Strona 1 z 1

W kwestii ogłoszeń sprzedam /kupię ...

PostNapisane: 3 grudnia 2011, o 10:44
przez 4palce
Czy nie warto by wprowadzić zasady, że ogłoszenie takie winno zawierać konkretny opis i cenę? Bo tekst "sprzedam koronę tavisza, czekam na propozycje" bez podania konkretów jest w sposób oczywisty pozbawiony sensu. Niechże ten sprzedawca podaje level i cenę, żeby było wiadomo czy warto w ogóle stawać do transakcji.

Re: W kwestii ogłoszeń sprzedam /kupię ...

PostNapisane: 3 grudnia 2011, o 11:15
przez adriano66
Tak by było najlepiej, problem w tym, że nie zawsze wiedzą czego chcą. Większość jednak podaję czego oczekuje za dany przedmiot, jednak czasem liczą, że przedmiot jest bardziej pożądany przez większą ilość osób i czekają na najlepszą ofertę.

Dopisałem stosowny punkt do regulaminu, jeżeli masz jakiś pomysł jak to rozwiązać inaczej, pisz

Re: W kwestii ogłoszeń sprzedam /kupię ...

PostNapisane: 3 grudnia 2011, o 13:10
przez felthat2
jak ktoś chce to się pomęczy :>

Re: W kwestii ogłoszeń sprzedam /kupię ...

PostNapisane: 3 grudnia 2011, o 17:45
przez 4palce
felthat2 napisał(a):jak ktoś chce to się pomęczy :>

Jasne, ale jakiś ogólny poziom cen jest znany, więc można chyba podać zdroworozsądkową granicę? Zwłaszcza jeśli itemy z wysokim levelem i bez łaski np. na Trade Post są do wzięcia przykładowo za 1.66 refa, a ogłoszeniodawca z forum życzy sobie nie wiedzieć czemu 3 ... szkoda czasu, nie?
adriano66 napisał(a):Dopisałem stosowny punkt do regulaminu, jeżeli masz jakiś pomysł jak to rozwiązać inaczej, pisz.

To jedyna droga, powinno być OK, teraz tylko kwestia konsekwentnego przypilnowania, żeby się publiczność stosowała do reguł.

Re: W kwestii ogłoszeń sprzedam /kupię ...

PostNapisane: 3 grudnia 2011, o 20:08
przez Xantraz
Punkt Mors dodał nieco na wyrost, tym bardziej, że sporo ludzi ceny wypisuje, a zapytanie kogoś i usłyszenie odpowiedzi 'tak' lub 'nie' to kwestia maksymalnie 3 minut (jak ci zajmuje to więcej, to sam masz problem z określeniem się). Poza tym 'offers' funkcjonuje na tf2tp i tf2outpost i jakoś nikt nie narzeka, tylko zwyczajnie w świecie oferuje.

protip: trading to jedna wielka strata czasu

Re: W kwestii ogłoszeń sprzedam /kupię ...

PostNapisane: 3 grudnia 2011, o 20:31
przez 4palce
Chyba niepotrzebnie się tak napinasz, co? Nie mam z niczym problemu, przedstawiłem propozycję, mam nadzieję że zrozumiałą, po polsku i w odpowiednim dziale. Tyle.