Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Niska jakość grafiki mimo wysokich ustawień

Masz problem z grą? Zapytaj tutaj! Postaramy się pomóc!
Regulamin działu
Masz problem z grą? Chętnie pomożemy, jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu i zdjęcie lub pełny tekst komunikatu o błędzie, daj sobie pomóc, bez tych informacji ciężko będzie odpowiedzieć na twoje pytanie.

1. Uważnie przeczytaj ogłoszenie w tym dziale zawierające szybkie rozwiązania najczęściej występujących problemów -> [Link]
2. W nazwie tematu napisz z czym masz problem - nazwa tematu powinna krótko streszczać jego treść. Tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
3. Dokładnie opisz, na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie w stanie ci pomóc jeżeli nie dostanie pełnych informacji potrzebnych do rozwiązania twojego problemu.
4. Jeżeli nie wypada ci broń w grze, to znaczy, że przekroczyłeś limit (11 godzin) tygodniowego, losowego random dropu! Nie zakładaj tematu, żeby o to zapytać!
5. Nie, jako inżynier nie można budować więcej niż jedną konstrukcję danego typu, ale niektóre zmodyfikowane serwery na to pozwalają
6. Jeżeli jesteś nowy - KONIECZNIE przeczytaj poradnik dla nowicjuszy oraz sprawdź, czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma na Team Fortress Wiki

Niska jakość grafiki mimo wysokich ustawień

Postprzez Ziomal2k0 » 10 sierpnia 2016, o 19:41

Witajcie gracze Drużynowej Fortecy 2,
Mój problem polega na tym, że jakość grafiki jest niska ale ustawienia grafiki mówią co innego - wszystko jest ustawione na wysokie bądź maksymalne (mój komputer jest dobry)
Co mam na myśli mówiąc niska jakość?
-skiny są niewidzialne (no kupiłem je po to żeby były widoczne :lol: )
-tekstury są bardzo proste
-cienie są kiepskie
-brak efektów typu rozmycie czy pył
Szczerze, gra mi się tak nawet lepiej bo widok jest przejrzysty ale jest ustawione jest inaczej więc coś nie gra.
Odznaka za lvl 54 powinna być ciemno niebieska a jest szara, tak samo u innych co widoczne jest na ekranie kończącym grę.
Mam zainstalowane najnowsze stery do karty graficznej, TF2 był dzisiaj instalowany ponownie.
Mając prawie 300h nie miałem takich problemów wcześniej

+jedno pytanie: Czy wpięcie dodatkowej kości 4 GB RAM usunie problem "Out of memory" który pojawia mi się po 30minutach grania na serwerze 10 MvM (na casualu nie ma problemów)

Pare fotek:
20160809224347_1.jpg

20160809224407_1.jpg

20160810190938_1.jpg

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelakie rady
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ziomal2k0

Re: Niska jakość grafiki mimo wysokich ustawień

Postprzez hINDUs » 11 sierpnia 2016, o 13:48

jeśli nie widzisz skinów to prawdopodobnie masz ustawiony dx8 a nie dx9
uruchom jeden raz grę z wpisanym do opcji uruchomienia -autoconfig
potem to usuń, jeśli nie pomoże to daj na jedno uruchomienie -dxlevel 90

więcej ramu zawsze pomaga ;) ale pod warunkiem że masz 64bitowy system
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Re: Niska jakość grafiki mimo wysokich ustawień