Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

TF na Wii

Forum ogólne o Team Fortress Classic.

TF na Wii

Postprzez Art » 20 lipca 2008, o 21:52

Jako że mam wii, a zapewne sam nie jestem tutaj to napisze taka ciekawostkę :S
Otóż przed chwila znalazłem filmik gdzie można odpalać quake 1 na wii po wgraniu odpowiedniego programu (do wii ofkors ;p) (dla tych co nie wiedza co to wii to tu http://youtube.com/watch?v=zqaPFAZS1K8 jest filmik który pokazuje jak działa podstawowa gra dodawana do każdej konsoli).
Ale to nie wszystko... co prawda wygląda mi to na alfa testy... nie można jeszcze grac w MP, lecz może w przyszłości się uda. ;p
Chodzi to u nic innego jak TF na enginie quake 1... http://youtube.com/watch?v=qMBg7ynb18I&feature=related
Wiem wiem... grafika nie powala, lecz wii nie jest kupowane dla super grafiki jak w PS3 i Xbox, a do nowej dobrej zabawy...

Nie pozostaje mieć nic innego jak nadzieje że ludziom bawiącym się tą przeróbką, nie znudzi się po prostu ich praca ;p

PS. Nie wiedziałem do jakiego działu dać to wrzuciłem do TFC ;p
Art
Darczyńca

Re: TF na Wii

Postprzez gadasiu » 20 lipca 2008, o 22:13

No ciekawe ;D
To teraz pytanie - kto z tego forum ma Wii? ;> ;] (poza Art'em ;P)
I ciekawe jak się chodzi - zapewne celownikiem się rusza tym Wii-lotem, może być fajne ;)
Obrazek
gadasiu

Re: TF na Wii

Postprzez Art » 20 lipca 2008, o 22:37

Celownikiem porusza się za pomocą wiilota(to prawe), oraz porusza za pomocą gruchy(to lewe). Obrazek
Fajne jest to że np. jeśli chcesz podskoczyć to musisz grucha szybko poruszać do góry.(Tylko tyle wiem że można robić takimi ruchami w quake, w innych grach jak np. CoD3 można np. grucha do góry przeładować magazynek, lewo prawo zmiana broni, a wiilotem ruch do przodu to atak z kolby itp. ;p)
Art
Darczyńca

Powrót do Ogólnie o Team Fortress Classic