Strona 1 z 1

Wielkanoc

PostNapisane: 22 kwietnia 2014, o 23:48
przez SnakeTS
Adrian, dzifko. Mówiłem żebyś mi temat zakładał?

Re: Zbuduj własny Bombinomicon

PostNapisane: 23 kwietnia 2014, o 02:27
przez nagusko
Dzięki że mi przypomniałeś, to mimo lekkiego opóźnienia spędzę ją z rodziną

Re: Wielkanoc

PostNapisane: 23 kwietnia 2014, o 11:35
przez adriano66
SnakeTS napisał(a):Skoro nie macie czego już na głównej wstawiać, to przypomnę że była dopiero Wielkanoc. Co można by było było dać userom na Wielkanoc na głównej? nawet teraz można pomimo lekkiego spóźnienia , nikt by się nie obraził.


SnakeTS napisał(a):Skoro nie macie czego zamieszczać na głównej, to przypominam że właśnie była Wielkanoc. Co można dać userom na Wielkanoc? Można nawet teraz, pomimo lekkiego spóźninia, nikt się nie obrazi.


SnakeTS napisał(a):Skoro nie macie już czego umieszczać na głównej, to przypominam, że była właśnie Wielkanoc. Co można było dać userom na Wielkanoc na głównej? Można nawet teraz, pomimo spóźnienia, nikt by się nie obraził.Wesołych świąt.


oh, wait...

JEDEN, post, temat, wystarczy, nie musisz go powtarzać co kilka godzin i do tego w losowym temacie zamiast założyć sobie osobny wątek w odpowiednim dziale.

Re: Wielkanoc

PostNapisane: 23 kwietnia 2014, o 12:52
przez SnakeTS
Kazałem robić z tego wątek?Daj mi 99% ostrzeżenia, to tylko cyferki i ja się nie mam czym przejmować.

Re: Wielkanoc

PostNapisane: 23 kwietnia 2014, o 13:05
przez adriano66
SnakeTS napisał(a):Adrian, dzifko. Mówiłem żebyś mi temat zakładał?

SnakeTS napisał(a):Kazałem robić z tego wątek?Daj mi 99% ostrzeżenia, to tylko cyferki i ja się nie mam czym przejmować.


Dla jasności jeszcze twoje ostrzeżenie
To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=7&p=106171#p106171
Serio, przestań, jeżeli masz jakąś propozycję składaj ją w odpowiednim dziale, nie spamuj jak głupi w kółko tego samego, w kółko w złym dziale. Twój wątek znajduje się tutaj viewtopic.php?f=7&t=10126#p106168

Widzę, że po prostu szukasz zaczepki.
Skoro nie zamierzałeś nikomu składać spóźnionych życzeń to po kiego grzyba spamujesz pod wątkami nijak ze świętami związanymi? (Pytam retorycznie)