Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Ktora klasa jest najmocniejsza

Forum ogólne o Fortress Forever.

Ktora klasa jest najmocniejsza

Postprzez torm » 1 października 2007, o 19:08

według was, która klasa jest najbardziej napakowana ? :-) Moim zdaniem HWG niestety jest całkowicie przesadzony. Generalnie klasy defensywne są bardzo mocne :(
torm
Darczyńca

Postprzez zielu » 1 października 2007, o 23:45

szczerze mowiac nie mialem przyjemnosci wyprobowania zbytnio tf2... znam to tylko ze screenow wiec za bardzo sie nie wypowiem. ale cieszy mnie jedna rzecz.. fajnie was znowu widziec.. ;) (mam nadzieje, bo jak narazie jest nas tutaj tylko 3..)
jak tylko bede mial chwile i bede mial na czym kupuje hl2 i napisze wiecej na temat.. bywajcie panowie ! (i panie)
zielu

Postprzez sputnix » 1 października 2007, o 23:59

ogolnie to eng jest mocny, a szczegolnie sg jest trudniej zabic sposobami jak sie to robilo wczesniej, granaty nic nie zrobia, chyba obojetnie jakie. gwozdzie sa dosc mocne na sg, tylko rzadko kiedy sg stoi samo :)
sputnix

Postprzez torm » 2 października 2007, o 00:06

siła enga wynika z tego, że naprawa działka odbywa się jednym uderzeniem klucza. Nie jest tak, że naprawa jest stopniowa. Moim zdaniem to błąd.
torm
Darczyńca

Postprzez sputnix » 2 października 2007, o 00:14

to wynika z pospiechu wyrzucenia gry ludziom, tak samo jest z respawnem, kazdy plecak daje full wszystkiego, armor ammo etc
sputnix

Hum

Postprzez johnny » 2 października 2007, o 10:07

Pyro potrafi byc upierdliwy, autorifle snajpera jest mocne (ale ma 75 ammo), hwguy nie musi rozkrecac wiertarki juz (a przegrzewanie sie nie jest problemem).

No nic panowie, 1.0
johnny

Postprzez sputnix » 2 października 2007, o 18:15

0.1 ....
sputnix

Postprzez aerial » 2 października 2007, o 18:19

spy..
Na gatherach jest taki ♥♥♥♥♥♥♥♥ spyami, jak ktos umie tym grac, ze szok. Czesto graja na aardvark 2sg i jest ciezko scoutami to przebic, ale jak 2 dobre spye sa w akcji to miazga totalna. Przjmuja te sg, niszcza wszystko, dobry spy potrafi ochujac kazdego hw, jak sie nie rusza to kompletnie nie widac przez ta oslone.
Bo gdyby nie spy, to zgadzam sie ze sg sa dosc mocne, ale spy skutecznie balansuje ta roznice (o ile gra sie spy'em).

To zreszta mozliwe ze bedzie jedna z jakichs zmian w patchu, bo dopiero po czasie widac jak mocno mozna zdominowac off spyami, jedni uwazaja ze za mocno i ze to zabija troche taka klasyczna gre scout/mec i skakanie ;p
aerial

Postprzez MatiZ » 3 listopada 2007, o 18:12

Według mnie najsilniejszą klasą w FF jest HWG. Dlaczego? Bo ciężko go zabić i jego broń ma sporą prędkość więc potrafi napsuć sporo krwi.
Obrazek
MatiZ

Postprzez Virq » 11 grudnia 2007, o 11:07

Co do inzyniera to nie zgodze sie, nie sa wielkim problemem tzn. mam na mysli sentry bo sam inzynier duzego problemu nie stanowi. Moim zdaniem scout troszke zabardzo wymiata, jak sie dobrze poskacze i pobiega to nawet soldiera mozna pocisnac, aczkolwiek wszystko zalezy od graczy.

MatiZ napisał(a):Wed³ug mnie najsilniejsz± klas± w FF jest HWG. Dlaczego? Bo ciê¿ko go zabiæ i jego broñ ma spor± prêdko¶æ wiêc potrafi napsuæ sporo krwi.

Jest przypakowany ale bez przesady, jak jest bez medyka to jeszce spokojnie mozna go zabic, ba nawet z medykiem czasami sie udaje, szczegolnie szpiegiem :)

Pozdrawiam.

<edit>: Oj nie zalapalem ze to dzial fortress forever :oops:

Obrazek
Virq

Postprzez pv0 » 12 grudnia 2007, o 22:14

kazda klasa ma swoje plusy i minusy. kazdemy gra sie lepiej tym kim gra sie lepiej :P wg mnie temat powinien sie nazywac "kim ci sie najlepiej gra" a co do tematu lubie pyro, cwicze demo i czasem spy 4fun.
pv0
Darczyńca

Re: Ktora klasa jest najmocniejsza

Postprzez Plixes » 26 grudnia 2007, o 20:44

Jak to powiedział @pv0, każda postać ma swoje plusy i minusy...Jednak Pyro i Solider to najlepsze klasy pod względem zabijania , demoman dla mnie jest słaba klasą w FF, często zdarzało się, że wystrzeliłem granat prosto pod nogi medyka/scouta i go nie zabijałem. Spy jest teraz bardzo mocny, ponieważ ma niewidzialność, a Enginer ma ulepszony pistolet i czasami może zabijać snajperów, którzy gdzieś czyhają z włączonym laser, poruszający się wolniej niż Grubas.

Więc klasy dla każdego ;).
Plixes

Postprzez FocKa » 29 stycznia 2008, o 11:41

niema najlepszej klasy bo kazda ma wady i zalet np heavie zadaje duzo obrazen ale za to jest wolny, scout jast szybki ale ma mało hp.
FocKa

Ktora klasa jest najmocniejsza ?

Postprzez Kw4corPL » 17 maja 2010, o 15:42

Jak dla mnie najbardziej najmocniejszą klasą jest ... MEDIC !!! :lol:
Mówię serio bo jak gram medicem to wszyscy mnie osłaniają i proszą o leczenie
i dzięki temu nie będą skupiać ognia na mnie , tylko na moich kolegach. :D
Jesteś Hardcorem ? NIE , bo Ja nim jestem !!! :]
Kw4corPL

Postprzez Xantraz » 17 maja 2010, o 15:48

Archeologiczna bestia z ciebie.
Xantraz