Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Polish Winter Cup 2013 - FINAŁ

Sprawy związane z grą ligową
Regulamin działu
W tym dziale starajcie się pisać tylko w sprawach ligowych.

Re: Polish Winter Cup 2013 - FINAŁ

Postprzez Senekowiec » 4 lutego 2013, o 21:29

Świetna sprawa. Mam nadzieje, że takie imprezy będą powtarzane :) Gratulacje dla clev3ra za organizacje oraz doctora za chęci do streamownia.
Senekowiec

Postprzez lamei » 4 lutego 2013, o 21:49

Dzięki za zorganizowanie turnieju cl3ver i dzięki za komentarz i stream dla obu panów. Fajnie się strzelało. 8)
lamei

Postprzez Xantraz » 4 lutego 2013, o 21:55

Turniej ok, ale przypomniał mi dlaczego już nie gram w TFa - ta gra potrzebuje trochę nowości, bo nie trzyma się tak dobrze, jak Quake, czy UT. Czapki nie wystarczą.

Dzięki też Sjeście i Alienowi za dramy, a cl3verowi za narzekanie na lewo i prawo oraz zamykanie tematów. Turniej bez dramy to nie turniej!
Xantraz
Darczyńca

Postprzez CiociaKasia » 4 lutego 2013, o 22:15

Xantraz napisał(a):Turniej ok, ale przypomniał mi dlaczego już nie gram w TFa - ta gra potrzebuje trochę nowości, bo nie trzyma się tak dobrze, jak Quake, czy UT. Czapki nie wystarczą.

UT? Coś mnie ominęło? Ta gra umarła gdzieś koło 2004roku? :)
CiociaKasia

Postprzez kam666 » 4 lutego 2013, o 23:21

Według mnie turniej odbył się na dobrym poziomie. Oby więcej takich wydarzeń :D
Gra funków - prawie jak Epsilon :D
Kce z nimi grać ;_____;
yo.
kam666

Postprzez cl3ver » 5 lutego 2013, o 01:12

Xantraz napisał(a):Turniej ok, ale przypomniał mi dlaczego już nie gram w TFa - ta gra potrzebuje trochę nowości, bo nie trzyma się tak dobrze, jak Quake, czy UT. Czapki nie wystarczą.
Dzięki też Sjeście i Alienowi za dramy, a cl3verowi za narzekanie na lewo i prawo oraz zamykanie tematów. Turniej bez dramy to nie turniej!

Dziękuje xantraz że znów jesteś na forum, darmowe czapki zawsze powodują u mnie radość, jesteś tak łatwo przewidywalny :)
Zabrakło mi jedynie 35minut żeby było ich 2x więcej 8).
Nie ma sprawy xantraz, zamykanie tematów to moja specjalność, takie decyzje przynajmniej podejmuje sam a nie ktoś je na mnie nakierowuje.

Dzięki wszystkim za udział, gratuluje finalistom. Nigdy więcej nie zorganizuje niczego podobnego, to mogę obiecać.
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez Xantraz » 5 lutego 2013, o 02:37

CiociaKasia napisał(a):UT? Coś mnie ominęło? Ta gra umarła gdzieś koło 2004roku? :)

Chodzi mi raczej o poziom satysfakcji po tych paru latach grania, a nie o żywotność sceny. Quake'a mogę odpalić w dowolnym momencie i dalej będzie mi się podobał tak bardzo, jak kiedyś, TF2 już niestety nie.

cl3ver - Na tej scenie było tyle dram, zwłaszcza w erze tf2.xt.pl, że już się przyzwyczaiłem, w zasadzie nawet zatęskniłem, a ty się nawet napinasz na mojego ironicznego posta. No hard feelings, napij się melisy czasem.
Xantraz
Darczyńca

Postprzez cl3ver » 5 lutego 2013, o 04:40

Jeżeli ktoś odbierał tf2.xt.pl za coś na serio to na pewno była drama, nie wiem co widziałeś napinkowego w moich słowach ale to whatevaaaaa.
Ja mam czapki a Ty nie :<
Lubie kiedy starzy tetrycy przychodzą i próbują oświecać "nas" swoimi błyskotliwymi słowami, to jest jak w tym żarcie o świni, która najpierw nie chce jeść z koryta a później do niego wraca z wyrzutami bo nigdzie indziej jej nie chcą.
Zapytał mnie ktoś z dobre dwa lata temu dlaczego nie wrócę do gry do której byłem długo przywiązany, odpowiedź była prosta, nie wraca się na podwórko na które się pluje i którym się nudzę.
Polecam takie myślenie, będzie lepiej dla Ciebie i dla użytkowników tego forum.
Peace out!
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez proFil » 5 lutego 2013, o 05:09

Dzięki Cl3ver za turniej, było super.

