Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Steam crash podczas aktywnej Biblioteki

Jeśli masz jakiś problem ze STEAM, to w tym dziale możesz uzyskać pomoc.
Regulamin działu
Masz problem ze steam? Chętnie pomożemy jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu w innym wypadku pomocy nie otrzymasz, nie jesteśmy wróżkami.
1. W nazwie tematu podaj w czym masz problem - tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
2. Dokładnie opisz na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie zgadywał dlaczego coś Ci się psuje skoro masz komputer z drewna
3. Załącz otrzymywane komunikaty w postaci zdjęcia lud przepisz komunikaty błędów, napisanie "Otrzymuję błąd, czy coś..." NIC nam nie mówi

Steam crash podczas aktywnej Biblioteki

Postprzez fisheye » 15 kwietnia 2011, o 21:45

Witam!

Mam pewien problem ze Steamem od wczoraj. Po pierwsze: steam sie nie chce wlaczyc gdy sie loguje: zacina sie przy momencie connecting steam account: ***. Nacisniecie czegokolwiek w tym momencie crashuje caly program i trzeba wylaczyc go z poziomu menadzera zadan (zabic proces).Ten problem udalo mi sie ominac wlaczajac z pulpitu ikonke TF2. Wtedy sie ladnie zaloguje i na starcie odpali giera. Moge potem spokojnie gre wylaczyc, bawic sie w ustawieniach steama, przegladac sklep, dzial Community, przegladac liste friendsow, ale jak wejde w Biblioteke (Library) nastepuje ten sam crash - program przestaje odpowiadac i trzeba zabic proces. Poki co jedyne co probowalem robic ze Steamem to usunac clientregistry.blob, jak sie mozna domyslic - nic to nie dalo.

Oto specyfikacje mojego kompa:

Intel Core 2 Duo E8400
P5Q
2 x 2 GB 800 Mhz
NVIDIA GeForce GTX260

Windows 7 Ultimate 32 bit (x86) - 20 dni po swiezej reinstalacji

Z gory dziekuje za pomoc :)
fisheye

Re: Steam crash podczas aktywnej Biblioteki

Postprzez adriano66 » 15 kwietnia 2011, o 21:54

sprawdź bete steama
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez hINDUs » 15 kwietnia 2011, o 22:33

usuń wszystko z katalogu steama poza steam.exe i katalogiem steamapps
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez fisheye » 15 kwietnia 2011, o 23:34

hINDUs napisał(a):usuń wszystko z katalogu steama poza steam.exe i katalogiem steamapps

masz u mnie piwo :)

temat do zamkniecia.
fisheye

Powrót do Steam - Problemy