Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

EpicPWN Dodgeball Cup 2vs2

Sprawy związane z grą ligową
Regulamin działu
W tym dziale starajcie się pisać tylko w sprawach ligowych.

Re: EpicPWN Dodgeball Cup 2vs2

Postprzez stanik120 » 2 listopada 2012, o 13:36

Z małymi opóźnieniami w końcu wystartował serwer turniejowy. Po krótkiej naradzie zmieniliśmy kilka zasad dotyczących samych meczy. Od teraz mecze będą trwały do 10 wygranych, wszystkie mecze będą obserwowane oraz nagrywane przez co najmniej jednego organizatora. Po ustaleniu terminu meczu prosił bym o kontakt ze mną w celu potwierdzenia oraz uzyskania hasła do serwera, oprócz tego prosił bym o napisanie do mnie (czyli do stanika) lub Xbita na pół godziny przed rozpoczęciem meczu.

IP serwera to 5.9.89.100:27072
stanik120

Postprzez Phroblem » 2 listopada 2012, o 19:55

Bardziej "cenzurowej" organizacji nie widziałem.
Zamawiam serwer 3 razy, w 3 różnych dniach, nie ma "bo halołin apdejt" (dziwne, że inne serwery nie miały z nim problemu).
Dzisiaj się pytam, niby serwer wystartował, można grać, zamawiam termin "możecie grać najwcześniej o 22, pierwszy mecz zaczyna się o 19", po pytaniu dlaczego nikt nie gra o 18, mimo że dopraszałem się kilka razy (co prawda na inne dni, ale jakoś zapisać to mógł skoro zamawiałem termin chyba z 5 razy w 3? różnych dniach) otrzymałem odpowiedź:Stanik | EpicPWN.PL: "nie mam zamiaru odpowiadać na głupie pytania", później mi "wytłumaczył", że musi przygotować serwer, huh, wgrać plugin, ripleje i zmienić mapę, tak dużo roboty, że zajęło mu to od rana do 19.
Już się boję jak będą wyglądać kolejne mecze, skoro ja od 3 dni nie mogę się doprosić terminu do zagrania jednego z nich.
Phroblem

Postprzez stanik120 » 3 listopada 2012, o 02:16

Phroblem napisał(a):Bardziej "cenzurowej" organizacji nie widziałem.
Zamawiam serwer 3 razy, w 3 różnych dniach, nie ma "bo halołin apdejt" (dziwne, że inne serwery nie miały z nim problemu).
Dzisiaj się pytam, niby serwer wystartował, można grać, zamawiam termin "możecie grać najwcześniej o 22, pierwszy mecz zaczyna się o 19", po pytaniu dlaczego nikt nie gra o 18, mimo że dopraszałem się kilka razy (co prawda na inne dni, ale jakoś zapisać to mógł skoro zamawiałem termin chyba z 5 razy w 3? różnych dniach) otrzymałem odpowiedź:Stanik | EpicPWN.PL: "nie mam zamiaru odpowiadać na głupie pytania", później mi "wytłumaczył", że musi przygotować serwer, huh, wgrać plugin, ripleje i zmienić mapę, tak dużo roboty, że zajęło mu to od rana do 19.
Już się boję jak będą wyglądać kolejne mecze, skoro ja od 3 dni nie mogę się doprosić terminu do zagrania jednego z nich.

Napisałeś do mnie około 18:20 a pierwszy mecz był zarezerwowany na godzinę 19, uwierz mi że w 40 minut nie zorganizujesz meczu. Jest ku temu kilka powodów pierwszy i najważniejszy to czas na zologowanie się graczy z poszczególnych drużyn poza tym same mecze też trochę trwają. Tak jak sam powiedziałeś miałeś ustalony termin meczu na inny dzień ale mecz się wtedy nie odbył więc trzeba było do mnie napisać chociażby dzisiaj po południu i ustalić inny termin. Co do samego opóźnienia w starcie serwera był ono spowodowane głównie problemami z hostingiem na którym on stoi.
stanik120

Poprzednia strona

Powrót do Ligi, turnieje, puchary