Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Polska Liga Team Fortress 2

Podwórkowe ligi 6v6

Re: Polska Liga Team Fortress 2

Postprzez Norekz » 10 kwietnia 2012, o 12:28

Zapowiada sie fajnie, trzymam kciuki za cala lige.
Norekz

Postprzez adriano66 » 10 kwietnia 2012, o 12:37

Mariano napisał(a):Jak ktoś ma obcokrajowca w składzie, to nie znaczy, że trzeba od razu zabronić jego drużynie udziału w lidze, bez przesady...

pewnie, Marian
wonderT napisał(a):http://www.tf2league.pl/index.php?l=3&s=5&mod=team&view=details&no=14&act=players

PRAWIE polski team xD
2 osoby z Polski i 8 zza granicy
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez CiociaKasia » 10 kwietnia 2012, o 16:06

Dziękuje bardzo Adriano :)
Co do teamu Tardusa, to mówił, że to jest mix, na razie tego nie widać, ale uprzedziłem go, że drużyna musi się składać z polskich graczy. Teraz jego ruch, jeśli do końca zapisów nie zmieni składu, to nie zostaną dopuszczeni do gry.
CiociaKasia

Postprzez roni2580 » 22 kwietnia 2012, o 16:55

zapowiada sie fajnie ;) napewno znajdzie się pare jakis dobrych teamow ;D , sam osobiscie zagram goscinnie na off clasie z ziomkami z podwórka . Polecam ;)
roni2580

Postprzez CiociaKasia » 30 kwietnia 2012, o 11:27

Mamy ostatni dzień kwietnia, więc też ostatni dzień zapisów :)
Dzisiaj/jutro posprawdzam czy zapisane drużyny nadal istnieją i zagrają w turnieju, a do 3go maja podam szczegóły odnośnie div i czy nowe drużyny będą musiały grać jakieś kwalifikacje.
Dziękuję wszystkim zapisanym drużynom, pewnie każdy jest tak samo zaskoczony liczbą, jak ja :)
CiociaKasia

Postprzez roni2580 » 30 kwietnia 2012, o 22:27

ciociu_kasiu wszystko gites . Tylko czemu ta strona tak zamulaa??? na niej sie nic nie da zrobic . Zakladki otwieraja sie po 30sec a czasami nawet minucie . I to nie przez moj internet bo na inne strony otwieraja sie normalnie wiec nie wiem o co chodzi .
roni2580

Postprzez Cizeer » 30 kwietnia 2012, o 23:32

Strona jest bardzo dobra, nie wiem o co ci chodzi... wszystko chodzi szybko i jak trzeba. Przynajmniej u mnie.
Cizeer

Postprzez Krzychu2400 » 1 maja 2012, o 10:38

Ze stronką faktycznie coś nie tak. Zamula i to dość mocno.
I jest błąd na początku strony:
Kod: Zaznacz cały
Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /homez.527/tryhardb/www/ciocia/index.php on line 92
Po kilku działaniach na stronce (refresh, zmiana języka na węg. i z powrotem na polski, refresh)
Kod: Zaznacz cały
Can't connect with mysql database
Chyba sam wiesz co to oznacza ;)
Obrazek
Krzychu2400

Postprzez pez6969 » 1 maja 2012, o 12:38

zamula ale po jakims czasie znowu dziala dobrze, dziwi mnie jednak to ze nie podaje sie skladu w jakis tematach tylko dodaje do druzyny na stronie, ogolnie pomysl dobry, cos w stylu etf2la ale na takie ligi to mysle wygodniejsze jest poprostu wpisywanie skladu na forum wraz z steam id
pez6969

Postprzez CiociaKasia » 4 maja 2012, o 12:30

Przepraszam za opóźnienie, nie udało mi się wczoraj zebrać potwierdzeń od wszystkich drużyn, info będzie dziś wieczorem.
CiociaKasia

Postprzez CiociaKasia » 4 maja 2012, o 20:17

Witam! A więc mamy 4maja, ten kawałek graczy, który sięga już brodą ponad ladę sklepową pewnie przeczyta to jutro, jak trochę wytrzeźwieje :) Czas na garść informacji.

