Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Płatnośc w w steam

Jeśli masz jakiś problem ze STEAM, to w tym dziale możesz uzyskać pomoc.
Regulamin działu
Masz problem ze steam? Chętnie pomożemy jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu w innym wypadku pomocy nie otrzymasz, nie jesteśmy wróżkami.
1. W nazwie tematu podaj w czym masz problem - tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
2. Dokładnie opisz na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie zgadywał dlaczego coś Ci się psuje skoro masz komputer z drewna
3. Załącz otrzymywane komunikaty w postaci zdjęcia lud przepisz komunikaty błędów, napisanie "Otrzymuję błąd, czy coś..." NIC nam nie mówi

Płatnośc w w steam

Postprzez Stopek » 24 grudnia 2010, o 18:59

Cześć jestem nowy..lecz mam pytanie
Jak sie płaci w steam
np. chciał bym sobie kupic jakies 3 czapki w team fortress ..lecz nie wiem jak ..to si robi ..prosze o pomoc
Stopek

Re: Płatnośc w w steam

Postprzez dadan12 » 25 grudnia 2010, o 22:21

Po pierwsze trzeba posiadać kartę kredytową : )
i już potem włączasz gre : tf2 wchodzisz do sklepu sklepu Mann Co dodajesz do koszyka to co chcesz doładowujesz saldo konta na steamie ( min 5 euro ) tam podajesz swoje wszystkie dane wpisujesz coś tam z karty i kupujesz nic trudnego. :D
Ostatnio edytowano 17 sierpnia 2012, o 10:28 przez dadan12, łącznie edytowano 1 raz
dadan12

Postprzez Redrum » 26 grudnia 2010, o 13:55

dadan12 napisał(a):Po pierwsze trzeba posiadać kartę kredytową : )
i już potem włączasz gre : tf2 wchodzisz do sklepu sklepu Mann Co dodajesz do koszyka to co chcesz doładowujesz saldo konta na steamie ( min 5 euro ) tam podajesz swoje wszystkie dane wpisujesz coś tam z karty i kupujesz nic trudnego a przy okazji google nie gryzie :D

Nie trzeba mieć karty kredytowej. Starczy rachunek bankowy.
Z rachunku przelewasz na paypal, z paypala na steam i już możesz kupować.
Redrum

Postprzez mgx4 » 26 grudnia 2010, o 14:32

W prawie każdym Polskim banku, dostajesz za darmo debetówkę do konta, jeśli debetówka ta to VISA, to na 100% ma opcję płatności internetowych, czyli możesz płacić nią w Steamie, sposób z pay-palem też dobry, możesz też kogoś poprosić np. mnie, przelać mi kasę na konto a ja tobie kupie grę, czapki itd.. ;f
mgx4
Darczyńca

Postprzez Chevan » 26 grudnia 2010, o 14:44

Możesz też kupić kartę prepaidową PaySafeCard. Ja w taki sposób załatwiam płatności na Steam, gdyż nie posiadam karty kredytowej. Przy dodawaniu funduszy wybierasz PaySafeCard i wpisujesz tam PIN podany na karcie. Taką możesz kupić w niektórych sklepach, o wartościach 20, 50 i 100 zł. Możesz je znaleźć na ich stronie.

Pamiętaj, że 20 zł to nie 5€, tylko jak na dzisiejszy kurs + koszty rozliczeń walutowych to ~4,86€, więc jak chciałbyś dodać 5€ to albo 2x 20 zł albo 1x50 zł, ale wtedy będzie 10€ :P Ta kasa która zostanie na karcie może być oczywiście wykorzystywana w późniejszych transakcjach, ale lepiej rozładować ją w miesiąc, bo potem biorą 5zł za administrację co miesiąc.

Więcej info i lokalizacje najbliższych sklepów:
http://www.paysafecard.com/pl/
Sklep u Chevana! :D
Ceny przedmiotów znajdziecie w najnowszym temacie handlowym na forum: http://teamfortress.pl/forum/viewforum.php?f=49

ObrazekObrazek
Chevan

Powrót do Steam - Problemy