Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

problem z logowaniem do steam

Jeśli masz jakiś problem ze STEAM, to w tym dziale możesz uzyskać pomoc.
Regulamin działu
Masz problem ze steam? Chętnie pomożemy jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu w innym wypadku pomocy nie otrzymasz, nie jesteśmy wróżkami.
1. W nazwie tematu podaj w czym masz problem - tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
2. Dokładnie opisz na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie zgadywał dlaczego coś Ci się psuje skoro masz komputer z drewna
3. Załącz otrzymywane komunikaty w postaci zdjęcia lud przepisz komunikaty błędów, napisanie "Otrzymuję błąd, czy coś..." NIC nam nie mówi

problem z logowaniem do steam

Postprzez plejada » 17 kwietnia 2011, o 15:31

a wiec za kazdym razem kiedy sie loguje mam maly problem, kaza mi wpisywac kod ktory mi wysylaja na emaila i nie wiem o co chodzi bo niby pisza ze zle sie wylogowalem czy cos...
plejada

Re: problem z logowaniem do steam

Postprzez adriano66 » 18 kwietnia 2011, o 15:26

nie wiem o co chodzi, bo niby coś napisałeś, czy coś, myślę, że masz problem z logowaniem
dobrze, że załączyłeś zdjęcie tego komunikatu o którym mówisz, inaczej nie byłbym w stanie Ci pomóc

czy naprawdę w każdym dziale musi być informacja, że napisanie - "otrzymuję błąd, czy coś" NIC nam nie mówi
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Bartedziarz » 18 kwietnia 2011, o 17:25

Ja tam rozumiem. Sprawdź maila, to bramka ochronna Valve. Na mailu powinieneś mieć kod. Przepisz go na steam i powinno być dobrze. Jak się uda szybko zmień hasło, bo możliwe że ktoś chciał się ci włamać na steam. jeśli nie masz kodu na mailu, napisz na steam support.
Obrazek
Maybe zjedz my dżem!
Bartedziarz

Postprzez adriano66 » 18 kwietnia 2011, o 17:56

steam guard wysyła powiadomienia "raz na jakiś czas" lub gdy wcześniej logowałeś się z przeglądarki, innej przeglądarki, innego systemu, zmieniłeś sprzęt lub logujesz się na steam z innego komputera, z jego wypowiedzi wynika, że za każdym razem dostaje powiadomienie - z tym, że nie wiadomo jakie bo tego nie powiedział
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez plejada » 18 kwietnia 2011, o 19:34

moze dlatego ze mialem niedawno zhackowane konto i koles ktory zna moja nazwe konta probuje sie zalogowac
plejada

Postprzez Jaldd » 18 kwietnia 2011, o 20:08

Mi to wyskakuje praktycznie za każdym razem gdy próbuje się zalogować na steam, powoli robi się to naprawdę irytujące i uciążliwe, zamiast najprościej w świecie wejść w steam musze przepisywać jakieś głupie kody z maila.
Jaldd

Postprzez MaNiAc93 » 18 kwietnia 2011, o 21:05

Jak wam to nie pasuje możecie wyłączyć steam guard i po problemie. A wy ciągle narzekacie :)
Obrazek
MaNiAc93

Powrót do Steam - Problemy