Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Okno z wyszukiwaniem serwerów nie otwiera się

Masz problem z grą? Zapytaj tutaj! Postaramy się pomóc!
Regulamin działu
Masz problem z grą? Chętnie pomożemy, jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu i zdjęcie lub pełny tekst komunikatu o błędzie, daj sobie pomóc, bez tych informacji ciężko będzie odpowiedzieć na twoje pytanie.

1. Uważnie przeczytaj ogłoszenie w tym dziale zawierające szybkie rozwiązania najczęściej występujących problemów -> [Link]
2. W nazwie tematu napisz z czym masz problem - nazwa tematu powinna krótko streszczać jego treść. Tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
3. Dokładnie opisz, na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie w stanie ci pomóc jeżeli nie dostanie pełnych informacji potrzebnych do rozwiązania twojego problemu.
4. Jeżeli nie wypada ci broń w grze, to znaczy, że przekroczyłeś limit (11 godzin) tygodniowego, losowego random dropu! Nie zakładaj tematu, żeby o to zapytać!
5. Nie, jako inżynier nie można budować więcej niż jedną konstrukcję danego typu, ale niektóre zmodyfikowane serwery na to pozwalają
6. Jeżeli jesteś nowy - KONIECZNIE przeczytaj poradnik dla nowicjuszy oraz sprawdź, czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma na Team Fortress Wiki

Okno z wyszukiwaniem serwerów nie otwiera się

Postprzez Shiner » 10 sierpnia 2016, o 17:21

Witam,
niedawno wróciłem do gry po kilku miesięcznej przerwie. Team Fortress nie było odinstalowywane, po prostu sobie leżało nieuruchamiane. Ostatnio gdy je włączyłem miałem problem, otóż po wciśnięciu "znajdź grę" nic się nie otwiera. Na server bez problemu mogę wejść poprzez konsole (connect ip), czy dołączenie do gry poprzez znajomego. Sam "przycisk" podświetla się po najechaniu na niego myszką, lecz nic się nie dzieje. W opcjach zauważyłem nawet opcje (coś w rodzaju) "otwórz okno wyszukiwanych gier" - wyznaczyłem przycisk, który jak mniemam powinien otworzyć okno wyszukiwanych gier - lecz nic się nie dzieje. Nigdy nie miałem podobnego problemu, będę wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję :)
Shiner

Re: Okno z wyszukiwaniem serwerów nie otwiera się

Postprzez nonda » 19 grudnia 2016, o 18:35

Witam

Mam taki sam problem, chciałem wrócić pod dłuższej nieobecności a tu taki błąd. Reszta przycisków: sklep, ekwipunek, opcje, itd. działają, tylko " znajdź serwer " nie reaguje.
Dodam, że jedyną modyfikacje jaką dodałem do gry to customowa tabela wyników ( tak aby było widać całą drużynę ), podmieniałem pliki ale nie pamiętam gdzie schowałem oryginał - może dla tego mam problemy.
nonda

Powrót do Problemy z Team Fortress 2