Postprzez Mariano » 5 lutego 2013, o 05:20

cl3ver napisał(a):Dzięki wszystkim za udział, gratuluje finalistom. Nigdy więcej nie zorganizuje niczego podobnego, to mogę obiecać.

Foch z przytupem. :D
Mariano
Darczyńca

Postprzez HSuu » 5 lutego 2013, o 11:16

cl3ver napisał(a):Lubie kiedy starzy tetrycy przychodzą i próbują oświecać "nas" swoimi błyskotliwymi słowami, to jest jak w tym żarcie o świni, która najpierw nie chce jeść z koryta a później do niego wraca z wyrzutami bo nigdzie indziej jej nie chcą.
...
smutna prawda i jojczenie starych bab.

Turniej super, przyjemnie oglądało się stream w bardzo dobrej jakości, mam nadzieję że w przyszłym roku uda nam się wziąć udział.
HSuu

Postprzez majan_pl » 5 lutego 2013, o 18:54

Oglądnełem z 2 mecze i miło spędziłem czas. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to to że komentatorzy zbyt często wcinali się sobie w pół zdania.
majan_pl
Moderator

Postprzez Mroku » 5 lutego 2013, o 19:20

A ja nie oglądałem i dla tego nie mam takich problemów jak Wy xD
Mroku

Postprzez Mariano » 5 lutego 2013, o 19:32

Różne rzeczy organizowałem na scenie przez kilka lat z przerwami, sam lub z kimś i zawsze miałem problem, że ktoś coś hejtował, próbował zepsuć, trollował mnie itd. Zabawne, że ani razu nie zajebałem fochem, nie obraziłem się i nie wyjeżdżałem tak jak niektórzy aktywiści tej sceny z tekstami typu "jak wam się nie podoba, to sami zróbcie lepiej" czy inne emo-zdania.

Dlatego taka prośba do ciebie Cl3ver, nie obrażaj się, bo mężczyźnie nie przystoi, tylko weź tam już powoli zastanawiaj się nad Polish Summer Cup. Będziesz potrzebować pomocy, to chętnie pomogę albo ktoś inny jeśli ja bym czasu nie miał.

Lubię polskie rozgrywki i nie ważne jaki mają poziom zwłaszcza gdy z wonderem krzyżuję rury albo bejsbole, wtedy mogę grać do upadłego, niema lipy. :D
Mariano
Darczyńca

Postprzez Laidback » 5 lutego 2013, o 22:26

Jak dla mnie cały turniej jak najbardziej na duży plus :) To co mi się najbardziej podobało to system rozgrywek, który chyba nie mógł być lepiej przemyślany. No dobra, jedna rzecz mi się rzuciła w oczy, mianowicie to, że bo3 miały być od półfinałów; w winners bracket był a losers nie, lepiej byłoby po prostu wszystkie mecze w fazie pucharowej dać single elimination (oprócz finału). Streamy ładne, cast na poziomie. Camera work jak dla mnie zdecydowanie do poprawy. Za dużo na free camerze było latania, nierzadko z dala od głównych/ładnych akcji, często po prostu lepiej przełączyć się na first person, ale to chyba był Doctora pierwszy raz (:D), przy następnej okazji będzie na pewno lepiej. Poziom. Siesta po części ma rację. To, że sporo topowych polskich graczy nie wzięło udziału to inna sprawa, ale fakt, iż team formalnie div5 doszedł do finału o czymś świadczy. Ogólnie super mi się grało, atmosfera towarzysząca całemu eventowi super, oby więcej takich. Z tego miejsca wielkie podziękowania dla cl3vera za wkład w organizację. I nie mów, że więcej się za podobne przedsięwzięcie nie weźmiesz :< Zawsze będą ludzie, którym coś nie spasuje, zawsze.

tak

Laidback

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi, turnieje, puchary