Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Polskie Pickupy - dyskusja

Re: Polskie Pickupy - dyskusja

Postprzez Pestilens » 14 września 2010, o 21:21

PanWonder napisał(a):Bo vosen uruchomi bota jak przez x czasu będzie na kanale min. 30 osób?

...gdzie 'x' jest liczbą większa od zera.
Nie dyskutuję z debilami. Najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, by następnie pokonać mnie doświadczeniem...
Obrazek
Pestilens

Postprzez adriano66 » 14 września 2010, o 21:38

ScoutMan napisał(a):
Norekz napisał(a):Mialo byc 500 osob a jest 5 w tym 2 boty - najs chlopaki!

500? Miało byc 8 -.- Tyle jest chetnych

nie wiem czy wiesz ale do jednej gry potrzeba 12 osób
8 to mniej niż "bardzo mało"
steam grupa tfpl ma prawie 1600, a na ircu nie ma nawet 30 graczy, jak będziecie w stanie zmienić ten stan rzeczy to dobrze, jak nie dacie rady to pickupy nie wystartują bo szkoda na to czasu. Dużo łatwiej i szybciej można zebrać 6 osób do gry niż czekać i zwoływać ludzi aby dołączyli do pickupa jak na kanale jest tylko kilku chętnych.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez vosen » 16 września 2010, o 01:26

Obrazek
vosen
Darczyńca

Postprzez Shao » 16 września 2010, o 20:36

To może by ogłaszać dni w jakich by się ludzie zbierali, np wtorek czwartek o 20, i ogłaszać porę zbiórki dla chętnych na serwach i steamie i portalu, mało kto może i chce idlować 24/7
Ukryty tekst:
Shao

Postprzez Sprit » 16 września 2010, o 20:40

Eee... nie?
Sprit

Postprzez Chojny » 16 września 2010, o 20:43

Pickup z założenia polega na tym że gram wtedy kiedy mam czas, jeśli mam się umawiać na konkretną godzinę i dzień to lepiej zagrać pcw :x
Obrazek
Chojny
Darczyńca

Postprzez Shao » 17 września 2010, o 12:58

W takim razie niema sensu reanimować pickupów jak nie będzie ludzi chętnych do gry
Ukryty tekst:
Shao

Postprzez Sjesta » 17 września 2010, o 13:26

TYLKO ŁKS !
Sjesta

Postprzez Xantraz » 17 września 2010, o 13:46

Shao napisał(a):To może by ogłaszać dni w jakich by się ludzie zbierali, np wtorek czwartek o 20, i ogłaszać porę zbiórki dla chętnych na serwach i steamie i portalu

Tak działają klany i ew. mixy. A my mówimy o pickupach, na które przychodzą też ludzie, którym ciężko się stawić na konkretne godziny.
Shao napisał(a):mało kto może i chce idlować 24/7

To oznacza, że mało kto może i chce grać pickupy. Widzisz jakiś problem w odpalaniu IRCa tak samo, jak innego komunikatora?
Xantraz
Darczyńca

Postprzez Aerdyn » 17 września 2010, o 14:59

Xantraz napisał(a):Widzisz jakiś problem w odpalaniu IRCa tak samo, jak innego komunikatora?

Pomimo poradnika, konfiguracja mIRCa i weryfikacja na quakenecie to dla niektorych magia, ocierajaca sie o rytual satanistyczny.Trzeba sie pieciu komend nauczyc, mimo calkim przystepnego interfejsu graficznego. :/
Ukryty tekst:
Aerdyn

Postprzez Shao » 17 września 2010, o 15:03

Xantraz napisał(a):
Shao napisał(a):mało kto może i chce idlować 24/7

To oznacza, że mało kto może i chce grać pickupy. Widzisz jakiś problem w odpalaniu IRCa tak samo, jak innego komunikatora?

Pomysł z ustawkami był głupi, ale to że ktoś włączy IRCa i gdzieś sobie pójdzie nic nie da, o tym mówiłem a nie o "problemie" włączenia IRCa
Ukryty tekst:
Shao

Postprzez adriano66 » 17 września 2010, o 16:00

jak na ircu siedzi piec osób to tez to nic nie da, jak ludzie widza ze ktoś jest na kanale to zawsze jest szansa ze będą chętni do gry, jak nie ma chętnych to nie ma gry
Aerdyn napisał(a):
Xantraz napisał(a):Widzisz jakiś problem w odpalaniu IRCa tak samo, jak innego komunikatora?

Pomimo poradnika, konfiguracja mIRCa i weryfikacja na quakenecie to dla niektorych magia, ocierajaca sie o rytual satanistyczny.Trzeba sie pieciu komend nauczyc, mimo calkim przystepnego interfejsu graficznego. :/

słyszałeś o multikomunikatorach ? Jedyne co trzeba zrobić to założyć konto, resztę można zautomatyzować
Prawda jest taka, że im się po prostu nie chce, najlepiej jak by ktoś to zrobił za "nich"
Ktoś z was dostał kiedykowiek jakąś prośbę o pomoc? Nie? To znaczy, że nawet nie próbowali jej szukać.
adriano66

Postprzez Xantraz » 17 września 2010, o 18:16

Shao napisał(a):to że ktoś włączy IRCa i gdzieś sobie pójdzie nic nie da, o tym mówiłem a nie o "problemie" włączenia IRCa

Nikt nie spotkał się z problemem, który opisujesz. Jak siedziało na kanale 30 osób lub więcej, to pickup leciał w okamgnieniu.
Xantraz
Darczyńca

Postprzez XboxPlay0r » 21 września 2010, o 14:26

jeśli to coś pomoże ,chociaż wątpie że jeszcze będą grane, mogę zaprosić trzy osoby :] no i ja ;D
XboxPlay0r

Postprzez adriano66 » 21 września 2010, o 23:30

Poczytaj wcześniejsze posty w tym temacie,
Zbieramy chętnych do gry, do uruchomienia pickupów potrzeba chętnych, nie jesteśmy w stanie przewidzieć kto będzie chciał grać, dlatego możemy zacząć od zebrania co najmniej 30 osób na kanale #tf2.pickup - instrukcja na stronie głównej w zakładce pickup, jeżeli jesteście zainteresowani to jak tylko możecie, wchodźcie na irca, jak nikt nie będzie tam siedział to to nigdy nie ruszy, wszystko w waszych rękach.
adriano66

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum