Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Przepis na serwer - na czym chcecie grać

Forum dotyczące serwerów Team Fortress 2 i wszystkiego co z nimi związane.

Kryty i losowy rozrzut broni są fajne?

A komu to potrzebne?
31
40%
Kryty nie są fajne ale losowy rozrzut może być
6
8%
Lubię kryty ale nie podoba mi się losowy rozrzut broni
7
9%
Lubię oba te ficzery
9
12%
Mnie tam rybka, ważne aby czapy wypadały
14
18%
Głosowanie na początku każdej mapy FTW!
10
13%

Liczba głosów : 77

Re: Teraz gra się tylko dla czapek!

Postprzez GarretReza » 5 maja 2013, o 08:05

Czyli wina nie jest po stronie serwerów, tylko graczy którzy nie chcą grać customów.

Nominować ich, głosować na nie, proponować by były wgrane na serwer, odwiedzać forum na którym możecie je promować i głosować, by przeszły... I tak dalej. Ostatni post na FFA zgłasza processa, w listopadzie 2012. Do dziś zresztą ludzie nie chcą tego grać, wielu nie wie, jak ta mapa wygląda

Więc tak: znajdź 24 osoby, które jednocześnie będą takiego customa grać, i wtedy będziesz go miał na serwerze. Nawet chaosa i vertigo wtedy z tobą zagram.

Edit: chyba nie powinienem mu odpisywać, bo nie wiem, co to ma wspólnego z tematem, ale cóż...
GarretReza

Postprzez Hajdzik » 5 maja 2013, o 08:19

Mało jest dobrych customów, chociaż starałem się je trochę forsować na Max-Playowym FFA, nadal parę map niestandardowych jest ale do tego trzeba mieć doświadczonych graczy na serwie, bo mało osób ogarnia te mapy i szybko się zrażają ale śmiało mogę powiedzieć, że u nas czasami customy się pojawiają (cp_snakawater, cp_process_rc2, ctf_haarp, turbina_pro, cp_castle4, pl_moonlit, pl_thundermontain, pl_waste_v2, pojawiał się pl_cashoworks ale tymczasowo go zdjęliśmy). Ciężko ludzi zainteresować tymi mapami więc pozostaje takie eventowe granie tych customów i nie widzę póki co szans żeby utrzymać serwer na poziomie jadąc na samych customach po prostu za mało jest map na wysokim poziomie.
Hajdzik

Postprzez rakSP » 5 maja 2013, o 12:39

Xanoxis napisał(a):Jedyny problem jaki ja widzę, to brak dobrego serwera z customowymi mapami. Dałbym cokolwiek (nawet skrzynkę!) za dobry polski serwer bez spamfesta i tym podobnych map. Jeden, normalny serwer 24-26 osobowy. Kiedyś SG miał customy, ale nowi admini olali tą sprawę i nie ma już customów... A szkoda.

Czy ktokolwiek z weteranów chciałby kiedykolwiek stworzyć taki serwer?

[bezczelna reklama]
Wpadaj w piątek i sobotę wieczorem na FFA#1 SkillPointu - w te dni są organizowane (od dłuższego już czasu) tzw "wieczory z customami". Startują gdzieś koło 20tej, ciągną się do oporu, często dobrze po północy.
[/bezczelna reklama]
rakSP

Re: Przepis na serwer - na czym chcecie grać

Postprzez adriano66 » 5 maja 2013, o 13:11

Znalazłem wam nieco odpowiedniejszy wątek ;)
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Re: Przepis na serwer - na czym chcecie grać

Postprzez GarretReza » 5 maja 2013, o 14:20

Dzięki.:)

A, wpadnę do raka, a co.
GarretReza

Poprzednia strona

Powrót do Serwery Team Fortress 2