Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Poszukuję osoby obeznanej w tworzeniu serwerów TF

Forum dotyczące serwerów Team Fortress 2 i wszystkiego co z nimi związane.

Poszukuję osoby obeznanej w tworzeniu serwerów TF

Postprzez asldkf234234 » 10 grudnia 2013, o 18:32

Witam,
Poszukuję osoby która potrafi stawiać serwery TF2 wraz z zaawansowaną ich konfiguracją + konta premium (ich zakup przez paypal na stronie www ja wykonam, wystarczą mi tylko informacje o tym jaka komenda ma zostać wywołana w konsoli serwera po pobraniu platnosci z paypal).

Interesuje mnie praktycznie klon serwera : 193.111.142.39:27019

Zapraszam do kontaktu gg: 46100988, skype: s-sobieraj.

Pozdrawiam
asldkf234234

Re: Poszukuję osoby obeznanej w tworzeniu serwerów TF

Postprzez adriano66 » 10 grudnia 2013, o 20:18

Myślę, że owa osoba konfigurujące twój serwer byłaby zainteresowana co z tego będzie miała.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez asldkf234234 » 10 grudnia 2013, o 21:23

pieniądze, to chyba oczywiste
asldkf234234

Postprzez adriano66 » 10 grudnia 2013, o 22:54

Chodziło mi raczej o kwotę, z pierwszego postu wynikało raczej, że szukasz jelenia.
adriano66

Postprzez Velture » 11 grudnia 2013, o 06:43

Buehehehehe.... slotow/vipow/premium czy jakkolwiek to zwał nie dodaje się komendą przez konsolę.
Jeśli spodziewasz się z tego kokosów to bądź przygotowany na brutalne rozczarowanie i dokładanie do tego przez bardzo długi okres czasu.
Co do reszty nie będę komentował aby bana nie wyłapać.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez asldkf234234 » 11 grudnia 2013, o 16:11

Witajcie

Istnieją 2 typy ludzi. 1 - którzy mówią "szklanka jest do połowy pełna", 2 - "szklanka jest do połowy pusta". Ten drugi typ człowieka nie mając praktycznie żadnych danych o drugim człowieku, standardowo obiera go negatywnie. Oczywistym jest fakt że jeśli obca osoba jest odbierana negatywnie to chęć nawiązania stałego dialogu jest o kilkadziesiąt procent mniejsza (zależnie oczywiście od typu człowieka, dlatego można w przybliżeniu dać 30%). Dodatkowym oczywistym faktem jest to, że z chaosu powstają niesamowite pomysły, chaos wszystko zapoczątkował.

Teraz wracając "na ziemię".
Ustawiając weryfikację wypowiedzi przez moderatora/administratora blokujecie wspomniany wyżej "chaos" i wolność wypowiedzi która na forum daje możliwość rozwoju. Oczywiście rozumiem sam fakt że jest to bardzo dobry filtr antyspamowy/antygimbusowy, lecz trzeba pamiętać o procentach podziału społeczeństwa. Nie ma nikt dokładnych danych, ale jak każdy rozejrzy się wśród znajomych, to 60 % = debile(nic nie wiem, ale i tak cos powiem), 30 % = mysliciele (wiem cos, ale jak cos powiem to i tak ludzie tego nie zrozumieją), 10 % = (wiem i potrafię ludziom to przekazać). Nigdzie nie można uzyskać 100% wartości ostatniej grupy. Blokując debili blokujecie również 2 następne grupy, ponieważ debil to zawsze zarodek człowieka który "wie, potrafi, ma coś do powiedzenia" ;)

Po mojej wiadomości pierwszy = adriano66, uznał że jestem gimbusem lub naciągaczem, a drugi = Velture, oznajmił że "nic nie ma sensu". Stąd wniosek że coś tu nie gra ;)
asldkf234234

Postprzez adriano66 » 11 grudnia 2013, o 18:35

Moderacja postów kończy się po napisaniu 5 wiadomości, mieliśmy w przeszłości nalot trolli, w ten sposób jest dużo łatwiej ukrócić zapędy tworzenia przez ową grupę setek kont omijających bany, etc. system się sprawdza i nie jest specjalnie natrętny dla normalnych użytkowników.
Co do tematu, wierz lub nie, nie jesteś pierwszą osobą z oryginalnym nickiem zakładającą podobny temat, i tak, zazwyczaj są to gimbusy liczące, że ktoś odwali za nich czarną robotę w zamian za "admina" na serwerze, stąd moje pytanie o zapłatę, na które odpowiedź nie jest taka oczywista, a której nie podałeś. Pozwoli ci to też zachęcić kogoś, aby ci coś podpowiedział w sprawie serwera.

Tak, czy siak, jeżeli zamierzasz prowadzić serwer, prędzej czy później sam będziesz musiał się dowiedzieć jak się nim zarządza. Gra jest aktualizowana dość regularnie, w razie problemów, jeżeli chcesz utrzymać graczy na serwerze to raczej nie chcesz czekać na pomoc osób trzecich, bo to może potrwać, a serwer powinien przede wszystkim działać.

also, free bump
adriano66

Postprzez Velture » 11 grudnia 2013, o 19:01

Nie wiem co ty ćpasz człowieku ale weź odstaw.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez hINDUs » 11 grudnia 2013, o 19:47

klonować saigns'ów, lol, szkoda słów
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez Velture » 11 grudnia 2013, o 22:58

Widać oryginalność nowych serwerów jest tak świeża jak przedwczorajszy chleb.
Velture

Postprzez qba » 12 grudnia 2013, o 15:08

asldkf234234 napisał(a):którzy mówią "szklanka jest do połowy pełna", 2 - "szklanka jest do połowy pusta".

tu nie chodzi o żadną szklankę - przejrzyj w jakich grupach na steam adminami/modami są zniechęcacze... :wink:
Obrazek
qba

Postprzez hINDUs » 12 grudnia 2013, o 15:31

qba, no nie bądź taki - klepnij mu kopie saigns-a :D za jakąś szklankę czy coś ;)

a moja opinia o tych serwerach jest dość klarowna, znalazły swoje zaszczytne miejsce w blackliście
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez qba » 12 grudnia 2013, o 18:22

hINDUs napisał(a):qba, no nie bądź taki - klepnij mu kopie saigns-a :D za jakąś szklankę czy coś ;)

ok ja się też domyślam, że stawka za cały serwis pewnie będzie taka, co programista na rynku bierze za dzień pracy :mrgreen:

generalnie aslcośtam, z tymi wszystkimi vipami, itp. to powinieneś ruszyć w kierunku kogoś od sourcemoda https://forums.alliedmods.net

no ja tutaj nie mam konfliktu interesów :wink: - ale też jestem sceptyczny, że ci się uda ludźmi "z internetu" to zorganizować
Obrazek
qba

Postprzez Velture » 12 grudnia 2013, o 20:03

Dobra. Znajcie moją łaskę.

Zrobię ci klona tego serwa. Czas pracy 1 dzień. Wynagrodzenie którego oczekuję: 500zł netto.

Referencje i kompetencje? Patrz na mój podpis. Pozdro dla kumatych.
Velture

Postprzez Mariano » 13 grudnia 2013, o 00:04

Polecam tego ziomeczka, ogarnia temat i zaproponował atrakcyjną cenę za wykonanie tej niełatwej roboty. :)
Mariano
Darczyńca

Powrót do Serwery Team Fortress 2