Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

[Dla posiadaczy anty-wirusów] Low FPS Fix!

Baza poradników dla graczy tworzona przez naszych forumowiczów.
Regulamin działu
W tym dziale zamieszczamy tylko gotowe poradniki.

Re: [Must Read] Low FPS Fix!

Postprzez Burgerihno » 18 lipca 2010, o 21:09

HELLX napisał(a):?????

To pomoże coś jak zainstaluje jakiegoś antywira i zrobie wszystko zgodnie z poradnikiem?

Obrazek
Przestań trollować bo nie wierze, że istnieją tacy "uzdolnieni"...
Burgerihno

Postprzez HELLX » 18 lipca 2010, o 21:14

O co Ci chodzi gościu? Nie wiem to pytam..... A że nie potrafisz odpowiedzieć konkretnie to chociaż nie krytykuj.
HELLX

Postprzez Burgerihno » 18 lipca 2010, o 21:16

ok... to dla twojej wiadomości mówię, że z punktu logicznego myślenia antywirus spowalnia system i nie ma żadnej mocy, że tf będzie szybciej chodzić...
Burgerihno

Postprzez CorteXPL » 18 lipca 2010, o 22:02

HELLX napisał(a):?????
To pomoże coś jak zainstaluje jakiegoś antywira i zrobie wszystko zgodnie z poradnikiem?

Zainstaluj sobie avasta jest banalny wpisujesz na googlach i bierzesz darmową wersję z oficjalnej polskiej stronki :}
Xantraz napisał(a):"however be aware that your millage may vary, perhaps you will gain something perhaps not, but you will never lose" - jak coś tłumaczysz, to z łaski twojej tłumacz WSZYSTKO.

I czemu nie dodałeś wyjaśnienia dla użytkowników AVG? Jak na złość akurat z niego korzystam...

Nie tłumaczyłem dosłownie tylko wyjaśniłem sposób zrobienia tego (dla nieznających angielskiego) jak ktoś chce dokładnie wiedzieć co to daje to ma link do oryginalnego wątku.
Aha i pisze że to jest wytłumaczenie.
Instrukcja na AVG:http://help.alamode.com/docs/5054.htm (klikasz na dole "AVG 9" i wyskakują instrukcje)
Burgerihno napisał(a):ok... to dla twojej wiadomości mówię, że z punktu logicznego myślenia antywirus spowalnia system i nie ma żadnej mocy, że tf będzie szybciej chodzić...

To dla ludzi którzy mają antywira, który spowalnia grę a żeby ustawić aby nie spowalniał!
Ostatnio edytowano 18 lipca 2010, o 23:08 przez CorteXPL, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
CorteXPL

Postprzez Burgerihno » 18 lipca 2010, o 22:13

Tak, ale klient myślał że zwiększy fps'y przez instalacje antywirusa <,<
Burgerihno

Postprzez CorteXPL » 18 lipca 2010, o 22:15

To już jego problem a poza tym jak bez antywira można chodzić po necie. Nie wyobrażam sobie tego...
Obrazek
CorteXPL

Postprzez Xantraz » 18 lipca 2010, o 22:18

CorteXPL napisał(a):Nie tłumaczyłem dosłownie tylko wyjaśniłem sposób zrobienia tego (dla nieznających angielskiego) jak ktoś chce dokładnie wiedzieć co to daje to ma link do oryginalnego wątku.

Nie przetłumaczyłeś, że jednemu to pomoże, a drugiemu nie. IMO zdanie-klucz, żeby nie robić ludziom zbyt wielkiej nadziei.

I wiem, że na steampowered jest tutorial pod AVG, ja się pytam tylko dlaczego nie ma go w pierwszym poście?
Xantraz
Darczyńca

Postprzez CorteXPL » 18 lipca 2010, o 22:20

Już zaktualizowałem post.
Obrazek
CorteXPL

Postprzez yAbOl » 18 lipca 2010, o 22:58

CorteXPL napisał(a):oficialnej

Masz problem z ortografią.

Ja tylko zauważyłem rzecz oczywistą, że bombowe antywirusy, które żrą dużo zasobów, bardzo spowalniają tf. Przekonałem się osobiście, że tylko kaspersky jest warty polecenia z zestawieniem z tą grą na dosyć dobrym sprzęcie.
yAbOl

Postprzez CorteXPL » 18 lipca 2010, o 23:08

Nie czepiaj się nie chce mi się pisać wolno.
Obrazek
CorteXPL

Postprzez Mariano » 18 lipca 2010, o 23:18

Popraw to co trzeba poprawić tak jak sugerują użytkownicy i moderatorzy. Jutro oczyszczę temat ze wszystkich postów, które pojawiły się po twojej publikacji.
Mariano
Darczyńca

Postprzez Wilku » 18 lipca 2010, o 23:20

@Korteks
To po prostu zacznij uważać na lekcjach języka polskiego czy tam innego, w którym piszesz.
adriano66 napisał(a):masz czapki, to widzisz, nie masz to co cię to obchodzi

Mikki91 napisał(a):Jest najlepszy bo najwiecej graja i trenuja ale to nie oznacza ze nie ma lepszych
Wilku

Postprzez sakson » 18 lipca 2010, o 23:25

O ile pamietam to Valve juz dawno wydalo fix ograniczajacy zapisywanie plikow z stats na dysku ;]
sakson

Postprzez Sprit » 19 lipca 2010, o 00:09

CorteXPL napisał(a):To już jego problem a poza tym jak bez antywira można chodzić po necie. Nie wyobrażam sobie tego...

Jakoś od ostatniego formata (jakieś pół roku) miałem tylko kasperskiego przez 30 dni, a tak to nic. Jakoś komputer mi jeszcze nie wybuchł. Avast to jakieś gówno i tak naprawdę, w mojej ocenie, jedynym dobrym antyvirem jest kaspersky. W grę wchodzi jeszcze nod, ale ja mam do niego pewne zastrzeżenia.
CorteXPL napisał(a):Nie czepiaj się nie chce mi się pisać wolno.

Jestem ciekaw czym jesteś tak zajęty, żeby nie mieć chwilki czasu, aby sprawdzić czy w poście nie ma błędów.
Sprit

Postprzez HELLX » 19 lipca 2010, o 00:55

A ja pytałem dlatego że to dziwne... Spełniam wszystkie wymagania gry a mimo to nawet z configami chrisa na fps-y często zdarzają mi się przycinki w grze....
HELLX

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poradniki do Team Fortress 2