Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

niedziałający klucz

Jeśli masz jakiś problem ze STEAM, to w tym dziale możesz uzyskać pomoc.
Regulamin działu
Masz problem ze steam? Chętnie pomożemy jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu w innym wypadku pomocy nie otrzymasz, nie jesteśmy wróżkami.
1. W nazwie tematu podaj w czym masz problem - tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
2. Dokładnie opisz na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie zgadywał dlaczego coś Ci się psuje skoro masz komputer z drewna
3. Załącz otrzymywane komunikaty w postaci zdjęcia lud przepisz komunikaty błędów, napisanie "Otrzymuję błąd, czy coś..." NIC nam nie mówi

niedziałający klucz

Postprzez Schmidtek » 11 grudnia 2010, o 09:24

witam. jakieś 10 minut temu kupiłem na stronie Keye.pl ''Half life platinum pack'' poprzez płatność sms. Dostałem klucz, wpisuję go w aktywacji produktów steam i co pisze, że klucz został już użyty. Co mam zrobić w tej sytuacji??
This sandwich is a spy
Schmidtek

Re: niedziałający klucz

Postprzez Mavado » 11 grudnia 2010, o 10:09

Nie kupuj przez Keye.pl są tam oszuści. Ja tak samo kupowałem i mi zużyty key przysłali. Zrób tak :
-Screena że klucz nie działą.
- Przejdź na stronę keye.pl > pomoc techniczna > ( coś tam o zużytych keyeach poszukaj )
- Wyślij maila ze zdjęciem ( bo ci nie uwierzą ) i powinieneś dostać nowy.
Mavado

Postprzez Schmidtek » 11 grudnia 2010, o 10:13

a w reklamacje? pomocy technicznej nie mogę znaleźć

edit: napisałem wszystko w reklamacje dałem screena i gdy daję ok wyskakuje komunikat że nie ma takiego emaila :(
This sandwich is a spy
Schmidtek

Postprzez Djxr24 » 11 grudnia 2010, o 12:30

tez tam kupywalem day of defeat source keya i byl uzywany rozwiaz problem z pomocą techniczna i zwroca i kasiorke ;]
Djxr24

Powrót do Steam - Problemy