Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Razer Goliathus Fragged Control (czy Speed) Edition?

Zapraszamy do tego forum jeśli chcesz podyskutować o sprzęcie i oprogramowaniu.

Re: Razer Goliathus Fragged Control (czy Speed) Edition?

Postprzez SWIR » 18 czerwca 2012, o 18:52

Posiadam wersję speed i szczerze polecam w połączeniu z Deathadder no cud miód i orzeszki. Genialny poslizg.
SWIR

Postprzez bertis » 18 czerwca 2012, o 18:54

Posiadam Control Edition w wydaniu Alpha. Mialem mozliwosc tez przetestowania Speeda. W moim odczuciu jesli grasz na malym sensie, bierz controla. Jesli na duzym, bierz speeda.
bertis

Postprzez GarretReza » 18 czerwca 2012, o 23:08

Xantraz napisał(a):Korzystałeś kiedyś ze szmacianej podkładki?

Nigdy.
GarretReza

Postprzez bober987 » 10 września 2012, o 08:40

Jeżeli chcesz dobrą podkładkę , która przez dłuższy czas będzie estetyczna i funkcjonalna to wybierz Steelseries qck/qck + . Ja mam razer gholiatus aplha control , podkładka nie jest obszyta na krawędziach przez co się drze straciłem już 5 cm podkładki jakby tego było mało to jeszcze materiał oderwał mi się od gumy . Jeżeli chcesz koniecznie podkładkę razera to weź wedycję speed , jest ona obszywana na krawędziach przez co nie będzie ci się darła , jednak koleją wadą goliathusów jest to ,że po długim czasie użytkowania przecierają się i zostają na niej białe wytarte miejsca.na twoim miejscu wybrał bym qck , za 50 zł możesz kupić największa wersję , gdy za razera płacisz 65/70 +
bober987

Postprzez bertis » 10 września 2012, o 13:23

bober987 napisał(a):Jeżeli chcesz dobrą podkładkę , która przez dłuższy czas będzie estetyczna i funkcjonalna to wybierz Steelseries qck/qck + . Ja mam razer gholiatus aplha control , podkładka nie jest obszyta na krawędziach przez co się drze straciłem już 5 cm podkładki jakby tego było mało to jeszcze materiał oderwał mi się od gumy . Jeżeli chcesz koniecznie podkładkę razera to weź wedycję speed , jest ona obszywana na krawędziach przez co nie będzie ci się darła , jednak koleją wadą goliathusów jest to ,że po długim czasie użytkowania przecierają się i zostają na niej białe wytarte miejsca.na twoim miejscu wybrał bym qck , za 50 zł możesz kupić największa wersję , gdy za razera płacisz 65/70 +

Dobry bullshit albo masz jakiegos lewego goliathusa controla. Mam ja od roku i nie posiada sladow uzytkowania. Jest obszyta dookola i zaden material nie odpadl mi od gumy. Co do twoich bialych sladow, jest to bankowo spowodowane tym ze masz w myszce kijowe slizgacze. Uzytkuje gigabyte m8000x (ktory jest juz w serwisie 2-gi miesiac, elo) ktory niezrobil mi ani jednej bialej plamki. Teraz uzywam jakiejs randomowej myszki ngs gamer pro i tez zadnych sladow nienarobila.
bertis

Postprzez wasp » 10 września 2012, o 15:13

@up

true, miałem i speeda i controla, myszkę deathaddera i przez 8 miesięcy nie miałem żadnych śladów użytkowania , nic się nie obdzierało i nie miałem żadnych plamek. Może przestań wcinać podkładkę to nie stracisz więcej materiału.

Posłuchaj się Bertisa, dobrze gada chłopina

arbiter elegantiarum.

wasp

Postprzez bober987 » 10 września 2012, o 16:18

bertis napisał(a):
bober987 napisał(a):Jeżeli chcesz dobrą podkładkę , która przez dłuższy czas będzie estetyczna i funkcjonalna to wybierz Steelseries qck/qck + . Ja mam razer gholiatus aplha control , podkładka nie jest obszyta na krawędziach przez co się drze straciłem już 5 cm podkładki jakby tego było mało to jeszcze materiał oderwał mi się od gumy . Jeżeli chcesz koniecznie podkładkę razera to weź wedycję speed , jest ona obszywana na krawędziach przez co nie będzie ci się darła , jednak koleją wadą goliathusów jest to ,że po długim czasie użytkowania przecierają się i zostają na niej białe wytarte miejsca.na twoim miejscu wybrał bym qck , za 50 zł możesz kupić największa wersję , gdy za razera płacisz 65/70 +

Dobry bullshit albo masz jakiegos lewego goliathusa controla. Mam ja od roku i nie posiada sladow uzytkowania. Jest obszyta dookola i zaden material nie odpadl mi od gumy. Co do twoich bialych sladow, jest to bankowo spowodowane tym ze masz w myszce kijowe slizgacze. Uzytkuje gigabyte m8000x (ktory jest juz w serwisie 2-gi miesiac, elo) ktory niezrobil mi ani jednej bialej plamki. Teraz uzywam jakiejs randomowej myszki ngs gamer pro i tez zadnych sladow nienarobila.

jeżeli masz obszytą podkładkę to masz nowszą wersje
a co do tych białych śladów to nie tylko ja mam pacz tu:
http://www.youtube.com/watch?v=FsRqfu9q ... ure=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=qMqlEHcV ... ure=relmfu

białe ślady powstają na skutek pocierania ręką o podkładke
bober987

Postprzez adriano66 » 10 września 2012, o 16:27

"białe ślady" to mieszanka ścierającego się naskórka, kurzu i potu, która dostaje się między włókna podkładki, raczej nie do uniknięcia na szmaciaku
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Poprzednia strona

Powrót do Software & Hardware