coś samemu w 3D i przestań zasłaniać się wymówkami typu "nie mam smykałki". Jest era internetu, tysiące tutoriali itp itd. W nagrodę czeka na Ciebie na pewno ogromna satysfakcja.

Dla ścisłości to nie jest łup 50/50. Bardzo często przy produkcji gier indie w zespole Designer pełni jeszcze jakąś funkcje programisty/dźwiękowca/grafika. Nikomu nie potrzeba osoby, która tylko DAJE POMYSŁ (chyba że w role wchodzić jakiś skomplikowany level design), bo zamieniasz się w tym momencie w klienta/szefa a nie lidera. NIe współtworzysz projektu a narzucasz jedynie jego ramy.

Tak czy siak życzę powodzenia. Jednak musisz mieć świadomość, że szanse na odzew są bardzo nikłe ;)
Kamikaze007

Postprzez EltarZ » 23 sierpnia 2016, o 19:45

Wiesz co, Umiem robić czapki w blenderze, a właśnie nie mam pomysłu. Jeśli projekty nie były by jakoś ultra ciężkie mógłbym spróbować, ale ja robię tylko modele opcjonalnie tekstury. Wrzucenie tego do gry miniaturki itp zostawiam tobie. Podaj mi jakiś pomysł a zobaczę co da się zrobić. (tylko czapki)
p.s nie martw się, że ukradnę ci pomysł i sam to wrzucę bo jeszcze nie umiem wrzucać :D
EltarZ

Postprzez adriano66 » 24 sierpnia 2016, o 10:42

Lepiej napisz do niego na steam, bo ten temat ma już 2 lata, gość mógł już zmienić zdanie kilka razy ;)
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez EltarZ » 24 sierpnia 2016, o 10:59

adriano66 napisał(a):Lepiej napisz do niego na steam, bo ten temat ma już 2 lata, gość mógł już zmienić zdanie kilka razy ;)

spoko, jestem tu nowy i nie zauważyłem jak stary jest ten post :D
EltarZ

Powrót do Dział twórczy