Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

back to the roots

Forum ogólne o Team Fortress Classic.

back to the roots

Postprzez zielu » 1 października 2007, o 23:48

ciesze sie niezmiernie ze wychodzi tf2 , fortress forever... nie chce im wrozyc przyszlosci ale.. jak dla mnie tfc pozostanie jedyne i nic go raczej nie zastapi.. moze sie myle, ale brakuje mi tych dni spedzonych przed monitorem z jezykiem na wierzchu i uganianiem sie za pieprzonym przeciwnikiem ;) klanowki, taktyki, klimat.. ehh...
zielu

Postprzez torm » 2 października 2007, o 00:09

w dziale galeria nawet zachowalo sie kilka obrazków z naszymi taktykami z [LAN] :-) moze jakies 1vs1 jak wrocisz do Polski ? :-)
torm
Darczyńca

Postprzez zielu » 2 października 2007, o 00:10

ok.. przyjmuje wyzwanie.. ;) juz laduje sily. a da rade jeszcze w ogole grac gdziekolwiek w stare dobre tfc? bo nie orientuje sie zupelnie
zielu

Postprzez sputnix » 2 października 2007, o 00:12

tfc bardziej do mnie przemawia niz ff jak narazie, moze dlatego ze mam wiecej fps tam :D, ostatnio ogladalem mecz w tf2 i musze poweidziec ze mimo odpychajacego gameplaya w tf2 ciekawie zrobili styl CP ( ovd ), szkoda tylko ze teamplay ogranicza sie do gry w parach :/ czytaj medyk+ grubas/sold
sputnix

Postprzez torm » 2 października 2007, o 00:17

no tak, ale za wczesnie cokolwiek mowic jak to bedize wygladalo. opisy postaci ktore wydalo valve, sa tak samo trafne jak te do TFC :-)

np. "Snajper podpora obrony", wydaje mi sie, ze czas i kreatywnosc graczy to zweryfikuje. Interesuje mnie na ile zmienily sie klasy w stosunku do TFC i na ile bedzie to wymagalo zmiany taktyk/podejscia.
torm
Darczyńca

Postprzez sputnix » 2 października 2007, o 00:19

snajper podobno strzela jak w csie :/
sputnix

Postprzez Kask » 6 grudnia 2007, o 03:22

torm napisał(a):w dziale galeria nawet zachowalo sie kilka obrazków z naszymi taktykami z [LAN] :-) moze jakies 1vs1 jak wrocisz do Polski ? :-)

Wlasnie ja przejzalem... To byly czasy... I Zielu drzacy sie "K%^$£ nie gram przy takich lagach!!!!". Lezka sie w oku zakrecila... Witam i pozdro dla ludzi z [LAN] ;-)
Kask

Postprzez torm » 6 grudnia 2007, o 03:27

Kask :-) minęło trochę latek co ? co u Ciebie ? odezwij się na PM :)
torm
Darczyńca

Postprzez Nor » 6 grudnia 2007, o 03:28

Kask napisał(a):
torm napisał(a):w dziale galeria nawet zachowalo sie kilka obrazków z naszymi taktykami z [LAN] :-) moze jakies 1vs1 jak wrocisz do Polski ? :-)

Wlasnie ja przejzalem... To byly czasy... I Zielu drzacy sie "K%^$Ł nie gram przy takich lagach!!!!". Lezka sie w oku zakrecila... Witam i pozdro dla ludzi z [LAN] ;-)

kask? ten cziter?
Nor

Postprzez Kask » 6 grudnia 2007, o 03:46

Nor napisał(a):
kask? ten cziter?

Pozdrowienia butem, jak zawsze z reszta, Nor ;-)

Nie dosc, ze to nie ja, to jeszcze 6 lat temu... Ale za pamiec to Cie musze pochwalic ;-)
Kask

Powrót do Ogólnie o Team Fortress Classic