Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Skarga na organizatora winter cup'a.

Sprawy związane z grą ligową
Regulamin działu
W tym dziale starajcie się pisać tylko w sprawach ligowych.

Skarga na organizatora winter cup'a.

Postprzez FoXhejdz » 3 lutego 2013, o 23:57

Usunięcie tego tematu tylko udowadnia ,że administracja nie jest odpowiedzialna i nie radzi sobie z problemami.
Witam, chciałbym złożyć skargę na administację Winter Cup'a 2013 [cl3ver].Olewa ona bowiem użytkowników tego forum grających dla drużyny "eldoka na wolno" (Dreadz,Tapeciarz,Sinned,Cork,Tardus i Alien) i zalewa dyskryminacją wobec Polaka mieszkającego w Ukrainie, działający na scenie TF2 od lat. Chodzi o dyskwalifikacje owej drużyny z wyżej wymieniongo cup'a. Gra była prosta, eldoka bezproblemowo wygrało 5-0, gracze Voltage, trollowali disconnectami przez prawie 20 minut . Gra się zaczeła było 6vs6. Nagle kolejny gracz drużyny Voltage zdisconnectował, po czym gracze Voltage dali natychmiastowo pauzę - bez requesta. Zasady etf2l jasno mówią:
Kod: Zaznacz cały
3.4 A delay of 15 minutes is allowed
,oraz
3.8 Teams may request a pause if problems occur

,a dokładnie
Teams may request a pause at any time during a match. Reasons for pausing can include:

- Player drop

- Server problems

- The match is unplayable due to network issues

If you need to pause, you must clearly request a pause and give a reason for it (for example: “Pause please, player drop”). The other team is then required to pause at the first appropriate time (e.g. not in the middle of a push). Teams must pause within 15 seconds of being asked. Not responding to a pause request will lead to penalties like a minor warning accompanied with the forfeit of the round in question, or, in extreme cases, a major warning and forfeit of the map.

You may not resume the game under any circumstances without giving proper warning to the other team.

Each team has the right to one pause per map.

A pause may not last longer than 5 minutes.

If your opponent allows a pause longer than 5 minutes or more than one pause you are expected to extend the same courtesy to them.

Drużyna Voltage nie dała requesta, zunpausowała bez informacji o tym, oraz nieobowiązkowe jest danie więcej niż 1 pauza. (oczywiście, jest to zachowanie fair-play, ale nikt nie musi być fair-play, zwłaszcza po 20 minut spóźnienia)
Posiadam także ciekawe chatlogi pokazujące jak cl3ver pokazuję swoją odpowiedzialność:
Keewayz rozmawia z cl3ver'em:
Keeway: hmm?
    Keeway: logi mozna?
    twitch.tv/cl3vertf2: nie wiem
    twitch.tv/cl3vertf2: dodaj kogoś z przeciwników i zapytaj czy mają logi
    Keeway: ok
    Keeway: vvvvvvvv
    Keeway: za co zbanowales tardusow?
    twitch.tv/cl3vertf2: za brak pauzy
    twitch.tv/cl3vertf2: grali w 5
    Keeway: daj mi zasady plox
    twitch.tv/cl3vertf2: s14
    twitch.tv/cl3vertf2: etf2l.org
    Keeway: nie ma nic o tym na tf2.com.pl
    Keeway: zadniej notatki
    Keeway: bracie
    twitch.tv/cl3vertf2: zasady obowiązujące jak w sezonie 14
    Keeway: gdzie to pisze
    twitch.tv/cl3vertf2: mówiłem o tym każdemu
    Keeway: ale nie zapisales
    Keeway: wiec to pointless
    Keeway: nie no
    Keeway: wole na nich grac w tym cupie
    Keeway: wogole co dokladniej z ta pauza?
    twitch.tv/cl3vertf2: voltage grało w 5
    twitch.tv/cl3vertf2: zpauzawali
    Keeway: o ile sie nie myle
    twitch.tv/cl3vertf2: a oni odpauzowaywali
    Keeway: to zaraz Ci wysle
    Keeway: zasady
    Keeway: pauzowania
    Keeway: btw
    Keeway: 3.8 Teams may request a pause if problems occur
    Keeway: request
    Keeway: bro
    Keeway: pisze Ci to zeby byc zgodny z zasadami
    Keeway: You may not resume the game under any circumstances without giving proper warning to the other team.
    Keeway: nie dodajesz go wiec pisze w jego imieniu
    twitch.tv/cl3vertf2: /care
    Keeway: to wszystko co chcialem napsiac
    twitch.tv/cl3vertf2: w tym momencie :)

