Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Halloween bez noobów.

Forum ogólne o Team Fortress 2.
Regulamin działu
Pamiętaj, by sprawdzić, czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w dziale z poradnikami lub na Team Fortress Wiki

Re: Halloween bez noobów.

Postprzez Kazachu » 29 października 2012, o 17:07

Ja tam czerpie wielką radość z zabijania pacynek, które skupiają się na jakimś npc. Sprawia mi to największą przyjemność

p.s
Niby team fortress 2, ale na pubie mozna solo karać

18:26 - lamei: nie umiem w to grać 18:26 - Kazachu mix/merc: przeciez to jak lol jest 18:26 - lamei: ale nie znam jeszcze wszystkich postaci 18:26 - lamei: i przedmiotów 18:27 - lamei: to tak jakbym miał 3000 punktów na mge i nigdy nie grał 6v6

Kazachu

Postprzez Behemoth » 29 października 2012, o 18:35

Pamiętam wszystkie poprzednie Halloweeny w tfie. Najlepszy i tak pozostanie Halloween z Bezkonnym Bezgłowym Jeźdźcem.
Behemoth
Administracja Pickupów

Postprzez Velture » 29 października 2012, o 19:56

Behemoth napisał(a): Najlepszy i tak pozostanie Halloween z Bezkonnym Bezgłowym Jeźdźcem.

Co ciekawe nikt nie płakał wtedy "biją mnie! BIJĄ MNIE! BANOWAĆ!"
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez Patrys » 29 października 2012, o 23:00

Velture napisał(a):
Behemoth napisał(a): Najlepszy i tak pozostanie Halloween z Bezkonnym Bezgłowym Jeźdźcem.

Co ciekawe nikt nie płakał wtedy "biją mnie! BIJĄ MNIE! BANOWAĆ!"
Co ciekawe x2, dalej tak jest. Mam u siebie w MC wszystkie mapy Halloween i tylko na lakeside jest płacz. Prawda, że wgrałem plugin od blokowania ataku podczas respu bossa, ale to dopiero w nocy z wczoraj na dziś.
Obrazek
Patrys

Postprzez Horowitek » 29 października 2012, o 23:14

Spoko kochani, ale umiejętność dokładnego czytania się kłania. Napisałem przecież:
Proszę tych którzy chcą podyskutować o tym czy powinno się zabijać czy nie o wyjście i niech udzielają się tylko chętni do gry ze mną.
Dziękuję.
Horowitek

Postprzez Milokot » 30 października 2012, o 00:56

on topic: OP is a faggot.
Nie byłoby rage także tutaj, gdyby nie pewna zmiana. Zabicie HHH lubo Monoculusa to była kaszka z mleczkiem, Merasmus to inna bajka; nie dość że ma najwięcej hp ze wszystkich, to na dodatek ucieka. I to właśnie uciekanie jest powodem dla którego tak ciężko go zabić i wszyscy się na tym tak bardzo koncentrują.
Milokot

Postprzez Kazachu » 30 października 2012, o 01:41

Ruchomy cel hmmmmm, dobrze ze wszystkie inne są statyczne w tej grze

18:26 - lamei: nie umiem w to grać 18:26 - Kazachu mix/merc: przeciez to jak lol jest 18:26 - lamei: ale nie znam jeszcze wszystkich postaci 18:26 - lamei: i przedmiotów 18:27 - lamei: to tak jakbym miał 3000 punktów na mge i nigdy nie grał 6v6

Kazachu

Postprzez Velture » 30 października 2012, o 02:34

Kazachu napisał(a):Ruchomy cel hmmmmm, dobrze ze wszystkie inne są statyczne w tej grze

Chodzi o to ,że zamienia sie w propy a ludzie zamiast szukac propow stoja na srodku i gapia sie w niebo przez co traci się kupe czasu.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez adriano66 » 30 października 2012, o 08:22

Horowitek napisał(a):Spoko kochani, ale umiejętność dokładnego czytania się kłania. Napisałem przecież:
Proszę tych którzy chcą podyskutować o tym czy powinno się zabijać czy nie o wyjście i niech udzielają się tylko chętni do gry ze mną.
Dziękuję.

tutaj masz swój temat viewtopic.php?f=3&t=8436
Obrazek
Nie odpowiadam na prywatne wiadomości dotyczące waszych problemów z grą. Od rozwiązywania problemów mamy odpowiednie działy na forum oraz wiki i wyszukiwarkę! Jeżeli masz jakieś inne pytania, użyj PW ->
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Naamath » 30 października 2012, o 16:05

