Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

TF2league.pl - Kolejka 2

Podwórkowe ligi 6v6

TF2league.pl - Kolejka 2

Postprzez CiociaKasia » 13 maja 2012, o 22:33

Witam, pora na drugą kolejkę.

W tym tygodniu 1div rusza, pary były ustalone już w tamtym tygodniu, jedyne co się zmienia to mapy.
Mapy na ten tydzień:
Grannary oraz Snakewater

1div:
scs - kominiarze
$$ - pierony
wonsy mają wolne

2div:
Tp - No limit
Loulers - Sp
*le mają wolne

3div:
Uber - GF
FnF - S.A.
Kaliber44 mają wolne.

Powodzenia!
CiociaKasia

Re: TF2league.pl - Kolejka 2

Postprzez CiociaKasia » 21 maja 2012, o 07:06

Witam!
Podsumowanie drugiej kolejki będzie dzisiaj wieczorem, dwie drużyny muszą dograć po jednej mapce.

I szybkie podsumowanie div1:
Dziękuję za zainteresowanie, div1 zostaje zamknięta.
CiociaKasia

Postprzez DAKA » 21 maja 2012, o 08:15

CiociaKasia napisał(a):I szybkie podsumowanie div1:

Dlaczego?
DAKA

Postprzez FrosT » 21 maja 2012, o 11:28

Zgaduje że nie rozegrali żadnego meczu :]
Obrazek
FrosT

Postprzez CiociaKasia » 21 maja 2012, o 12:12

DAKA napisał(a):
CiociaKasia napisał(a):I szybkie podsumowanie div1:

Dlaczego?

A jak tam poszedł wasz mecz? :) Ten który powinniście tak na prawdę rozegrać tydzień temu, a nawet w tym tygodniu się nie udało. To po ♥♥♥♥♥♥♥♥ wam ta div?
CiociaKasia

Postprzez Mariano » 21 maja 2012, o 12:53

Jeżeli jakieś ekipy nie mają czasu na rozgrywki, to wtedy zwyczajnie się je usuwa z ligi. Tak to działa wszędzie, więc nie spinaj się, tylko po prostu się z tym pogódź.
Mariano
Darczyńca

Postprzez FrosT » 21 maja 2012, o 14:19

Ps. Gz mariano twój informatyczny post! (1024) :D
Obrazek
FrosT

Postprzez Xantraz » 21 maja 2012, o 14:29

Jeżeli ktokolwiek przypuszczał, że losy tej ligi potoczą się inaczej, to musi nauczyć się logicznie myśleć.
Parę osób śmiało się, że są zapisani, a nie wiedzą kiedy ta liga w ogóle startuje. Wyniki zamiast w pierwszym poście i jednym temacie są gdzieś pod koniec tematu dotyczącego jednej kolejki (pomijam brak strony, bez której praktycznie każdy turniej sobie tu radził, a jak nie, to robił w 5 minut na tourney.cc, np. cup skautów 1v1 o podkładkę).
Jak chcesz coś organizować na poczekaniu, to zrób 1v1 albo 2v2 i dorzuć jakieś nagrody (przykłady udanych turniejów - scout cup 1v1, eFantazja bball cup, ultiduo cup z drabinką w paincie made by Pepsi, nawet turniej 6v6 4Fragers pełen rejdżu). Jak chcesz już robić ligę, najpierw zrób stronę i sprawdź, czy jest sprawna, potem ogłoś, że startuje. Bierz pod uwagę to, że maj = długi weekend, matury i wyjazdy, więc sporo ludzi jest poza domami. Nie miej też pretensji do całego świata, że ludzie się zapisali, a liga nie wypaliła i każdy ma ją w dupie, bo sprawdzenie listy obecności poprzez jedyną sensowną stronę o TF2 to żaden problem, gorzej już z doprowadzeniem takiej ligi do samego końca.
Xantraz
Darczyńca

Postprzez adriano66 » 21 maja 2012, o 15:02

O czym w ogóle ta dyskusja?
Chcesz grać -> zapisujesz się -> grasz.
Nie chcesz grać/Nie możesz grać-> nie zapisuj się.
To takie proste. Wasze narzekania kierujecie w złą stronę. Pozostałe grupy potrafiły rozegrać swoje spotkania.

