Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Polish Winter Cup 2013 - FINAŁ

Sprawy związane z grą ligową
Regulamin działu
W tym dziale starajcie się pisać tylko w sprawach ligowych.

Re: Polish Winter Cup 2013 - FINAŁ

Postprzez Kazachu » 6 lutego 2013, o 19:25

Wszystko spoko, dało sie dogadac odnosnie przeniesienia terminow meczu itp. Zauważyłem dwa minusy, pierwszy to za mało akcji pokazanych z pierwszej osoby i drugi to taki, że komentarz w finale strasznie jednostronny ( nie wiem jaki był w innych meczach bo nie oglądałem)

18:26 - lamei: nie umiem w to grać 18:26 - Kazachu mix/merc: przeciez to jak lol jest 18:26 - lamei: ale nie znam jeszcze wszystkich postaci 18:26 - lamei: i przedmiotów 18:27 - lamei: to tak jakbym miał 3000 punktów na mge i nigdy nie grał 6v6

Kazachu

Postprzez Mikki91 » 7 lutego 2013, o 01:58

Laidback wszyscy aktualni wzieli udzial a innych juz nie ma bo nie graja !!!!

Mam jeszcze pytanko gdyz kazdy sie mnie pyta co dostales. No wlasnie co dostalem ? kiedy bedzie jakas nagroda ?
Ostatnio edytowano 7 lutego 2013, o 02:15 przez cl3ver, łącznie edytowano 1 raz
Powód: używaj opcji edytuj, nie double post plzzzzzzz
Mikki91

Postprzez BTMPL » 7 lutego 2013, o 09:16

Kazachu napisał(a):Wszystko spoko, dało sie dogadac odnosnie przeniesienia terminow meczu itp. Zauważyłem dwa minusy, pierwszy to za mało akcji pokazanych z pierwszej osoby i drugi to taki, że komentarz w finale strasznie jednostronny ( nie wiem jaki był w innych meczach bo nie oglądałem)

Pierwszy raz coś "kamerowałem" więc niestety tak wyszło. Wolałem pokazywać akcję z 3ciej osoby, bo wtedy widać "więcej", przeskakiwanie do konkretnej osoby kiedy akcja już się dzieje jest strasznie upierdliwe. Jest niby do tego plugin, ale jest PITA do skonfigurowania i trzeba to robić przed każdym meczem.

Na przyszłych turniejach chętnie oddam kierownice komuś innemu ;)
BTMPL

Postprzez alexpl » 7 lutego 2013, o 09:26

BTMPL napisał(a):
Na przyszłych turniejach chętnie oddam kierownice komuś innemu ;)
[/quote]
Doctor, jak mówisz że takie coś robiłeś pierwszy raz to było bardzo dobrze. Ja nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń, komentarz z cl3verem zrobiliście profesjonalny i bardzo dobrze Wam to wyszło. :D

Obrazek

alexpl
Moderator

Postprzez adriano66 » 7 lutego 2013, o 09:42

cl3ver nadużywa kilku słów ("tak naprawdę", "ze strony"), teraz już wszyscy będziecie to słyszeć! :D
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Master PL » 7 lutego 2013, o 09:58

To ja sie zglaszam na probe do komentowania :D
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez Mariano » 7 lutego 2013, o 16:11

BTMPL napisał(a):Pierwszy raz coś "kamerowałem" więc niestety tak wyszło.

Pal licho kamerowanie, bardziej wnerwiały twoje dziwaczne ustawienia widoku broni. Strasznie choyowo ogląda się np. latający na środku ekranu medigun, nie mówiąc już o broniach innych klas. Rozumiem, że potrzebujesz mieć model na środku ekranu, bo robi u ciebie za celownik, ale nie każ ludziom tego oglądać, proszę. :(

Master PL napisał(a):To ja sie zglaszam na probe do komentowania :D

Lepiej nie, bo masz głos jak jakiś nekromanta, taki martwy i bez wyrazu. :?
Mariano
Darczyńca

Postprzez cl3ver » 7 lutego 2013, o 17:15

Nie oglądałem jeszcze vod żeby przypatrzeć się temu co doktor kamerował, zawsze jest ciężko wybrać odpowiednią klasę wiec i tak pokazywanie akcji z trzeciej osoby jest najciekawsze.
Wiem że jest gdzieś głęboko zakopany skrypt bindujący na spectatorze klasy 1-9 z poszczególnych teamów, ale gdzie to już nie mam bladego pojęcia.
Tak naprawdę ciężko jest mieć wszystko pod kontrolą i próbować przekazać to przy użyciu odpowiednich słów oraz pokazując jakąś super akcje.
Ze strony osoby która brała w tym udział wiem że, za często wchodziliśmy z doctorem sobie w słowa i to na pewno przeszkadzało, ale to idzie poprawić.