Warto zwrócić uwagę na tekst cl3ver'a "/care" który tylko pokazuje jak dobrze pełni rolę administratora i organizatora turniejów.
Również na forum były rożne ciekawe posty na temat jego osoby, ale niestety zostały usunięty(real). cl3ver nie ma także dowodu, by mógł wykluczyć team eldoka na wolno z turnieju.Liczy się tylko jego "widzi mi się". Szkoda bo mógłby być widowiskowy mecz, a nie proste zbicie Voltagów przez team Keewaya.
http://i.imgur.com/pQXaO33.png - post usunięty przez cl3ver'a(dodatkowo adwekwatny podpis pod twoim postem)
Demko to największy dowód na jego niekompetentność jako organizator. Z całym szacunkiem ale nawet "oskarżonym" nie dasz dość do słowa niczym w związku radzieckim za czasu Stalina. Dodatkowo zbanowałeś bezpodstawnie z forum członków "eldoki" m.in. Dreada i Aliena.
Link do demka: http://www59.zippyshare.com/v/34605882/file.html

Pozdrawiam.
FoXhejdz

Re: Skarga na organizatora winter cup'a.

Postprzez cl3ver » 4 lutego 2013, o 00:31

Olewa ona bowiem użytkowników tego forum grających dla drużyny "eldoka na wolno" (Dreadz,Tapeciarz,Sinned,Cork,Tardus i Alien) i zalewa dyskryminacją wobec Polaka mieszkającego w Ukrainie, działający na scenie TF2 od lat.

Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek powiedział złe słowo na pana Pawła, nie wpisywałem się nigdy na jego posty na etf2l-u. Nie wiem czy działaniem można nazwać to co robi pan Paweł ale whateeeevaaa, nie dyskredytowałem go także przy udziale w turnieju.

@moja rozmowa z keewayem, w tym momencie miałem o wiele poważniejszą rzecz do załatwienia dlatego nie miałem możliwości rozmawiania z keewayem i nie miałem możliwości wytłumaczenia mu dlaczego tak się stało a nie inaczej.

Dlaczego drużyna otrzymała bany na forum :
Re: Polish Winter Cup - Grupy
przez cl3ver » 3 lutego 2013, o 21:23
Pauzy nie było, każdy kolejny spam przywita się z banem na forum hf

Demko którym tak ładnie mnie spamujecie jest już u mnie na dysku, jeżeli to co mówicie pojawi się na nim, na pewno podejmę odpowiednie kroki.

Dlaczego moje decyzja z początku byłą taka a nie inna, drużyna przedstawiona powyżej już wiele razy pokazywała na co ich stać na łamach forum tf2.com.pl, wiec ich słowo przeciwko każdemu innemu będzie odbierane jako kłamstwo.

Dziękuje, dobranoc.
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Re: Skarga na organizatora winter cup'a.

Postprzez adriano66 » 4 lutego 2013, o 11:19

Problem zawsze maję te same osoby. Dziwne nie?
Biedne, niekochane trolle.
Może najlepiej będzie w ogóle wykluczyć niektóre osoby z jakichkolwiek przeszłych turniejów/konkursów - będzie spokój.
Użeranie się z wami już dawno stało się nudne.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Powrót do Ligi, turnieje, puchary