Strona? Po co? W Australii prowadzą całą ligę z kilkoma drużynami wypisując informacje na forum. Można? Można. Różnica polega na podejściu do sprawy, tam drużyny potrafią się wywiązać ze swoich postanowień.
A za stronę odpowiada Coke o ile mnie pamięć nie myli.

Turniej scoutów to akurat nie jest najlepszy przykład dobrze zorganizowanego pucharu w kwestii doinformowania zawodników. Ale, co ja wiem.

Maj, długi weekend... patrz punkt pierwszy.

Liga podwórkowa/puchar czy jak to nazwiecie, jeszcze działa, tylko bez ludzi którym na tym nie zależy, bo liczyli na łatwy "zysk" (czapki nie czapki, zawsze coś), poza tym, zakładam, że nagrody są nadal aktualne(?)
(Nagrody:
  • Server 15slotowy na 1miesiąc sponsorowany przez http://www.disconnect.pl
  • Server na miesiąc sponsorowany przez cherry coke.
)
więc jak ktoś ma takie puchary w dupie, to niech się po prostu nie zapisuje zamiast marnować czas innych ludzi i narzekać, że nie potrafi sobie zorganizować własnego czasu.

Przyszedł gość, próbuje coś tutaj ruszyć, ale zawodzą jak zwykle ludzie którym coś się próbuje dać od siebie. Nie potrzebnie tylko wylewa swoje poirytowanie, potem jest pół tematu spamu jaki to "koleś jest nieogarnięty". Popatrzcie na siebie, on nie jest waszą niańką.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez roni2580 » 21 maja 2012, o 15:41

adriano66 napisał(a):O czym w ogóle ta dyskusja?
To takie proste. Wasze narzekania kierujecie w złą stronę. Pozostałe grupy potrafiły rozegrać swoje spotkania.

Strona? Po co? W Australii prowadzą całą ligę z kilkoma drużynami wypisując informacje na forum. Można? Można. Różnica polega na podejściu do sprawy, tam drużyny potrafią się wywiązać ze swoich postanowień.
A za stronę odpowiada Coke o ile mnie pamięć nie myli.

Turniej scoutów to akurat nie jest najlepszy przykład dobrze zorganizowanego pucharu w kwestii doinformowania zawodników. Ale, co ja wiem.

Maj, długi weekend... patrz punkt pierwszy.

Liga podwórkowa/puchar czy jak to nazwiecie, jeszcze działa, tylko bez ludzi którym na tym nie zależy, bo liczyli na łatwy "zysk" (czapki nie czapki, zawsze coś), poza tym, zakładam, że nagrody są nadal aktualne(?)
(Nagrody:
  • Server 15slotowy na 1miesiąc sponsorowany przez http://www.disconnect.pl
  • Server na miesiąc sponsorowany przez cherry coke.
)
więc jak ktoś ma takie puchary w dupie, to niech się po prostu nie zapisuje zamiast marnować czas innych ludzi i narzekać, że nie potrafi sobie zorganizować własnego czasu.

Przyszedł gość, próbuje coś tutaj ruszyć, ale zawodzą jak zwykle ludzie którym coś się próbuje dać od siebie. Nie potrzebnie tylko wylewa swoje poirytowanie, potem jest pół tematu spamu jaki to "koleś jest nieogarnięty". Popatrzcie na siebie, on nie jest waszą niańką.

PRAWDA PRAWDA I JESZCZE RAZ PRAWDA .ADRIANO DOBRZE GADA POLAC MU !! (to raz ) a dwa to , że jest nawet okej te slabsze teamy graja caly czas , dzisiaj raczej zakonczy sie druga kolejka zaczynamy trzecia chyba ostatnia ta :D? noo i dalej zobaczymy .
roni2580

Postprzez CiociaKasia » 21 maja 2012, o 15:48

Dziękuję Adriano.

@Xantraz - nie masz racji. Nie czuję się winny za to, że ktoś się zapisuje do ligi, a później nie gra. Twoja wypowiedź nie ma dla mnie sensu, pewnie nie śledziłeś ligi od początku, więc odpuść sobie.
CiociaKasia

Postprzez Kazachu » 21 maja 2012, o 15:49

adriano66 napisał(a):O czym w ogóle ta dyskusja?

