Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Team Poland 6v6 2013

Sprawy związane z grą ligową
Regulamin działu
W tym dziale starajcie się pisać tylko w sprawach ligowych.

Team Poland 6v6 2013

Postprzez rads44 » 12 maja 2013, o 23:23

Obrazek
Co o tym sądzicie?

Ukryty tekst:
rads44

Re: Team Poland

Postprzez adriano66 » 12 maja 2013, o 23:41

Kolejna drama się szykuje.

Mariano ze siesta na soldach :D?
Gdzie pablo, lamei, bonkers, kazachu?

Serio, jest jeszcze kilku grających graczy, z których można uzbierać coś ciekawszego, ale gl.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Laidback » 13 maja 2013, o 00:08

tak

Laidback

Postprzez Kasia08 » 13 maja 2013, o 00:29

wonder chyba był pijany :(
Kasia08

Postprzez wonderT » 13 maja 2013, o 00:37

Kasia08 napisał(a):wonder chyba był pijany :(

Co masz na mysli?
Rozumiem, ze zglaszasz swoja kandydature na medyka?
wonderT

Postprzez cl3ver » 13 maja 2013, o 01:23

Oho, czyli po raz kolejny robimy team poland ziomeczkowo podwórkowy! Nice, lubię ten post!
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez Mikki91 » 13 maja 2013, o 02:35

Śmiech na sali :) team na div 4 nie obrazajac mariana , szymcia , rada , gametona.Wonder jak chcesz robic team podwórkowy to prosze bardzo ale nc realy ? Rozumiem szymcia na medyku bo jest mega dobry juz mu to kiedys mowilem ze mogby spokojnie w div 2 grac rad scout spoko soldy niestety nie.Siesta div 5 : ) marian nie wiem czy gra. A tak na serio to lepiej pomysl by dodac ludzi ktorzy potrafia w ta gre grac a nie jakis zabytkow typu Siesta w team Poland blagam. NC-TEAM Bonkers,Bubi,Rad,szymciu,Lamei,Kazachu,Gameton(nie wiem czy gra),Fassadin,Deli,Butcher (jesli jeszcze gra ) , i zrobic team na poziom div 2/1 a nie team of wonder .To ze kiedys wonder byles div 3 czy tam 2 to nie znaczy ze dalej jestes. Mozecie mnie hejtowac ale lepiej pomyslcie ze bedziecie reprezentowac nasz Kraj i zrobcie porzadny team .

PS.w Polsce jest duzo dobrych graczy tylko dajcie im szanse, nie zbierajcie teamu kolegow bo to nie ma sensu, na takie cos so mixy a nie Nation Cupy . GL HF
Mikki91

Postprzez wonderT » 13 maja 2013, o 03:20

Mikki91 napisał(a):Śmiech na sali :) team na div 4 nie obrazajac mariana , szymcia , rada , gametona.Wonder jak chcesz robic team podwórkowy to prosze bardzo ale nc realy ? Rozumiem szymcia na medyku bo jest mega dobry juz mu to kiedys mowilem ze mogby spokojnie w div 2 grac rad scout spoko soldy niestety nie.Siesta div 5 : ) marian nie wiem czy gra. A tak na serio to lepiej pomysl by dodac ludzi ktorzy potrafia w ta gre grac a nie jakis zabytkow typu Siesta w team Poland blagam. NC-TEAM Bonkers,Bubi,Rad,szymciu,Lamei,Kazachu,Gameton(nie wiem czy gra),Fassadin,Deli,Butcher (jesli jeszcze gra ) , i zrobic team na poziom div 2/1 a nie team of wonder .To ze kiedys wonder byles div 3 czy tam 2 to nie znaczy ze dalej jestes. Mozecie mnie hejtowac ale lepiej pomyslcie ze bedziecie reprezentowac nasz Kraj i zrobcie porzadny team .

PS.w Polsce jest duzo dobrych graczy tylko dajcie im szanse, nie zbierajcie teamu kolegow bo to nie ma sensu, na takie cos so mixy a nie Nation Cupy . GL HF

Chyba nie ogarniasz polskiej sceny ziomek, zreszta co sie dziwic jak w niej w ogole nie uczestniczysz? Ja i rad jestesmy obecnie najlepszymi scoutami w Polsce (rad troche slabszy ode mnie, ale mala roznica :(. Jeszcze na scoucie bym widzial moze lameia, ale reszta graczy przez ciebie podanych srednio widze. Kazacha tez bym chcial w teamie, ale on nie jest chetny na gre w Team Poland.
Jezeli ci sie nie podoba sklad to mozesz zaproponowac i wystawic swoja 6 i chetnie zloimy wam tylki :)
wonderT

Postprzez GarretReza » 13 maja 2013, o 08:51

"chetnie zloimy wam tylki"

Mam złe przeczucia w związku z tym tematem.
GarretReza

Postprzez leki1 » 13 maja 2013, o 09:02

tak jak co roku :d
leki1

Postprzez Master PL » 13 maja 2013, o 09:31

rad ty to nawet trollowac nie umiesz ;]
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez pabloo » 13 maja 2013, o 10:22

