Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

[Dla posiadaczy anty-wirusów] Low FPS Fix!

Baza poradników dla graczy tworzona przez naszych forumowiczów.
Regulamin działu
W tym dziale zamieszczamy tylko gotowe poradniki.

Re: [Must Read] Low FPS Fix!

Postprzez Burgerihno » 19 lipca 2010, o 00:59

Sprit napisał(a):Jestem ciekaw czym jesteś tak zajęty, żeby nie mieć chwilki czasu, aby sprawdzić czy w poście nie ma błędów.

Nagrywaniem "Gejmplejuf".

Fajny spam temat, nie powiem. Mariano kasuj szybciej te posty xdd.

A ja od kąd zformatowałem dyski, nie chce mi się mojego mulącego Nortona instalować i jakoś żyje xdd.. Ale chyba zainstaluje zaniedługo.

Czy zauważyliście, że to jest kolejny flame skierowany na C(H)ortexa xd ? Tylko czekać aż Wonder się zjawi i zrobi rozpierduche jakich mało xp

EDIT:
HELLX napisał(a):A ja pytałem dlatego że to dziwne... Spełniam wszystkie wymagania gry a mimo to nawet z configami chrisa na fps-y często zdarzają mi się przycinki w grze....

No poprostu mnie krew zalewa jak widze takie jarzyny piszące "spełniam wymagania - czemu mi nie działa?". Piszę to poraz kolejny na forum: TF od premiery miał mnóstwo updatów, a podczas updatów oprócz klas był ulepszany również slinik jak również masa syfnych czapek i innych pierdół które silnik dobiły. Czyli drogą dedukcji mamy tutaj cholernie nie zoptymalizowany silnik a tym samym wymagania z 2007 (dobrze mówię ?) są przedawnione (Nie tyczy się to reszty gier z Orange Boxa).
Burgerihno

Postprzez CorteXPL » 19 lipca 2010, o 01:16

Co do mojego polskiego to po prostu napisałem pierwszą rzecz żeby się wytłumaczyć. Po prostu nie zauważyłem.
Prośba dla adminów aby skasowali te niepotrzebne posty bo offtop tutaj niemożliwy.
Owszem nie, mój nick nie jest z hortexu.
Obrazek
CorteXPL

Postprzez hINDUs » 19 lipca 2010, o 01:37

sakson napisał(a):O ile pamietam to Valve juz dawno wydalo fix ograniczajacy zapisywanie plikow z stats na dysku ;]

true... true...

February 12, 2010
Team Fortress 2

* Fixed a case of client-side hitching caused by writing a file to the hard drive too frequently

poradnik ten powinien mieć w tytule : tylko dla użytkowników antywirusów i jasno wyjaśnione że to soft AV może spowalniać TF2 i jak temu zaradzić
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez PanWonder » 19 lipca 2010, o 21:19

Burgerihno napisał(a): od kąd

odkąd*
Burgerihno napisał(a):zaniedługo

Nie ma takiego zwrotu jak "zaniedługo" ("za niedługo" też nie). Możesz użyć po prostu "niedługo".
Burgerihno napisał(a):poprostu

po prostu*
Burgerihno napisał(a):poraz

po raz*
Burgerihno napisał(a):updatów

update'ów*

Burgerihno napisał(a):Tylko czekać aż Wonder się zjawi i zrobi rozpierduche jakich mało xp

Pozdrawiam, wonder.
PanWonder

Postprzez Pestilens » 19 lipca 2010, o 22:27

CorteXPL napisał(a):Owszem nie

Negacja? Pharadox imo.

@topic
Uwielbiam czytać te flame wary :lol:

Proponuję pousuwać wszystkie posty, zostawić pierwszy ( tematowy ) i zamknąć temat, bo nikt nic nie wnosi :)
Oczywiście dopiąć do innych poradników.
Nie dyskutuję z debilami. Najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, by następnie pokonać mnie doświadczeniem...
Obrazek
Pestilens

Poprzednia strona

Powrót do Poradniki do Team Fortress 2