Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Przepis na serwer - na czym chcecie grać V2

Forum dotyczące serwerów Team Fortress 2 i wszystkiego co z nimi związane.

Przepis na serwer - na czym chcecie grać V2

Postprzez Mroku » 20 października 2013, o 22:34

Przydało by się odświeżyć dość ciekawy temat założony przez @majan_pl przez co pozwolę sobie Jego zacytować.
Stworzenie tego tematu chodziło mi po głowie już dłuższy czas lecz ostatni wylew serwerów w końcu zmotywował mnie do jego napisania.

No więc prosta sprawa, piszcie jaki jest wasz wymarzony serwer, na jakich serwerach lubicie i nie lubicie grać. Wasze opinie powinny pomóc adminom w stworzeniu coraz to lepszych miejsc marnowania czasu :D

Ja z chęcią zagrałbym w Freezetaga i Instagiba (a może nawet ich połączenie). Poza tym fajnie byłoby zagrać Deathruna. A jeśli chodzi o zwykłą rozgrywkę to byłbym w wniebowzięty mogąc przypomnieć sobie stare dobre bezczapkowe czasy podczas fragowania na starych custromowych mapach pokroju jailbreak warpath oraz geothermal i wielu innych custromowych map z inei oraz starej nerwostrady.

Jaki według Was powinien być dobry serwer w dzisiejszych czasach, czyli kilka miesięcy (kilka update) od 'zakończenia' tematu Majana i rok od rozpoczęcia?

Na czym by Wam zależało jeżeli np. ja bądź ktoś inny by stawiał teraz jakiś serwer by grali tam starzy gracze? Oczywiście nie wspominam tutaj o dominacji pewnego serwera który każdy zna ale chodzi mi o to co by ciągnęło Was na ten "wymarzony serwer" a nie na popularny w Polsce. Brak czapek? Brak broni powyżej Polycount update? Jakieś stare mapy? Niestety nie gram tak długo jak niektórzy, zaledwie kilka lat ale nie aż od premiery więc jestem ciekawy odpowiedzi.

Ja na przykład cieszył bym się gdyby były przede wszystkim mapy cp_ i vanilla bronie bądź przynajmniej niektóre wyłączone.
Mroku

Re: Przepis na serwer - na czym chcecie grać V2

Postprzez Owik » 20 października 2013, o 23:23

Ja na przykład cieszył bym się gdyby były przede wszystkim mapy cp_ i vanilla bronie bądź przynajmniej niektóre wyłączone.

Dokładnie, mapki 5cp jakaś turbinka i może badwater, vanillia albo chociaż blokada broni takich jak backburner czy sydney sleeper.
Czapki mogą być, ale fajnie było by zobaczyć ''czystego'' tfa :wink:
Tylko czy ktoś by na czymś takim grał, to już inna sprawa :(
Owik

Postprzez lamei » 20 października 2013, o 23:29

highlander + etf2l hl whitelist :shock:
lamei

Postprzez DiDok » 21 października 2013, o 01:53

Bronie przed Mann-Conomy Update, brak czapek, klasyczna rotacja map + Castle 3, Desertfortress, Warpath, Mach4, etc. - dawne customowe pubowe perełki z lat 2008-2010, bardzo chętnie w zestawieniu z jakimś fun modem (RTD + pierdoły)

Wogle istnieje jakikolwiek serwer full-vanilla bez czapek i unlocków?
DiDok

Postprzez Xantraz » 21 października 2013, o 09:48

DiDok napisał(a):Castle 3, Desertfortress, Warpath, Mach4

Oraz cp_labor. Były to swego czasu często grane mapy na wszystkich (trzech) polskich serwerach.
Xantraz
Darczyńca

Postprzez adriano66 » 21 października 2013, o 15:49

Mach4 to chyba najgorsza mapa jaka kiedykolwiek wypłynęła na puby
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Grab » 21 października 2013, o 16:06

Mroku napisał(a):Ja na przykład cieszył bym się gdyby były przede wszystkim mapy cp_ i vanilla bronie bądź przynajmniej niektóre wyłączone.

This

Obrazek

Grab

Postprzez PikseloPL » 21 października 2013, o 18:43

Trzy słowa:

Brak
Rezerwacji
Slotów

Dla mnie to najbardziej idiotyczna rzecz jaka kiedykolwiek powstała, zamiast robić "ukryte sloty" tak jak na jednym z serwerów, oczywiście lepiej jest wywalić jakiegoś gracza.
PikseloPL

Postprzez kamyl » 22 października 2013, o 14:17

A może by tak tc_hydro?
kamyl

Postprzez Mariano » 22 października 2013, o 14:31

Ostatni raz grałem hydro gdzieś w okolicach 2009 roku i jedyne co pamiętam, to konsternacje drużyny gdy przeciwnik znienacka wygrywał mapę, bo ktoś się zagapił. Ten tryb gry to niewypał, gdyby było inaczej, to ta mapa już dawno podbiłaby serca ludzi na pubach.
Mariano
Darczyńca

Postprzez Mroku » 22 października 2013, o 16:32

Hydro?

YES WE CAN

Tak na serio. Właśnie o to chodziło, by być szybszym od przeciwnika ale wiecie, 75% ludzi z puba to retardy i zaraz jest coś w stylu "NO ♥♥♥♥♥♥♥♥ JAKA NA MAPA JEST ZJEBANA" i rq. Jak dla mnie to akurat to w niej jest pięknego, że się wyróżnia spośród innych ale nie wyobrażam sobie na niej HL.
HEHE, jest taki etap co dwa spawny są zaraz obok lasta i wystarczy 10 sekund by wygrać rundę jak drużyna broniąca nie ogarnia. Obczajcie to: mecz wygrany w 60 sekund, szybciej niż def win xD
Mroku

Postprzez kamyl » 22 października 2013, o 18:45

Bardzo chętnie zobaczyłbym i pograł na randomizer x10 :).
kamyl

Postprzez TheMadner » 22 października 2013, o 19:35

A ja bym prosił więcej x10 :)

TheMadner

Postprzez GarretReza » 23 października 2013, o 10:18

Mroku napisał(a):HEHE, jest taki etap co dwa spawny są zaraz obok lasta i wystarczy 10 sekund by wygrać rundę jak drużyna broniąca nie ogarnia. Obczajcie to: mecz wygrany w 60 sekund, szybciej niż def win xD

Pamiętam. Nie ma czasu nawet by zbudować działko, sukcesem było obronić ten punkt (co było możliwe mimo wszystko). Lubię tę mapę, czasami się na nią załapie.
GarretReza

Postprzez Mroku » 23 października 2013, o 22:34

Boli jednak mnie to, że jest bardzo rzadko grana (można powiedzieć, że wręcz prawie w ogóle nie) a jeżeli już jest to jest masowe wyludnienie albo ludzie spinają. Kiedyś jak odpaliłem u mnie na Fantazji w ciągu tak zwanych godzin szczytu to zostało może mniej niż pół serwera ale i tak było najlepsze to, że kolejną mapą był pl_ i co?... nagle masowy powrót.
Mroku

Następna strona

Powrót do Serwery Team Fortress 2