Jestem gotów oddać budsy że pokazywanie klas z pierwszej osoby skończyło by się płaczem w postaci boże ten scout nic nie trafia jaki słaby, albo lol te rakiety tego solda, chodź nie każdy wie w jaki sposób działa spectator bug przy takim właśnie strzelaniu. Dla doctora chapeau bas za całą pracę która wykonał oraz pomoc jaką się okazał.
Dostając w zamian tylko stream na głównej 8).
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez adriano66 » 7 lutego 2013, o 17:33

http://etf2l.org/forum/customise/topic- ... ost-397830 nie ma za co ;)
Niestety Valve nie potrafi dodać do gry czegoś co by działało prawidłowo, więc przełączanie działa jedynie na specu, a na STV... "no po co, naprawimy za 10 lat"

i naprawdę nadużywasz kilku sformułowań, moje uszy płaczą ;)
adriano66

Postprzez Kamikaze007 » 7 lutego 2013, o 18:54

Zacznij czytac ksiazki czy tez zapoznaj sie z polska kultura. Katalogi z damska bielizna sie nie licza, a sklad Kreta ktory czytasz w kiblu podczas "posiedzen" moze nie zapewnic Ci wystarczajacego slownictwa do uzytku codziennego. Jesli chcesz isc na skroty to podaje nizej tytuly ksiazek, po przeczytaniu ktorych powinienes poczuc satysfakcje i zakonczenie dziwnej anomalii fijozlogicznej u Morsa:
- Slownik wyrazow obcych
- Slownik wyrazow i zwrotow bliskoznacznych
- Slownik frazeologiczny

Tak naprawde to wyzej wymienione pozycje powinny Ci wystarczyc w zupelnosci. Ze swojej strony dodam, ze najwazniejsza jest systematycznosc powtarzania wyrazen oraz ich zrozumienie w celu uzycia ich w dobrych kontekstach.

Jakby nie bylo mi sie streamy podobaly, aczkolwiek w pewnych miejscach kamera latala zbyt chaotycznie. Trzymajcie sie ramy to sie nie posramy ;)
Kamikaze007

Postprzez rads44 » 7 lutego 2013, o 22:21

Sloty:
0:1:28911559 - rad
0:1:28905385 - Szymciu
Kazachu, wonder i mariano mają już sloty, nie wiem jak Mikki.
rads44

Postprzez thaZu » 7 lutego 2013, o 23:45

Sloty dla zwycięzców zostały już nadane. Życzymy miłej gry na Stajni :)
Obrazek
thaZu
Administracja Pickupów

Postprzez BTMPL » 8 lutego 2013, o 07:15

adriano66 napisał(a):http://etf2l.org/forum/customise/topic-22104/page-1/?recent=397830#post-397830 nie ma za co ;)
Wiem, że nie ma, bo to jest to rozwiązanie o którym mówiłem ;) Niestety trzeba je konfigurować oddzielnie przed każdym meczem, a jak ktoś sobie zmieni nick w czasie to znowu się spieprzy. Widać od razu, że gra była robiona za czasów, kiedy nie myślało się jeszcze tyle o eSporcie.
BTMPL

Postprzez adriano66 » 8 lutego 2013, o 08:48

Pomijając fakt, że gra jest robiona typowo pod puba... to ten ficzer jest w grze, tyle, że nie działa na STV od momentu jego wydania, tak samo jak kilka innych rzeczy, typu znikające ikonki dominacji etc.

Valve
adriano66

Postprzez Velture » 8 lutego 2013, o 15:39

Jakoś clever chyba zajęty jest mocno...

Czy moge prosić o spis steamid obu finałowych drużyn razem z nickami abym mógł wam rozdać nagrody bo jakoś doprosić się nie moge organizatora ;)

przykład:
steam_id - nick
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi, turnieje, puchary