Tak jak już mikki pisał, jeśli mamy brać udział w cupie na poważnie to i team powinien być najlepszy możliwy a nie jakieś kolesiowskie gówno. Temat w którym porusza się skille ludzi jest z natury drażliwy, no ale jednak czasem trzeba ostrzej, więc startujemy:

Szymon medyk? Rozumiem, że ta pozycja jest wybierana według ELO czy tam MMRa w lolu, zwał jak zwał. W innym przypadku mamy tutaj lepszych kandytatów, choćby takiego natty'ego czy też lameia. Jeśli obaj nie będą chcieć grać to jeszcze jest deli albo senek. W dalszym ciągu nie wydaje mi się, żeby szymon tu byl top wyborem.

Soldżery to jest dobry żart, weźmy kogoś kto kompletnie nie strzela nic od dawien dawna i dorzućmy drugiego, który próbuje się wczuć z powrotem do gry grając od czasu do czasu pickupy i mixy. Mamy w polsce bonkersa który zagra i na roamie jak i pockecie, więc trzeba tylko pomyśleć nad drugim soldem który a)będzie się doskonale rozumiał z medem, lub b)będzie roamerem z prawdziwego zdarzenia, a nie drugim pocketem i voila.

wonder plz, tekst z nieogarnianiem polskiej sceny do mikkiego to albo część pięknego trollingu jakim jest cały ten zaproponowany skład albo gówno, pyszałkowatość i ignorancja. Samozwańcze ogłaszanie się najlepszym skautem? Beton straszny. Jeśli mikki i kazach nie grają (a szkoda, mielibyśmy solidnych gońców) to mamy jeszcze fassadina lub bubiego, ewentualnie znowu lamei kandydatem na kolejną pozycję.

Jeśli chcesz zrobić dobry team to nie biorąc lotto znajomych "kturzy ze mno postrzelaja bo gram teraz lub gralem z nimi 7 lat temu klawo szczelali LOL xD" tylko najlepszych jakich mamy do zaoferowania. Tekstem 'wystawcie własną szóstkę' pokazujesz swoje przechujowe nastawienie. To nie ma być rywalizacja frontów tylko współpraca by pokazać cokolwiek zagraniczniakom.
pabloo

Postprzez Kasia08 » 13 maja 2013, o 11:12

pabloo napisał(a):Tak jak już mikki pisał, jeśli mamy brać udział w cupie na poważnie to i team powinien być najlepszy możliwy a nie jakieś kolesiowskie gówno. Temat w którym porusza się skille ludzi jest z natury drażliwy, no ale jednak czasem trzeba ostrzej, więc startujemy:

Szymon medyk? Rozumiem, że ta pozycja jest wybierana według ELO czy tam MMRa w lolu, zwał jak zwał. W innym przypadku mamy tutaj lepszych kandytatów, choćby takiego natty'ego czy też lameia. Jeśli obaj nie będą chcieć grać to jeszcze jest deli albo senek. W dalszym ciągu nie wydaje mi się, żeby szymon tu byl top wyborem.

Soldżery to jest dobry żart, weźmy kogoś kto kompletnie nie strzela nic od dawien dawna i dorzućmy drugiego, który próbuje się wczuć z powrotem do gry grając od czasu do czasu pickupy i mixy. Mamy w polsce bonkersa który zagra i na roamie jak i pockecie, więc trzeba tylko pomyśleć nad drugim soldem który a)będzie się doskonale rozumiał z medem, lub b)będzie roamerem z prawdziwego zdarzenia, a nie drugim pocketem i voila.

wonder plz, tekst z nieogarnianiem polskiej sceny do mikkiego to albo część pięknego trollingu jakim jest cały ten zaproponowany skład albo gówno, pyszałkowatość i ignorancja. Samozwańcze ogłaszanie się najlepszym skautem? Beton straszny. Jeśli mikki i kazach nie grają (a szkoda, mielibyśmy solidnych gońców) to mamy jeszcze fassadina lub bubiego, ewentualnie znowu lamei kandydatem na kolejną pozycję.

Jeśli chcesz zrobić dobry team to nie biorąc lotto znajomych "kturzy ze mno postrzelaja bo gram teraz lub gralem z nimi 7 lat temu klawo szczelali LOL xD" tylko najlepszych jakich mamy do zaoferowania. Tekstem 'wystawcie własną szóstkę' pokazujesz swoje przechujowe nastawienie. To nie ma być rywalizacja frontów tylko współpraca by pokazać cokolwiek zagraniczniakom.

Czekałam na taki właśnie post. Bez wyśmiewania, hejtu, trollowania, po prostu opisane jak jest w rzeczywistości.
+1
Kasia08

Postprzez lamei » 13 maja 2013, o 11:53

Moja propozycja składu:
skauty: nor i vosen
demo: archu
soldy: cube i siesta
medyk: wonder
lamei

Postprzez maestro » 13 maja 2013, o 12:06

never ending stooooory, na na na nanananana...
maestro

Następna strona

Powrót do Ligi, turnieje, puchary