Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

[Poradnik] Jak wymieniać przedmioty team fortress 2 na tf2tp

Baza poradników dla graczy tworzona przez naszych forumowiczów.
Regulamin działu
W tym dziale zamieszczamy tylko gotowe poradniki.

[Poradnik] Jak wymieniać przedmioty team fortress 2 na tf2tp

Postprzez kontrolalotu » 13 stycznia 2012, o 15:01

Miałem wolną chwilę i nagrałem krótki poradnik dotyczący dodawania, wyszukiwania ofert i ogólnej obsługi portalu tf2tp.com. Mam nadzieję że się komuś przyda bo ostatnio dostaje sporo zapytań na ten temat.

kontrolalotu

Re: [Poradnik] Jak wymieniać przedmioty team fortress 2 na t

Postprzez Qens » 13 stycznia 2012, o 17:31

Zrób jeszcze o www.tf2outpost.com www.sourceop.com www.unusualtradingcommunity.pl i reszcie
dla mnie niezadobre bo na TP to juz jest opisane ale dobre chęci masz.
*rozmowa głosowa*
Qens: Ja wale
Pepesh: Też bym chciał.
Qens

Postprzez piwsko » 13 stycznia 2012, o 17:50

wydaje mis się ,że gdyby ktoś zrobił temat i po prostu podał linki ktoś w 5 min by to wszystko zrozumiał ,nie ma tam chyba czegoś super skomplikowanego .
Sell all
Ukryty tekst:
piwsko

Postprzez Amadeusz » 13 stycznia 2012, o 18:26

piwsko napisał(a):wydaje mis się ,że gdyby ktoś zrobił temat i po prostu podał linki ktoś w 5 min by to wszystko zrozumiał ,nie ma tam chyba czegoś super skomplikowanego .

Wiesz prawde mówiąc niewydaje mi sie, dzisiejsza społeczność tfa czasami zamiast sama "rozkminić" szuka odpowiedzi na forach niczym jak na samosi.

//EDIT: Ale przyznam, pomysł z takową pomocą jest całkiem pomocny.
Ostatnio edytowano 13 stycznia 2012, o 18:33 przez Amadeusz, łącznie edytowano 1 raz
K2Core: asz ty podła pyro ty przeciwko mi!
Amadi: :33
Amadeusz

Postprzez adriano66 » 13 stycznia 2012, o 18:29

@piwsko: sądząc po kilku tematach w dziale "problemy" - dla niektórych, to technologia kosmiczna

@topic: plus za inicjatywę
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez kontrolalotu » 13 stycznia 2012, o 18:50

Tak jak pisałem filmik powstał dlatego że trafiło się kilka gimbusów które sobie z tym nie radziły i pytały mnie na steam co i jak. Nie będę przecież każdemu z osobna tłumaczył - najwygodniej było mi nagrać coś takiego. A to że napisałem posta tu forum i wkleiłem link to już inna kwestia, pomyślałem po prostu że może się przydać - najwyżej temat trafi do kosza i tyle, fajnie że został zaakceptowany.

Wydawało mi się że gdzieś tu na forum był poradnik z zrzutami ekranu krok po kroku jak to obsłużyć ale na yt nic nie znalazłem na ten temat . Dla mnie to jest chwila coś takiego nagrać. A osobiście lubię przeglądać sobie yt w wolnym czasie i i głównie dlatego zdecydowałem się na taką formę wykorzystując fakt że micro i soft do nagrywania miałem już zainstalowany.

piwsko napisał(a):wydaje mis się ,że gdyby ktoś zrobił temat i po prostu podał linki ktoś w 5 min by to wszystko zrozumiał ,nie ma tam chyba czegoś super skomplikowanego .

Filmik trwa około 6 minut więc dużej różnicy nie ma, a wiadomo że łatwiej się ogląda i słucha niż czyta. Niby nie ma nic skomplikowanego jeśli ktoś choćby w minimalnym stopniu ogarnia angielski no ale jak ktoś nawet podstaw nie zna to nie ma co się dziwić że może mieć problemy.

Jak znajdę chwile to nagram jeszcze o http://www.tf2outpost.com/, co do http://unusualtradingcommunity.com to się zastanowię - mało jest tam zarejestrowanych osób a specjalnie forma forum do trade mnie nie przekonuje.
kontrolalotu

Powrót do Poradniki do Team Fortress 2