Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Problem z logowaniem sie na strone Steam.

Jeśli masz jakiś problem ze STEAM, to w tym dziale możesz uzyskać pomoc.
Regulamin działu
Masz problem ze steam? Chętnie pomożemy jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu w innym wypadku pomocy nie otrzymasz, nie jesteśmy wróżkami.
1. W nazwie tematu podaj w czym masz problem - tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
2. Dokładnie opisz na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie zgadywał dlaczego coś Ci się psuje skoro masz komputer z drewna
3. Załącz otrzymywane komunikaty w postaci zdjęcia lud przepisz komunikaty błędów, napisanie "Otrzymuję błąd, czy coś..." NIC nam nie mówi

Problem z logowaniem sie na strone Steam.

Postprzez StraightEdge » 2 lipca 2013, o 23:06

Witam, mam problem z zalogowaniem sie na przeglądarkową strone Steam, wpisuje poprawne dane logowanie nie mam włączonego capsa ani przestawionych liter z y na z, ale wciąz pokazuje " Nieprawidłowe dane logowania ", próbowałem także na pozostałych 2 swoich kontach lecz z tym samym skutkiem. Próbowałem różnych sposobów zmieniałem już hasło, próbowałem na chromie i na mozilli. Co ciekawe kiedy dałem koledze passy to normalnie wszedł na konto. Jakieś propozycje co może być nie tak ?
Obrazek
StraightEdge

Re: Problem z logowaniem sie na strone Steam.

Postprzez Paczkoslaw » 8 lipca 2013, o 09:17

Mam dokładnie ten sam problem. Zrobiłem nawet nowe konto i po wylogowaniu się z niego to samo.
Paczkoslaw

Re: Problem z logowaniem sie na strone Steam.

Postprzez Velture » 8 lipca 2013, o 11:55

Czasem jak steam serwy są przeciążone to tak jest.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Powrót do Steam - Problemy