Dokładnie. Ja nie pamiętam aby na zeszłorocznych mapach ktoś się burzył jak go zabili w portalu w drodze po osiągnięcie. Wskakiwałam tam z 10 tysięcy razy zanim udało mi się dobiec do końca i nie zostać zabitą po drodze.
Czytam wątek od początku i jestem szalenie zaskoczona wszystkimi bulwersami. Sa servery na których ludzie się umawiają "ok, nie zabijamy siebie wzajemnie" i są normalne, gdzie strzelamy do czego popadnie. O ile na tych pierwszych jeszcze jestem w stanie zrozumieć oburzenie niektórych "no bo się umówiliśmy przecież noooo" to na innych jest to przynajmniej dziwaczne. Kojarzy mi się to trochę z taką zuchlandią. "dzieci, dzieci nie zabijamy się bo Krzysiu nie ma jeszcze czapki! Krzysiu tez musi mieć czapkę, w końcu chodzi o to aby mieć jak najwięcej czapek. Krzysiu nie płacz, zaraz zdobędziemy dla ciebie czapkę"

+tutaj trzeba sie cofnac do tego dlaczego ludziom zalezy na zabiciu bossa. Bo chca czapke. I niech ktos mi sie wyprze... Kto mi powie ze robi to wylacznie dla fun'u, ze wylacznie dla osiagniecia, ze tylko dla samej statysfakcji zabicia poteznego bossa od tego spodziewam sie otrzymac CALKOWICIE ZA DARMO czapke za ten event. Zobaczymy ile czapek uzbieram... X)
W przeciwnym razie, sorry panowie, trzeba troche sie pomeczyc (czy to z bossem czy 'debilami') i na boga/bogow/rany koguta badzcie facetami i przestancie marudzic jak panna przed okresem
Obrazek
Naamath

Postprzez majan_pl » 30 października 2012, o 16:45

Nieprawda. Podczas hallowen z HHHH był płacz, że zamiast zabijać bossa ganiamy za prezentami i że wszyscy biorą skautów. Gdy zabiliśmy oczko to zawsze była pewna chamska grupa osób która zabijała resztę która chciała dostać się do książki i znów masa skautów. A teraz mamy o wiele trudniejszego bossa bez braku skautów ale wciąż są chamscy zabijacze.
ObrazekObrazek
majan_pl
Moderator

Postprzez Patrys » 30 października 2012, o 17:34

majan_pl napisał(a):Nieprawda. Podczas hallowen z HHHH był płacz, że zamiast zabijać bossa ganiamy za prezentami i że wszyscy biorą skautów. Gdy zabiliśmy oczko to zawsze była pewna chamska grupa osób która zabijała resztę która chciała dostać się do książki i znów masa skautów. A teraz mamy o wiele trudniejszego bossa bez braku skautów ale wciąż są chamscy zabijacze.
nawet jeśli, to nieporównywalny do tego co jest teraz.
Obrazek
Patrys

Postprzez trawa » 30 października 2012, o 18:06

Naamath napisał(a):I niech ktos mi sie wyprze... Kto mi powie ze robi to wylacznie dla fun'u, ze wylacznie dla osiagniecia, ze tylko dla samej statysfakcji zabicia poteznego bossa od tego spodziewam sie otrzymac CALKOWICIE ZA DARMO czapke za ten event.

Ja zrobiłem tylko dla osiągnięcia. Niestety czapka jest "not tradable", za to mogę oddać Ci jedną z voodoo-dusz jaką mam. Odezwij się na Steamie.
Myśl rodzi herezję. Herezja wymaga odkupienia.
Nie lękam się zła, bowiem jestem uosobieniem lęku.
trawa
Ordo Malleus

Postprzez Horowitek » 31 października 2012, o 19:59

A co mi tam, jak i tak już mnie wyeksmitowali do innego wątku to się udzielę. A mianowicie: choć z kumplami wszyscy mamy czapki, większość tych dusz i dużo niepotrzebnych czarów i tak gramy na halloweenie bo to jest po prostu fajne. Teksty Marasmusa są śmieszne, mapa wygląda fajnie, sam boss jest fajny, nawet zabicie kogoś wybuchającą dynią jest fajne, ale najważniejsze jest to że ma się wspólny cel (zabrzmiało ckliwie nie?) i razem można w niego napieprzać ile wlezie (w bossa oczywiście). Coś co jednoczy i komunikacja głosowa oczywiście to podstawy dobrej gry i to fajna odmiana że tym celem nie jest wygrana poprzez zabicie innych, ale wygrana poprzez zabicie maga. Tyle.

P.S. Mam nadzieję że nikt mnie nie wyzwie od gimbusów bo użyłem "fajne" więcej niż raz w zdaniu.
Horowitek

Postprzez adriano66 » 1 listopada 2012, o 00:10

GIMBUS!1
Chciałeś zbierać ludzi i nie chciałeś komentarzy więc ci wydzieliłem wątek do tego celu ;)
Obrazek
Nie odpowiadam na prywatne wiadomości dotyczące waszych problemów z grą. Od rozwiązywania problemów mamy odpowiednie działy na forum oraz wiki i wyszukiwarkę! Jeżeli masz jakieś inne pytania, użyj PW ->
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Poprzednia strona

Powrót do Ogólnie o Team Fortress 2