Ja nawet nie miałem okazji ustalić terminu meczu a tu nagle wyjebują mnie z ligi, powinni uznać nasz team za zwycięzce div1.

http://pltf2.tourney.cc/ - prosze Cie bardzo, wszystkie informacje dotyczące turnieju, rozgrywania meczy są podane na głównej stronie. Dodatkowo w razie jakichkolwiek wątpliwości podane zostały namiary na kanał IRC oraz na grupę steam. Nawet jeżeli gracz nie umiał połączyć się na irca ani dojść do grupy, osobiście dodawałem go do znajomych i przekazywałem informacje z kim, o której godzinie i na jakim serwerze ma rozegrać swoje spotkanie. Więc chyba nic odnośnie tego turnieju nie wiesz

Zacytuje tu pewną wypowiedz polskiego gracza :

"ale ten koles ciocia kasia sie pluje, nie gra ktos, to sie go usuwa a nie ♥♥♥♥♥♥♥♥ płacze. To kolejny koleś, ktory mysli ze zacznie grac w tf2 to rozkreci scene i powstanie 10 klanow od strzala. Nie ♥♥♥♥♥♥♥♥ tak nie bedzie, polacy maja ♥♥♥♥♥♥♥♥ kompy i nie potrafia dobrze grac w takie gry, bo nakurwiaja cale zycie cs albo jakies cody. To są cebule, grali w cs i nic nie osiagneli, grali w mw czy inne też nic, ale przyszli ♥♥♥♥♥♥♥♥ na tf2 I PACZYSZ A TUTAJ KLAN SOBIE ROBIA!, bo ♥♥♥♥♥♥♥♥ wydaje im sie ze to magiczna gra kolorowa bajkowa i latwo sie gra ale niestety jest zonk i dostaja w pizdeXDDDDD (c) Anonim

18:26 - lamei: nie umiem w to grać 18:26 - Kazachu mix/merc: przeciez to jak lol jest 18:26 - lamei: ale nie znam jeszcze wszystkich postaci 18:26 - lamei: i przedmiotów 18:27 - lamei: to tak jakbym miał 3000 punktów na mge i nigdy nie grał 6v6

Kazachu

Postprzez adriano66 » 21 maja 2012, o 15:58

Peszek, miałeś 2(?) tygodnie i co najmniej ze 3 przypomnienia tutaj na forum
adriano66 napisał(a): Pozostałe grupy potrafiły rozegrać swoje spotkania.

A z Marianem już kiedyś o tym rozmawiałem.
Spinacie się wszyscy jakbyście grali o złote kalesony a nie potraficie sobie nawet daty meczu ustalić. Po prostu sobie odpuśćcie (skoro i tak skreśliliście go na samym początku) a nie pieprzycie jak potłuczeni.
Chyba, że aż tak wam teraz źle, że nie sklepiecie jakiejś nowej drużyny div 6 w kilka minut i ego wam nie wzrośnie.
Robicie z siebie bandę buców, potem się dziwicie, że "nie ma nowych graczy na etf2lu"
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Kazachu » 21 maja 2012, o 16:34

adriano66 napisał(a):Peszek, miałeś 2(?) tygodnie i co najmniej ze 3 przypomnienia tutaj na forum
adriano66 napisał(a): Pozostałe grupy potrafiły rozegrać swoje spotkania.

Rozumiem, że to do mnie. Przeczytaj jeszcze raz forum i wróć ponownie z nowym postem.

18:26 - lamei: nie umiem w to grać 18:26 - Kazachu mix/merc: przeciez to jak lol jest 18:26 - lamei: ale nie znam jeszcze wszystkich postaci 18:26 - lamei: i przedmiotów 18:27 - lamei: to tak jakbym miał 3000 punktów na mge i nigdy nie grał 6v6

Kazachu

Postprzez Xantraz » 21 maja 2012, o 16:54

CiociaKasia napisał(a):Nie czuję się winny za to, że ktoś się zapisuje do ligi, a później nie gra.

Zacząłeś tę 'ligę' od wykazywania zerowej empatii, zaczęło się od kłótni na temat limitu merców (bo tobie nigdy nic nie wypada, to innym też pewnie nie), niechętnej zmiany na 1, a później zaczęcia ligi na początku maja (ja nie wyjeżdżam i nie piszę matur, to inni pewnie też nie). Prócz tego porwałeś się z motyką na słońce i zrobiłeś kilkutygodniową ligę na scenie, gdzie problemem bywa przeprowadzenie dwudniowego turnieju. Do tego narzekasz, że ludzie nie grają i to wina wszystkich poza tobą.

ok.
Xantraz
Darczyńca

Następna strona

Powrót do Liga Podwórkowa