6v6

tp - owik, ciociek, fav , shaiby, kkr, warn
kominiarze - bandit, da.ka, dhs, exfane, kornel,focus, master
S.A. - leols, cichy_aka_scl,PuFF PuFF, WIADRO, Jimmy, Nobody
lz.war - Szymciu, snake, entman, valandis, AeZ!,keeway, qbixer
*le - motor, krecik,chorygordon,axethunder,kurq,skrappi,duli
F'n'F- krzysiu Jarzyna, pjeczorio,kototronic, twardy, muerte, alf, <8>, luna, dafi flafi, qbs
Uberfighters - ÜberDestroyer, ÜberRatchet, ÜberKyirtis, ÜberVanish, ÜberKarolak, ÜberMed, ÜberBread Master
pierony - tardus, pez, alien, fox1o, teepeetee, avixis, cork, nirs, kubex, hummster
$$ - hexevilius, alkorn, przyczajony, hsu, drożdzers, luffy
loulers - gulderos , lejdis, foqs, spectumpl, pablo, kptb, stirlitz, fi1day, hittnswitchesforthebitches, firq
gf - panda,scylar, x-wing, dragustus, kapucyn, pretox, python, czarcisyn m4dser, adi
sp - kostek, overman, le masełko, kapka, brushie, orzeł, senekowiec, shizool, siwy, wxe, adi
kaliber 44 - sadlak,merrin, ZORDON, magik, krafciaz, Bucyfer, Cimek, Meepy
no limit - frost, wiggz, konan, kaszana, basic i zecior
SCS - Cizeer, Mariano, imp, natty, Affe, siesta, wonder, Lawi

hl:
UberFighters - ÜberRatchet, ÜberVanish, ÜberBread Master, ÜberKarolak, ÜberDzajro, ÜberKyirtis, ÜberMed, ÜberAlkard, ÜberDestroyer + merce: ÜberDajBanana, *le RashbY, elmo
F'n'F- krzysiu Jarzyna, pjeczorio, ateozaur, kototronic, twardy, muerte, draqs, alf, <8>, luna, dafi flafi, qbs
fs - trendy, cake, adam30147, filip500, rudy, vaq, rash, trollgar, defender of light, green
MPHT - czekam na potwierdzenie

co do 6v6 to postanowiłem, że 1div będzie 5drużyn, nie ma sensu pchać tam ekip z 6div etf2l.
1div:
moustache
lz.war
kominiarze
pierony
$$

2div to teamy na poziomie ~6iv etf2l, czyli:
tp
loulers
sp
no limit
*le
najprawdopodobniej dołączy jeszcze drużyna tryhard

3div:
S.A.
F'n'F
UberFighters
fnf
gf
kaliber 44
Tutaj dołączy conajmniej jedna drużyna.

Z uwagi na to, że do hl jest tylko 4chętnych zapisy przedłużam o tydzień, aby spróbować z jednym pomysłem. Jak się nie uda, to raczej liga dla 4drużyn nie ma sensu?

Dywizje mają mniej drużyn niż planowałem, z uwagi na to będzie tylko jedna bramka transferowa, zawodników mieszamy jeszcze do niedzieli, następnie bramka transferowa będzie otwarta 25-27maja.

Mamy problem z serverem na którym znajduje się strona ligi. Poszukuje kogoś kto będzie zarządzą aktualną stroną/zrobi nową i postawi na stabilnym serverze. Proszę o kontakt na steam, lub po prostu pisać tutaj.

Mecze 6v6 zaczynamy od następnego tygodnia, w niedziele podam pary i mapy.

Proszę śmiało komentować i wytykać błędy.
Ostatnio edytowano 10 maja 2012, o 17:08 przez CiociaKasia, łącznie edytowano 5 razy
CiociaKasia

Postprzez wonderT » 5 maja 2012, o 17:03

a co z SCS? przecież jesteśmy zapisani :O
wonderT

Postprzez CiociaKasia » 5 maja 2012, o 20:37

ScS to wielka niespodzianka, niestety z tego co wiem to straciliście 3osoby ze składu na rzecz innych drużyn i nie wystąpicie z uwagi na brak odpowiedniego składu. Mi też to nie leży bo mieliście być ważnym punktem div1.
CiociaKasia

Poprzednia strona

Powrót do Liga Podwórkowa